obchod je asi dobrý obědnávka v pohodě vyřízená a brzy doručená , hodinky se mi bohužel zpoždují až o půl hodiny , tudíš kominikaci zatím nehodnotím ,nejspíš teprve proběhne až budu hodinky reklamovat .

děkujeme Vám za recenzi.

Předpokládáme tedy, že jste již kontaktoval naše zákaznické centrum a vše již bylo vyřešeno.

V opačném případě nás kontaktujte a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

Tým BRAWAT.CZ

• Při objednání jsem zatrhnul platbu kartou.Při placení jsem byl informován,že pouze hotově.
    • K výrobku není dle zákona dodáván český manuál.Mám problém s nastavením hodinek (pokus-omyl)

• Ceny
    • Vyřizování objednávky. Při objednání zboží ve středu bylo posláno až v pátek odpoledne, a to až po mé telefonické urgenci.

Na stránkách mají uvedeno, při objednání do 13:00 hodin se objednávka vyřizuje ten den, maximálně druhý den. Bohužel to tak není...

uvedení nepřesných údajů o zboží.klamou zákazníky

• Hodinky skladem
    • Rychlé dodaní
    • Pří nákupu na firmu nedodává daňový doklad, taky nedostal jsem EET účtenku, pří upozornění na tuto chybu mí přišla odpověď od paní Masařové: - První výjimka z EET: e-shopy nemusí elektronicky evidovat dobírky.
    • Dále:...- Omlouváme se za komplikace, chyba systému.(Ve vyřízeni objednávky selhal lidský faktor a v odpovědi na mé upozorněni k opravě faktury a vystaveni EET účtenky dělají ještě vinného se zákazníka, namísto omluvy!) Po krátkém dopisováni vše jé jak má byt.

Řádně kontrolovat doklady k nákupu!

Vážený pane,

nerozumíme Vaší klamavé recenzi.
    Naše společnost vždy ke každému nákupu posílá automaticky ze systému řádný daňový doklad. Vy jste objednal na dobírku a v tomto případě není zákonná povinnost uvádět na daňovém dokladu informace o EET.
    Takže Vy jste tento daňový doklad dostal taky, máme od balení videozáznam. Proč tady veřejně tvrdíte, že jste doklad nedostal?
    Dalším faktem je, že nějakým záhadným způsobem se nepropsaly do našeho systému Vaše firemní údaje, ale údaje o fyzické osobě. Na tuto fyzickou osobu se automaticky vystavil daňový doklad, který jste obdržel spolu s objednávkou. Vy jste nás na to upozornil, načež jsme chybu odstranili a zaslali Vám náhradní daňový doklad vystavený na požadovanou společnost. Za tuto skutečnost jsme se Vám omluvili, i když nebylo vůbec zřejmé, jestli tyto informace byly vůbec z Vaší strany vyplněny.
    Je nám vždyvelmi líto, když dojde k takové podobné situaci, ale některé věci se prostě stávají a stávat budou, je to pouze technika.
    Myslíme si ale, když už k něčemu podobnému dojde, že děláme maximum pro odstranění problému, což je velmi důležité a z našeho pohledu prozákaznické.

• Rýchlost dodání, cena
    • Doručené zboží neodpovídá avízu na webových strankách. Krabice od hodinek byla špináva a začmouhána.

Žádný logistický problém, ale chyběla informace ohledně pasku. Na obrazku byl tmávě hnědý, skutečně byl černý. Na ostatních obrazcích to šlo těžko rozpoznat, v popisu barva pasku chyběla.

