• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 2 týdny

Objednávka v pořádku a rychle, za mě spokojenost, doporučuji.

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 2 týdny

• rychlost expedice
    • slušná cena za slušný výrobek
  • nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 1 měsícem

• Nejrychlejší expedice a doručení, které jsem viděla. Jeden den ráno objednávka, vč. Zaplaceni, druhý den ráno jsem výrobek měla doma!

Přehledné stránky,rychlé jednání.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 3 měsíci

• Rychlost a musím uznat, že výborně fungují, ikdyž se objeví problém

Doporučuji, vyšli vstříc i v případě, že se může stát komplikace...rychle a mile vyřeší...za mě velké plus, může se to stát každému..

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Vážená paní Silvie, děkujeme za Vaše objektivní hodnocení a milou recenzi, budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 3 měsíci

• Rychlé, bezproblémové, korektní.

Jsem spokojen.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 4 měsíci

• Rychlé dodání. Velký výběr zboží na určitý sport.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Evelin, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• Vyborna komunikace

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Vážená Martino, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

Vše ok

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Rosťo, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 4 měsíci

• rychlé jednání a dobrá informovanost

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• Ok

Ok

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 5 měsíci

• dobrá komunikace, rychlost dodání

• Skvělá komunikace
    • Rychlost připravenosti objednávky
    • Kvalita zboží
    • Příjemné vystupování zaměstnance
  • nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 5 měsíci

• Rychlí, pružní, ochotní.

Chtěl jsem koupit 10 kusů tatami, v celé ČR byl tenhle druh ve všech e-shopech v té době vyprodaný (zřejmě nedorazil včas nějaký kontejner z Číny). Na webu tohoto e-shopu měli uvedeno, že zboží je skladem v mnou požadovaném množství. Když jsem ho objednal, volali mi, že už bohužel není (proto dávám snížené hodnocení přehlednosti webu), ale nakonec ho pro mě nějak rychle posháněli, což mě potěšilo.

• rychlé jednání
    • vstřícnost při řešení individuálních požadavků

Rychlé a vstřícné jednání, ochotně vyřídili nestandartní požadavek (výměna bílého pásku dodávaného v sadě ke kimonu za pásek jiné barvy). Zboží odpovídalo charakteristice na stránkách, i v předvánočním shonu objednávka vyřízena obratem a do druhého dne předána dopravci

• Skvělá komunikace

Velmi vstřícný a ochotný přístup

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 6 měsíci

• Velmi dobra komunikace, odborne doporuci a vysvetli vse co se tyce k doplnkum k danemu sportu.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Vážená paní Holubová, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• nakoupil v obchodě BUDO KRÁM před 6 měsíci

• Naprostá spokojenost,výborná komunikace,zboží kvalitní,rychle dodání neni co vytknout.

Nakupovali jsme uz mockrát a nikdy nebyl sebemenší problém vřele doporučuji.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Vážená paní Tarantová, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz

• výborná komunikace

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a budeme se těšit na další spolupráci. Tým budo-krám.cz