Objednané zboží již obchod neprodává, přestože na internetových stránkách je má jako dostupné.

• Zboží neskutečně smrdělo!

Vážená paní,
    vzhledem k tomu že jste zboží nechtěla vrátit, ani jste zboží nereklamovala, není možné Vaši reakci brát z objektivního pohledu relevantně.
    Snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc, bohužel Vaše neochota řešit s námi Vaší domnělou chybu zboží nám nedovoluje prošetřit tuto skutečnost.
    Mrzí nás tato nepříjemná zkušenost, ale vzhledem k Vaším reakcím se domníváme že není oprávněná.
    S pozdravem,
    Tým Budo-krám.cz

• NIC
    • VŠECHNO

NEKUPOVAT

• Uplne nezvladnuta komunikacia smerom ku klientovi, Dva krat som dostal e-mailom potvrdenie objednavky, aby som sa po desiatich dnoch (ked som sa ozval) dozvedel, ze oni ten tovar nemaju!

Uz sa na tuto stranku nevratim!

Vážený zákazníku,

Pečlivě jsem si prošel Vaší objednávku, jsem toho názoru, že komunikace vázla z Vaší strany, hned v den objednávky tedy 19.1. Vám zaslala email s informací, že bohužel pásek Danrho není skladem nabídla Vám za něj náhradu Obi Dax. Ovšem na tento email jste nereagoval, poté se Vám snažila dovolat což mám patrné s výpisu telefonátů, také neúspěšně. Takže s naší strany jsme udělali vše co šlo.
    Jedinou chybou je tedy to, že nebyl původní pás skladem.
    Když s námi zákazník nekomunikuje objednávky po nějaké době stornujeme.

• přepravní službu

Tovar sme objednali na poštu v ČR, hneď na druhý deň mi prišiel email, že tovar bol expedovaný s linkom na sledovanie tovaru. Bohužiaľ keď rozbalíte link stránka sa nezobrazí bo neexistuje. A do dnešného dňa tovar neprišiel. Už o tovar nemám ani záujem.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, Vaše zboží bylo odesláno dne 8.12. (objednáno bylo 7.12) , bohužel dopravce tvrdí, že se s Vámi nedalo spojit. I my jsme Vás kontaktovali. Informace o nedoručení zásilky jsme dostali 17.12. Chyba není na naší straně, bohužel jde o chybu ze strany dopravce.

• dobré ceny, velký výběr
    • dlouhé dodací lhůty. již 11 dní čekám na zboží

• neinformuje o objednávke...čakám od 11.5, už je 27.5. a nič nechodí...

som nespokojný, objednal som si 2 a pol týždňami rashguard a doteraz neprišiel ani email že objednávka bola vyexpedovaná...

Objednávka proběhla už 30.4 Přišel e-mail že budu dále informována, celou dobu nepřišlo už vůbec nic až dnes ráno sms že dostanu balík mezi 14-17hod. Balík přišel až v 18hod. Celkově jsem obdržela balík až 11.5. Obchod bych známým rozhodně nedoporučila!

Žádná reakce ze strany obchodu, po dotazu na číslo účtu, abych mohl objednávku zaplatit, žádná odezva.

Po více jak 14 dnech mi zboží ještě nepřišlo a na email i mobil žádná reakce!!!

objednala jsem dceři k vánocům přerážecí desku 8.12.14,dnes je 20.12.14 a nic nedorazilo,ani se neozvali přesto že jsem posílala email že bych zboží potřebovala do vánoc.nejsem spokojená.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, muselo se jednat o nějakou technickou chybu, vždy zákazníky informujeme pokud není zboží skladem a snažíme se najít vhodné řešení pro uspokojení objednávky.

• žádné oproti jiným e-shopům
    • absence osobního odběru. nedostal jsem žádný úštenku, záruční list apod.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Zasíláme elektronické faktury, pokud nedošla prosím obraťte se na nás emailem.

• nevim
    • nekomunikuji pres chat na jejich strance,

nakup bych si priste rozmyslela

• Nekomuikuje se zákazníkem, jiné internetové obchody se vždy do následujícího dne ozvali emailem a potvrdili příjem objednávky. Z tohoto obchodu mi nepřišla žádná odpověď že by vůbec přijali mou objednávku nebo že zboží není skladem. Prostě nic.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Nejspíš se jednalo o technickou chybu, po objednání zboží systém automaticky odešle email o vytvoření objednávky. Následně se objednávce věnuje náš pracovník.

• Obchod nekomunikuje,na e-shopu maji zbozi skladem,ale jiz na nej cekam 10 dnu.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, velice se omlouváme za nedostatky našeho obchodu, které způsobil náš bývalý zaměstnanec. intenzivně pracujeme na nápravě jím způsobených chyb a nedostatků

Naprostá neprofesionalita a neschopnost. Bylo mi řečeno, že zboží bylo odesláno a na přepravní službě INTIME mi po několika dnech, kdy mi došla trpělivost, řekli, že žádný balík na moji adresu nepřijali. Bez komunikace a odpovědí.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

• Nedají zákazníkovi vědět, že platba dorazila a když jsem se po několika dnech ptala, zda dorazila, odpověděli že ano a že ten den balík poslali, což nebyla pravda, o dva dny později mi přišla sms, že byl teprv balík převzat a přišel mi až následující týden.

Pokud vám nevadí nedostatečná komunikace obchodu a delší lhůta dodání, nemám výtky.

• NEJDRAŽŠÍ POŠTOVNÉ V REPUBLICE

Máme na výběr několik možností poštovného, od 90Kč