• dobré ceny

• Jsem velmi spokojen, ochota prodávajícího a odbornost můj nákup hodně zjednodušila. Zboží dorazilo v pořádku a odpovídalo tomu co jsem chtěl a co mi bylo nabídnuto.
    • nic mne nenapadá

- ochota
    - odbornost
    - vstřícnost

• Jakožto naprostý laik jsem nadmíru spokojena s perfektní poradnou. Bylo mi vše vysvětleno doporučen vhodný produkt. Zboží dorazilo dle domluvy.

Komunikace
    Poradenství
    Kvalita produktu

• Spokojenost, poradili, zboží dorazilo do druhého dne.

super poradna
    vřele doporučuji

Po více jak 14 dnech mi zboží ještě nepřišlo a na email i mobil žádná reakce!!!

Vrele doporucuji
    rychlost..zbozi vypada stejne jako na obrazku ... vyborna komunikace

• Dobrá komunikace
    • Vstřícnost
    • Odborná pomoc
    • Spolehlivost
    • Nevidím žádná negativa

S obchodem jsem byla velmi spokojená, zboží dorazilo včas.
    Doporučuji.

• Budo krám je přehledný,
    • srozumitelný,
    • má jasné vysvětlení předností zboží,
    • perfektní videa, která ukazují, co výrobky vydrží,
    • příznivé ceny,
    • ochotného majitele, který se snaží vždy vyhovět,
    • rychlou dodávku zboží, které je kvalitní.

Makitel vždy vyhoví, sežene vše za příznivé ceny a zboží rychle dodá.
    Je spolehlivý, a proto bych ho všem doporučila.

• poradenstvi zdarma, vstricne jednani, rychla odpoved
    • zatim nic:)

Vzhledem k tomu, ze jsem utra mega giga sportovni antitalent a muj partner naopak sportovec telem i dusi, jsem vubec nevedela, jakym darkem ho letos potesit. Nastesti mi bylo majitelem doporuceno par produktu, ze kterych jsem si po peclive uvaze vybrala ten finalni a jediny "Pravy".

Zbozi mi prislo na uvedenou adresu zhruba do dvou dnu od doby, kdy jsem zaslala penize na ucet. Zbyla mi tak uz jen prijemna povinnost darek zabalit a najezit pod stromecek. Pritel byl nadsen a doted nechape, jak jsem zvladla vybrat neco, co sam dlouho shanel (samozrejme doted zapiram, ze by mi kdokoliv radil a pomahal).

Prozatim nebyla objevena zadna zavada, ani chyba, takze budu i nadale objednavat zde. Nechci ztracet cas zbytecnym vybiranim a tapanim, kdyz tady jsou takovi profici;)

• Odborný personál - přes telefon mi velmi dobře poradili
    • Ochota a vstřícné jednání
    • Ačkoli jsem chtěla zboží ve vánočním frmolu, všechno dorazilo včas.
    • Žádné chyby jsem neshledala

Ačkoli bojovým sportům příliš nerozumím, pracovník mi velmi dobře poradil ohledně výběru zboží.

objednala jsem dceři k vánocům přerážecí desku 8.12.14,dnes je 20.12.14 a nic nedorazilo,ani se neozvali přesto že jsem posílala email že bych zboží potřebovala do vánoc.nejsem spokojená.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Dobrý den, muselo se jednat o nějakou technickou chybu, vždy zákazníky informujeme pokud není zboží skladem a snažíme se najít vhodné řešení pro uspokojení objednávky.

• výběr sortimentu
    • kvalita zboží
    • nejsa rejpavý typ, slabiny nehledám. samy se zatím žádné neukázaly.

Vzhledem k tomu, že nemám nijak bohaté zkušenosti v nákupu zde hodnoceného sortimentu, mohu hodnotit spíše obchod jako celek. Tedy přehlednost stránek, uživatelská vlídnost, následně rychlé dodání kvalitně zabaleného zboží, které téměř dokonale odpovídalo jeho specifikaci na e-shopu. (u jednotlivých desek tatami byla deklarovaná síla 3cm - realita je 2,6 - považuji za odpustitelný detail) Co chtít víc?

Přesto, že neměli zboží jaké jsem chtěla, telefonicky mě okamžitě informovali a nabídli možnost, se kterou jsem spokojenější. Přišlo do druhého dne a v naprostém pořádku. Vřele doporučuji.

• - jedná se o dárek proto zatím nevím zda bude OK

- cenově výhodné, jednání bez problémů, jsem spokojen

• přehlednost

spokojenost, příjemné jednání s prodejcem

• Zboží přišlo bez daňového dokladu

• Špatná komunikace, ne se zákazníkem, ale nejspíš mezi sebou.

• žádné oproti jiným e-shopům
    • absence osobního odběru. nedostal jsem žádný úštenku, záruční list apod.

Reakce obchodu BUDO KRÁM

Zasíláme elektronické faktury, pokud nedošla prosím obraťte se na nás emailem.

• Dobré ceny a vstřícné jednání.
    • nevím

Dobré ceny, rychlý servis.