I think they are scam.

Dear Mustafa,
    we are currently restructuring new warehouse. An information strip about possible delivery delay is on our main page plus we sent you an information email the day after you placed your order. We are definitely not a scam.
    Sorry for your bad experience and have a nice day,
    Team CandleLovers

• Velmi rychle vyřízená a doručená objednávka, objednané zboží velice kvalitní a krásně vonící. Určitě zde budeme nakupovat i nadále a obchod rádi doporučíme svým přátelům.

Zboží (svíčka) přišla poškozená (prasklá) Podala jsem proto reklamaci a hned druhý den mi volali ,že mi vykonají náhradu. Již to budou tři týdny a nic nepřišlo a už na další mail nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Candle Lovers

velice nás Vaše zkušenost mrzí, zákazníkům v takovémto případě vždy zašleme svíčky nové. Zřejmě nastala komunikační chyba. Zašleme Vám email s návrhem řešení škody.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.

dobré ceny, kvalitní zboží

Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Candle Lovers

děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste s naší službou a produkty spokojen.

• Rychlé vyřízení reklamace
    • Výběr zboží

Minulý týden jsem si objednala dvě svíčky Yankee Candle 623g. Bohužel jedna přišla rozbitá. Hned ten den jsem psala email, že chci zboží reklamovat.
    Zpětná vazba byla velmi rychlá, reklamace uznána a včera jsem si již vyzvedla novou svíčku. Opravdu jsem velice potěšena rychlým jednáním, rychlým vyřízením reklamace, protože svíčky mám jako Vánoční dárek.
    Obchod vřele doporučuji a určitě opět znovu něco objednám.

• rychlost dodání
    • spolehlivost
    • krásná vůně
    • --

Reakce obchodu Candle Lovers

děkujeme Vám za recenzi. Jsme velice rádi, že jste s našimi produkty i službou spokojeni. Těšíme se na Váš další nákup.

• Široký výběr

Vse probehlo v poradku, svicky jsou krasne a hezky voni.

Reakce obchodu Candle Lovers

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste s naší službou i produkty spokojeni.

Tým CandleLovers

Spokojenost a rychlé dodání.

rychlé dodání a výborná kvalita. Těším se na další svíčku!

Reakce obchodu Candle Lovers

jsme velice rádi, že jste s produkty i naší službou spokojeni. Těšíme se na Váš další nákup.

Tým CandleLovers

• Nejlepší service, výběr, rychle dodání. Jsem velmi spokojena!

• Komunikace, rychlost dodání…

S obchodem jsem spokojená ;)

Reakce obchodu Candle Lovers

děkujeme Vám za recenzi. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.

Bezpečné balenie, rýchlo doručené