• spíše nevýhody

Bohužel nemohu obchod doporučit, hodinky za 4 tisíce přišly cobydup, ale nefunkční! Byl to dárek a bohužel jsem si s opravou musela poradit sama za další náklady, jelikož e-shop nebyl ochoten zaslat nový kus hodinek, mají samozřejmě 30 dnů na reklamaci. Když jsem e-shopu sdělila, že jsem si tedy hodinky opravila na své náklady sama, ani se neměli k tomu, aby cokoliv propláceli nebo aby udělali nějaké pěkné gesto. Bohužel hned první den vypadl z hodinek kamínek (na to se samozřejmě záruka nevztahuje) Za 4000,-Kč bych tohle opravdu nečekala, hodinek Michael Kors jsem už vlastnila několik a tolik potíží jsem tedy nikdy neměla, vlastně jsem neměla nikdy žádnou potíž. Za mě: Já už tady nenakoupím. Bohužel

• Rychlost pokud je zboží skladem.
    • Zakoupil jsem hodinky Festina, které byly uloženy v igelitové tašce mimo krabičku!!! A vypadali jako použité- bez ochrany chtěl slíd.

Parfémy ano hodinky jinde.

Vážený zákazníku,

musíme se jednoznačně vymezit proti Vašemu nepravdivému tvrzení.
    Všechny naše hodinky jsou zbrusu nové od autorizované distribuce včetně všech štítků a folií.
    Jsou baleny mimo krabičku do bublinkové fólie, aby se při transportu k zákazníkovi bránilo otřesům, které vznikají při přepravě. Kdyby totiž byly pouze v krabičce, tak tam nejsou uloženy vůbec napevno a při přepravě by docházelo k nechtěnému pohybu a otřesům
    Praktikuje to tak každý eshop prodávající hodinky, kterému záleží na tom, aby zákazníkovi doručil zboží v perfektním stavu. Nám na tom záleží strašně moc. Tolik na vysvětlení, proč jsou hodinky zabaleny mimo krabičku.
    Dále Vaše tvrzení, že byly zabaleny v tašce je nepravdivé. Byly zabaleny v bublinkové fólii a zajištěny bezpečnostní páskou. Z každého balení každé zásilky máme videozáznam, který to potvrzuje. Potvrzuje to i mnoho dalších recenzí tady uvedených, že zboží bylo perfektně zabaleno. Pro naše zákazníky děláme maximum a mrzí nás, že to chcete vidět záporně. Děkujeme Vám ještě jednou za objednávku a přejeme ať ty úžasné hodinky, které jste zakoupil, slouží co nejdéle.

S pozdravem.

BRAWAT.CZ

• Hodinky po rozbalení (jako vánoční dárek) šly asi 2 hodiny!!Doufám,že je to pouze špatná baterie!!!

Vážený zákazníku,

to je nám velmi líto, na 100% je to pouze baterie.
    Veškeré náklady na výměnu Vám proplatíme, ozvěte se prosím.
    Děkujeme za pochopení.

BRAWAT.CZ

Stopky v chronografu se vraceji na 55, a ne na 60, jak by mely. Pripada mi, ze obchoduji se zbožím 2. jakosti. Chyba byla, ze jsem vybral nejlevnějšího dodavatele na trhu. Zavada ovšem nestoji za komplikace s vracenim zboží, a tak si necham v ramci záruky asi jen prestavit rucicku stopek z 55 na 60, jestli to pujde.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

ručičky hodinek je třeba kalibrovat. Jde pouze o chybu v nastavení. Prosím kontaktujte nás na e-mail: [email protected].
    A spolehněte se, že prodáváme pouze nové zboží té nejvyšší jakosti od autorizované distribuce, není třeba nám nedůvěřovat

Přeji hezký den,

Brawat.cz

• nevím žádné jsem nenašla, info mi padalo do SPAMU
    • špatný popis výrobku, neuvedeny rozměry

nedoporučiji

Obchod je dobrý,výběr dobrý,ceny dobré, jen nás ČESKO asi celý svět bere jako blbce z banánové země.NÁVOD V ČEŠTINĚ NENÍ !!!A to u hodinek s mnoha funkcema by bylo vhodné.Po písemném dotazu Vám pošlou email s jednou větou,jak máte co dělat. Strašný. F.R.

Zbozi inzerovane skaldem ve skutecnosti skaldem neni

• nedodali český návod i přes ujištění že tak učiní

Kromě toho že k zakoupeným hodinkám nebyl dodán český návod - i když se dušovali že ho dodají jsem byl s obchodem spokojen. Nedejte na sliby pracovníků obchodu.

