• Rychlé vyřízení

• Reagovali rychle na mou reklamaci.

Objednal jsem novou žehličku. Bohužel, přišla žehlička připálená, hodně opotřebovaná (kalcifikovaná), a v hodně ošoupané krabici, uvnitř nebylo originální balení. Když jsem to reklamoval, obchod bscom mi řekl, že není v jejich silách kontrolovat každou zásilku od subdodavatele. Takže si to odvezli zpátky a prý mi vrátí peníze.

• Obchod mi objednávku zrušil i přes to, že byla zaplacená. Na eshopu bylo zboží uvedeno skladem více, než 10 kusů a mailem jsem byla informována, že se před mou objednávkou zboží vyprodalo a stav na shopu nebyl aktualizován. Zajímavé bylo zjištění, že po této informaci se tedy zboží na e-shopu opravdu uvádělo jako nedostupné, zároveň u něho byla navýšena cena o 3 tisíce. Skvělé. E-shop nebyl ani schopen uvést, kdy bude toto zboží opět od dodavatele dodáno. Na mou odpověď eshopu, že na zboží za tuto cenu trvám, popřípadně i alternativu se stejnými parametry, již nikdo nereagoval, peníze mi byly vráceny a objednávka zrušena. Nedoporučuji zde nakupovat, jednání otřesné. Je vidět, že v cenách mají bordel, ale nehodlají ho nijak řešit.

Reakce obchodu BScom s.r.o.

u Vámi objednaného produktu opravdu došlo k vyprodání a bohužel jej dosud nedokážeme sehnat.
    Objednávku bylo nutné stornovat z důvodu platby přes TWISTO, nic však nebránilo Vám objednávku následně změnit na adekvátní alternativu stejné značky dokonce s lepším procesorem za totožnou cenu, která Vám byla zaslána jako reakce na Váš email. Naposledy jsme zasílali další email dne 4.7.2024 a bohužel dosud z Vaší strany nemáme žádné vyjádření.
    V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte a můžeme objednávku dořešit.

Tým BScom s.r.o.

Byla to moje první objednávka a naprostá spokojenost.

• Pomale zpracovani objednavky (dodani trvalo dele nez tyden - 8dnu)
    • Dodane trochu jine zbozi (obal na iphone 14 misto na 15)
    • Obchodni oddeleni nezveda tel (volano cca v 16:10)

Objednano a zaplaceno v utery, objednavka zpracovana ve stredu, ale pak znovu az v patek. Predano dopravci v pondeli, dopravce potvrdil prevzeti v utery.
    Ve stredu dodano, nicmene obal krytu na mobil ma na sobe obycejnou nalepku 'Iphone 15' ale zaroven se na krabicce z boku muzete docist, ze je to na Iphone 14. Kolecko z boku na ztiseni telefonu nefunguje dobre a protaci se.

• DLOUHÁ DODACÍ LHŮTA

V potřebný moment měli požadované zboží (filament) skladem, zatímco jinde vyprodáno. Spíš náhoda; po mém nákupu již také vyprodáno :-D

• Rychlost, dobrá komunikace

trošku delší čekání ale jinak v pořádku

• Trekingové hole jsou kvalitní a za dobrou cenu.
    • Komunikace obchodu velmi dobrá. Dodání velmi rychlé.

+ jsem velice spokojen
    - žádné

• Bleskurychlost
    • Vstřícnost

Vše super

Líbí se mi rychlé dodání produktu a komunikacw s obchodem je také dobrá.

Výboný.

• Žádna

• Zboží bylo včas doručeno

rychlost vyřízení ,slušná cena

Funkční e shop

• nabízí zboží, které nemají k dispozici

Reakce obchodu BScom s.r.o.

bohužel Vámi objednané zboží ve večerních hodinách byl poslední skladový ks minifigurky, který před Vámi objednal jiný zákazník. Je nám to velice líto, ale další kusy není dosud možné již nikde sehnat.
    Následující pracovní den po stornování Vaší objednávky jsme Vám ihned vrátili Vaši předem uhrazenou platbu zpět prostřednictvím platební brány GPwebPay.

Tým Bscom s.r.o.