Rychlé doručení ale nekvalitní zboží neodpovídající fotu

• Nekomunikují
    • Vymazali mé slušně napsané komentáře na FB s žádostí o kontaktování
    • Zablokovali mě na FB bez důvodu
    • Telefon uvedený na jejich webových stránkách je neustále mimo dosah signálu a nelze se jim tedy dovolat
    • Na chatu na FB nereagují
    • Na email nereagují
    • Neřeší reklamace

Bohužel mi přišlo poškozené zboží. Jelikož se toto může stát, tak jsem chtěla obchod pouze kontaktovat a vyřešit způsob vrácení zboží. Bohužel obchod nereagoval na email, ani na zprávy na FB, telefonní kontakt je mimo dosah signálu (nedostupný). Pokusila jsem se je tedy na FB stránkách kontaktovat v komentáři u jejich zboží s tím, že je žádám, aby mě kontaktovali, abychom toto mohli vyřešit. Ale jejich jedinou reakcí bylo, že mě zablokovali na FB, aniž by mi alespoň něco napsali. Po celou dobu jsem jim všude psala slušně a žádala POUZE O KONTAKTOVÁNÍ! Objednávala jsem u nich celkem často, ale bohužel to tímto končí....

• obchod má zajímavé oblečení pro děti
    • objednávka mi byla zrušena bez upozonění

• Za tu cenu žádná muzika

Mikina, kterou jsem synovi objednala má nekvalitní zpracování, i po vyprání stále pouští vlákna, kapuce vychází jen do poloviny hlavy. Za tu cenu je to zklamání, ale vracet nebudu díky složitosti přepravy.

• neodesílají zboží na dobírku, i když tuto platbu uvádí jako jednu ze způsobu úhrady

• Naprostá neochota ze strany obchodu co se týče upřesnění velikosti, na svých stránkách avizují, že se zákazník má obrátit pro upřesnění velikosti na uvedené tel. číslo, které je trvale nedostupné a emailem jsme byli odbyti, že na to nemají čas... Škoda arogantního přístupu k zákazníkovi... ale jak nám napsali, zakázek asi mají dost, takže komunikovat nemusí :(

Škoda arogantního přístupu k zákazníkovi...

Vůbec nekomunikují .

• Rychlé doručení
    • Výprodejové ceny nízké
    • Zboží nekvalitní
    • Neodpovídají na emaily
    • Kraťasy dorazily s poškozením

Celkově nedoporučuji, na mé dva emaily nikdo nereagoval. Zboží nepřišlo v pořádku. Už nenakoupím.

• ŽÁDNÁ
    • hrůza, žádná komunikace
    • nikdo nebere lelefon
    • NECHTĚJÍ PŘEVZÍT ZPĚT ZBOŽÍ
    • VELIKOSTI VŮBEC NESEDÍ

Na tento obchod si dávejte pozor, nechtějí převzít vrácené zboží ve 14denní lhůtě, budu řešit přes COI. Žádná komunikace a ochota!!!!!!

Nekvalitní, přišel s flekem a natrženou kapsou:-(

• Naprosto nefunkční telefon
    • Arogantní a nevhodné chování prodejce při urgenci nedoručeného potvrzení o přijetí objednávky

Nevhodná a arogantní komunikace

Vůbec nereagovali na můj e-mail ohledně způsobu platby a objednávku rovnou zrušili. Nedoporučuji.

• Bezdůvodné zrušení objednávek

• Obchod nekomunikuje na žádném kanale

Mažu si sledování tohoto obchodu, ještě se mi nestalo, aby při reklamaci, jakýkoliv obchod nereagoval na maily, zprávy na FB a měl vypnutý telefon. Tohle je velmi nekorektní jednání. U bundy je špatně všitý zip. Chtěla jsem vykomunikovat s obchodem reklamaci nebo případný refund a nyní mám obavu zboží zaslat zpět, abych ještě nepřišla i o peníze.

• Žádná komunikace obchodu

Po provedené objednávce mi nepřišlo její potvrzení a po několika dnech jiz objednané produkty nebyly skladem. Toto se mi stalo několikrát bez reakce obchodu, nejdříve produkty jsou skladem, ale za několik dní už nejsou a me objednávky nejsou vůbec vyřízeny.

Jediná reakce obchodu byla,že zkontrolují stav zboží na skladě a od té doby nic.Takze nevím ani jestli zboží mají,natož jestli mi objednavku doručí.Psala jsem už 2 maily a bez odpovedi

• Objednávka nám bohužel stále nedorazila. Psala jsem email, ale bez odpovědi.

• uvedeny detsky kabat vč návleku jsem se snazila koupit víckrát, z pro mě nepochpitelných důvodů i když jsem dostala povrzeni ,že platba proběhla v pořádku mi penize nabyly odečteny/ podotýkám platba proběhla v pořádku/ na mobil se nelze dovolat příjemce není na příjmu zřejmně píšu zbytečně ,ale když mám říct svůj názor

• Obchod nekomunikuje na tel. ani přes e-mail vůbec

Po prvním praní pouze na 20 stupňů , opravdu katastrofa. Krajka se natrhala a sukně vypadá jak kdyby je nosila celý týden. Za mě určitě nedoporučuji