• Objednal jsem zboží u BULL FITNESS ,protože jsem ho potřeboval co nejdříve z důvodu odjezdu do zahraničí. Obchod uvádí doručení přes DPD do 24h . Po dvou dnech jsem požádal o info na e-mail ,kdy odešlou objednávku. Další den jsem volal a psal na tel.číslo uvedené na e-shopu. Nikdo se neozval. Objednávku jsem byl bohužel nucen zrušit, protože jsem odjel do zahraničí na delší dobu a nemohl bych zboží vyzvednout.

• Nabízí co nemají skladem

• Neprofesionalny a pomaly pristup

Objednavku ktoru som si objednal 02.11.17 som zaplatil aj s DPD kurierom pričom na nu dodnes cakam. Pracujem v zahranici a tak som ju objednal na adresu v Ostrave ale videl som ze objednavka nieje odoslana ani po par dnoch. Ked som objednaval produkty boli označene ako skladem. Ked som sa ozval na live chate dostal som odpoved s ospravedlnenim a ze mi bol odoslany mail ktory som absolutne nedostal.
    Dodnes sa snazim skontaktovat telefonicky ale alebo ma niekto ruši a na maily nikto neodpoveda. Absolutne neprofesionalny pristup. Objednaval som z tejto stranky uz asi piaty krat a nieje to prvykrat ze som musel obvolavat ohladom mojej objednavky.
    Nedoporučujem tento online obchod!!!
    Už si tu urcite nic neobjednam.
    A to som ešte zvedavy ci mi objednavka za ktoru som zaplatil aj pride .

Žádná komunikace ze strany prodejny.Dva týdny jsem čekal na zboží 3x jsem se zkoušel kontaktovat písemně a nikdo se neozval,telefon mi nikdo nezvedal,tak jsem objednávku zrušil.Po zrušení objednávky jsem se díval do košíku a stále píše,že objednávka se připravuje.Velmi špatný přístup.

• zboží nedorazilo, nikdo se mnou nekomunikoval, na telefon ani na e-mail nereagovali

• opravdu velice velice dlouhá doba dodání velice nesympatický majitel,prostě obloukem se vyhnout

velmi špatné

Zboží ani po 10 dnech nedorazilo,obchod absolutně nereaguje!

• Zboží nebylo skladem i když na stránkách inzerováno bylo ....

Reakce obchodu Bull fitness

Dobrý den, moh use prosím zeptat kde bylo zboží zobrazeno jako "skladem". V objednávce máte produkt, který je od 1.4.2015 nastaven aby se zobrazoval jako "momentálně nedostupný", což znamená, že není skladem a v blízké době bohužel nebude.

• asi neresi prichute jednotlivych vyrobku

dobry

Reakce obchodu Bull fitness

Dobrý den, velice se omlouváme. Taková věc nás mrzí a po domluvě není problém příchuť vyměnit, pokud Vám dorazí jiná.