• Hlavní slabinou jsou klamavé informace o produktech! Na těchto stránkách jsem vybírala hodinky svému příteli, jelikož jsem zde našla velmi příznivé ceny. V popisu mnou vybraných hodinek bylo jasně napsáno, že hodinky jsou vybaveny osvětlením pomoci LED diody. Když jsem doma hodinky rozbalila, žádné osvětlení neměli. Psala jsem tedy společnosti BRAWAT kde mi bylo sděleno, že tam asi mají špatný popis. Hodinky tak pro mě byli nepoužitelné a příští nákup si zde velmi rozmyslím.

Všechny informace si raději ověřit jinde.

• Deklaruje vlastnosti, které zboží nemá. Konkrétně ocelové pouzdro hodinek ve skutečnosti ocelové není. Docela podfuk.

Dejte si na ně bacha.

Zvláštní pravidla reklamace.

Vážený zákazníku,

nevíme, co jste konkrétně myslel za zvláštní pravidla reklamace.
    Nicméně my se řídíme podle občanského zákoníku a podle zákonů České republiky. Reklamace je vždy nepříjemná záležitost hlavně pro zákazníka a my se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, co můžeme. Navíc sami nemáme z reklamací vůbec radost. Byli by jsme nejradši, aby výrobci vyráběli neporuchové zboží a aby prodané zboží přinášelo zákazníkům jenom radost.

S pozdravem BRAWAT.CZ

Replika nejsou hodinky original

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí co si myslíte.
    Je absolutně nemyslitelné, abychom prodávali repliky.
    Máme eshopy v několika zemích Evropy včetně Německa, Rakouska atd.
    Víte co by s námi udělali právníci zákazníků, kdyby jsme prodávali nekvalitní zboží?
    Kolik by jsme měli žalob?
    Můžeme Vás ujistit, že veškeré naše zboží pochází z autorizované distribuce a tím pádem garantujeme, že všechno zboží co nabízíme, je originální.
    To dokládá i to, že snad jako jediní na světě nabízíme doživotní záruku na vrácení nového nepoužitého zboží. Tzn. jestli máte jakoukoliv pochybnost o kvalitě zboží, tak nám ho prosím vraťte. Nemáme s tím vůbec žádný problém, pro naše zákazníky děláme maximum co můžeme. Je ale podivné, že jste se doposud neozval, možná jste od konkurence, co nás chce poškodit, už se nám to párkrát stalo.

Vzkaz pro všechny budoucí zákazníky, co tohle čtou.
    Jsme velká společnost, provozujeme eshopy v několika zemích Evropy, všechno zboží máme opravdu skladem ve vlastním skladu 1200m2, zboží nakupujeme výhradně od autorizovaných distributorů daných značek a díky velkým odběrům jsme schopni nabídnout skvělé ceny našim zákazníkům. Dále jako jediní nabízíme doživotní záruku na vrácení nového nepoškozeného zboží, tady na Heurece máme zlatý certifikát, což má málo hodinkových prodejců. To svědčí o naší kvalitě. Nákupem u nás nic neriskujete, pro nás je zákazník nade vše.

Tým BRAWAT.CZ

• zboží dorazilo nenastavené a bez českého návodu, to považuji za velkou chybu

Značkové hodinky za 4600Kč dorazily nefunkční, po vrácení zboží má obchod pro jistotu ze zákona 30 dnů na vrácení peněz.

děkujeme za recenzi.
    U Vašich hodinek byla pouze vybitá baterie, škoda že jste se neozval a rovnou nám poslal hodinky zpět. Stačilo pouze vyměnit baterii a vše by se vyřešilo. Tato situace se může stát, to nejde bohužel ovlivnit a mrzí nás to. Před expedicí kontrolujeme funkčnost a po cestě k Vám se baterie vybila.
    Omlouváme se , ale tohle opravdu nejde ovlivnit.