• velmi rychle vyřízená objednávka

• Nic Vám nepošlou.
    • Nulová komunikace.

Naprosto otřesný obchod. Po 8 dnech objednávka ani neodeslána natož doručená. Nalákají Vás na nízkou cenu, ale objednávku nazpracují. Objednám jinde. Zde již nikdy.
    J. F.
    NEDOPORUČUJI

• Objednal jsem zboží u BULL FITNESS ,protože jsem ho potřeboval co nejdříve z důvodu odjezdu do zahraničí. Obchod uvádí doručení přes DPD do 24h . Po dvou dnech jsem požádal o info na e-mail ,kdy odešlou objednávku. Další den jsem volal a psal na tel.číslo uvedené na e-shopu. Nikdo se neozval. Objednávku jsem byl bohužel nucen zrušit, protože jsem odjel do zahraničí na delší dobu a nemohl bych zboží vyzvednout.

• Ny objednávku čekám už 11 dní a stále ani odpověď na email nebo sms. Telefon nikdo nezveda. Jsem zvědavá jak dostanu alespoň peníze zpět. Absolutně nedoporučuji. Tohle je podle mě sprostá zlodejina.

Neobjednávejte si nic pokud nechcete jen přijít o peníze.

• Nabízí co nemají skladem

• Neprofesionalny a pomaly pristup

Objednavku ktoru som si objednal 02.11.17 som zaplatil aj s DPD kurierom pričom na nu dodnes cakam. Pracujem v zahranici a tak som ju objednal na adresu v Ostrave ale videl som ze objednavka nieje odoslana ani po par dnoch. Ked som objednaval produkty boli označene ako skladem. Ked som sa ozval na live chate dostal som odpoved s ospravedlnenim a ze mi bol odoslany mail ktory som absolutne nedostal.
    Dodnes sa snazim skontaktovat telefonicky ale alebo ma niekto ruši a na maily nikto neodpoveda. Absolutne neprofesionalny pristup. Objednaval som z tejto stranky uz asi piaty krat a nieje to prvykrat ze som musel obvolavat ohladom mojej objednavky.
    Nedoporučujem tento online obchod!!!
    Už si tu urcite nic neobjednam.
    A to som ešte zvedavy ci mi objednavka za ktoru som zaplatil aj pride .

• Na stránkách mají u produktů napsáno skladem ale po zaplacení napíšou, že je vyprodáno a že se dodání pouze opozdí. Ihned jsem reagovala, že si přeji vrátit peníze, žádná odpověď. Po několika dnech jsem psala do jejich chatu, odpověděli mi, že peníze poslali přes the pay, což asi těžko, když žádné peníze na účtu nemám.

Nedoporučuji!!!!!

Žádná komunikace ze strany prodejny.Dva týdny jsem čekal na zboží 3x jsem se zkoušel kontaktovat písemně a nikdo se neozval,telefon mi nikdo nezvedal,tak jsem objednávku zrušil.Po zrušení objednávky jsem se díval do košíku a stále píše,že objednávka se připravuje.Velmi špatný přístup.

• zboží nedorazilo, nikdo se mnou nekomunikoval, na telefon ani na e-mail nereagovali

• Žádné
    • - Absolutně nulová komunikace, ani emaily ani telefonáty ani chat na stránce ačkoliv byl status online
    • - Zboží objednáno 17.5.2017 což už je týden (ačkoliv při objednávce bylo napsáno 1-3dny)

Takové jednání se zákazníkem! Z prvu jsem si říkal super ceny, budu objednávat více, obchod vypadá solidně, tak mě právě přesvědčili o úplném opaku. Nedoporučuji objednávat z této stránky nic!

• opravdu velice velice dlouhá doba dodání velice nesympatický majitel,prostě obloukem se vyhnout

velmi špatné

Zboží ani po 10 dnech nedorazilo,obchod absolutně nereaguje!

Pán má asi moc práce, že neodepisuje rychle na emaily a to mě díky ostatním komentářům trošičku znepokojilo, ale po tel.hovoru vyřízeno vše, b ezproblému :)

• skvěla komunikace a domluva

• Zboží nebylo skladem i když na stránkách inzerováno bylo ....

Reakce obchodu Bull fitness

Dobrý den, moh use prosím zeptat kde bylo zboží zobrazeno jako "skladem". V objednávce máte produkt, který je od 1.4.2015 nastaven aby se zobrazoval jako "momentálně nedostupný", což znamená, že není skladem a v blízké době bohužel nebude.

• 11.1 jsem objednal suplementy.Zvolil dopravu DPD, která měla balík doručit do 24h,ale balík mi dorazil až 17.1,ale to nebylo vše.Objednal jsem si 2x MyProtein čoko - oříšek ( dorazila 2x čistá čokoláda ), 2x vzorek Scitec 30g ( dorazil 1x vzorek Scitec 15g!!!! ) Nutno dodat, že mi nabídli výměnu proteinů, ale po téhle zkušenosti si nejsem jistý co by mi poslali příště a kdy by proteiny dorazily.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a naposledy...

• nevím
    • nevím

levný nákup

• Dne 10.10 2016 jsem si objednal zboží a dnes je 14.10.2016 a zboží ještě nedorazilo.Zajímavé je že jsem pár kilometrů tohoto obchodu a přitom mi dali vědět,že zboží bylo 11.10.2016.odesláno.Na internetu nakupuji zboží již co internet existuje a zboží i z velké dálky mi dorazí během dvou dnů..Již nikdy nebudu nakupovat nic v BULL FITNES.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a naposledy...

Reakce obchodu Bull fitness

Dobrý den, zboží, které jste objednal má skladovost uvedenou jako "momentálně nedostupné". Nemohl jste jej dostat, jelikož jej fyzicky nemáme. Byl jste na to ihned v den objednávky upozorněn. Bohužel od Vás nemáme žádnou reakci, tudíž jsme mysleli, že o tom, že je nedostupné víte. Moc se za toto omlouvám, bohužel nemůžeme doručit zboží, které je uvedeno jako momentálně nedostupné.

Profesionální přístup od nákupu po doručení.

• Zbží je dovezené až domů.