• Vstřícná komunikace
    • Výborné ceny
    • Kvalita odvedené práce
    • Od objednávky až do předání se firma snažila splnit mé požadavky přesně tak, jak jsem potřeboval.

Před objednávkou jsem volal na infolinku. Pán na telefonu byl velmi ochotný, zodpověděl všechny mé dotazy a doporučil mi tři modely, ze kterých jsem si nakonec jeden vybral.

Druhý den po online objednávce jsme upřesnili e-mailem místo a rozsah instalace.

Den před příjezdem byl upřesněn čas e-mailem.
    Dnes proběhla montáž přesně podle dohody. Půl hodiny před příjezdem technici zavolali a následnědorazili podle plánu.

Oba pánové byli velmi vstřícní, dvě jednotky nainstalovali přesně podle mých požadavků. Práce jim šla od ruky a cca za dvě a půl hodiny bylo hotovo. Celou dobu se prakticky nezastavili.

Jednotky vyzkoušeli, předvedli a platba proběhla bez problémů převodem na místě. Průběžně po sobě uklizeli, krabice a obalový materiál si odvezli. Jsem moc spokojen.

Rychlost!

Montáž rychlá, uklidili po sobě, vše bez problému. Dobrá práce. K.J.

Rychlost, instalace zařízení do 24hodin.

• Nemají jen zkušené obchodní zástupce na telefonu, ale hlavně i montážníky, kteří své řemeslo umí a poradí i lepší řešení nebo umístění, než jaké původně máte.

Perfektní domluva, montáž provedena velice rychle, vše proběhlo dle domluvy. S klimatizací, domluvu i montáží a ochotou jsme velice spokojeni.

Domluva na výběru a montáž klimatizace super. Rychlé naplánování termínu. Pánové přijeli, poradili nejlepší řešení a hezky namontovali. Nikde žádný bordel. Snad bude klimatizace fungovat bez problémů.

Vše skvělé, doporučuji.

Rychle a dobře

• Rychlost a kvalita montaze
    • Vse funguje bez problemu
    • Zadne

Vse probehlo tak jak ma od objednavky az po montaz,za me super.

• montáž proběhla do 5-ti dnů od objednání
    • samotná montáž byla rychlá a precizní

V Benefit Term nakupují opakovaně a na základě dobrých zkušeností jsem jej doporučil dalším, dnes už také spokojeným zákazníkům.

• velmi rychlé jednání

Dobrý den, byla jsem velice spokojená se zaměstnanci Vaší firmy

Solidní jednání, ochota změnit i termín instalace. Instalace rychlá a bez problémů. Dobrá cen. Doporučuji,

• Komunikace a domluva naprosto v pořádku
    • Technici sehraní, vědí co mají dělat a mají dobré nářadí
    • Uklidili po sobě
    • Přijeli v přesně stanovený čas
    • Dobrý poměr ceny a kvality provedení

• Spokojenost

Rychlost

• Co bylo domluveno, to bylo splněno - jak obsahově, tak časově
    • Montáž proběhla rychle, bez nepořádku, pánové technici volali 30min.před příjezdem

Absolutně bez problémů - objednání, komunikace, montáž

super komunikace i montáž.