• Lehký
    • Velká výdrž
    • Kvalitní zvuk
    • Snadné párování
    • Neodpojuje se

Velmi mile mě překvapila rychlá reakce obchodu. Jeden den jsem objednal, během chvíle obchod objednávku zpracoval a následně mi přišla zpráva od dopravce, že bude druhý den doručovat a opravdu druhý den ráno jsem měl reproduktor v rukách. Byl už přednabitý, takže rovnou k použití. Snadno se spároval s mobilem. Ovládání je jednoduché a má velkou výdrž. Potěšila i zabudovaná baterka. Velkou obavu jsem měl z neustálého odpojování od mobilu, což mi dělal můj starý reproduktor, ale tento pracuje bezvadně bez odpojování a šumu. Testoval jsem dosah reproduktoru a nedělá mu problém ani 12 metrů a to přes zeď. Za mě super.

• Rychlé vyřízení objednávky

• rychlé doručení
    • bezproblémová komunikace
    • dobrá cena

Nákup na e-shopu byl bezproblémový. Web je přehledný a v nabídce produktů se snadné se orientovat.
    Chválím velmi rychlé doručení. Objednal jsem ve čtvrtek dopoledne a v pátek byla objednávka k vyzvednutí na Zásilkovně.

• Velice rychlé odeslání objednávky
    • Objednávka byla dobře zabalená

Objednávku jsem udělal pozdě večer a byla odeslána bez jakéhokoliv prodlení hned následující den, o den později jsem pak objednávku vyzvedával, reproduktor byl také dobře obalený bublinkovou výplní, aby se předešlo poškození. Samotný e-shop je přehledný s dobrými cenami, určitě si někdy ještě něco objednám.

• Zákaznický servis

Rychlá komunikace a vyřízení objednávky. E-shop je přehledný s detailním popisem produktů. Velký výběr produktů i příslušenství za dostupné ceny. Objednávka mi byla doručena hned druhý den.

• Byl to první obchod který hned měl hodinky k dispozici
    • S hodinkami se seznamují

• Velmi rychlé dodání

• Pružnost

Široký sortiment, rychlost dodání.

Nakupoval jsem u tohoto obchodu poprvé a jsem mile překvapen

vše v pořádku

Seriózní záruční servis. Děkuji.

• Po obdržení výrobku jjsem zjistil, že mi nevyhovuje. Provedl jsem storno objednávky, zboži jsem odeslal zpět a vše proběhlo k mé spokojenosti. Obchod neprodleně vrátil zaplacenou částku.

Rychlé doručení

• Hezký design je asi tak jediné plus
    • Krokoměr počítá kroky i když nechodím
    • Měření tepovky při cvičení absolutně vůbec neodpovídá realitě. Jiné hodinky naměří tep přes 150, hodinky carneo ve stejnou chvíli 80...

Čekala jsem víc, bohužel to byly opravdu vyhozené peníze...

Hodinky jsou určeny pro Android a ne pro IOS. V návodu který přišel s hodinkami to je i napsané. Takže s IOS (IPhon SE 2020) hodinky neumí telefonovat ani nelze vyhledávat telefon pomocí hodinek. Na stránkách prodejce tato informace chybí.

výběr, cena, rychlost a spolehlivost

Velice rychlé dodání