• zboží bez českého návodu i když je to zákonná povinnost, při dožádání tohoto návodu mailem absolutně žádná komunikace.

děkujeme za recenzi.
    Omlouváme se, ve Vašem případě byl email ve spamu, proto Vám nebylo odpovězeno a tím pádem zaslán český návod.
    Přijali jsme opatření, aby jsme tomuto příště zabránili.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlá doprava
    • Prodává padělky

Zboží je fake. Dorazily mi hodinky v hodnotě 500 kč, byla jsem si ověřit originalitu v oficiálním Michael Kors butiku a tam hned poznali, že se jedná o fake, už jen proto, že nápis je hrozně křivý, hodinky jsou lehké, řemínek je divný. NEDOPORUČUJI, už bych tu nic nekoupila

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

velmi laciný pokus jak nás úmyslně poškodit.

Vážení zákazníci, můžeme Vás ujistit, že prodáváme originální značkové produkty od oficiálních autorizovaných distributorů a to do šesti evropských zemí. Je absolutně nemyslitelné, aby jsme prodávali neoriginální produkty.
    Naše společnost je na trhu již šestým rokem, kde za tu dobu máme tisíce spokojených zákazník. Stačí si tady přečíst další recenze, které potvrzují, že pro své zákazníky děláme maximum a prodáváme krásné nové originální zboží.

BRAWAT.CZ

• servis - potřeboval jsem delší řemínek

z tohoto důvodu rozhodně nedoporučuji

děkujeme za recenzi.
    Nerozumíme ale tomu, proč by jste nás nedoporučil?
    Co jsme udělali špatně?
    Každopádně děkujeme za nákup.

BRAWAT.CZ

Hodinky nefungují,takže vánoční dárek se nekonal...

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

Dobrý den, to je nám velmi líto, ale na 99,99% to je pouze vybitá baterie. To se bohužel občas stane. Při expedici a balení hodinky kontrolujeme a nastavujeme čas, takže nemůžeme ovlivnit, že se baterie vybije cestou k Vám. Kontaktujte nás prosím, vše vyřešíme elegantně a rychle.
    Děkujeme. BRAWAT.CZ

• Hodinky Michael Kors nejsou originální,mají hodnotu tak 500,- Kč a zaplatila jsem za ně přes 4000,- Kč.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

Vážená zákaznice, je nám velmi líto, že si tohle myslíte. Velmi by nás zajímalo, na základě čeho jste tak usoudila. My nakupujeme zboží výhradně přes autorizovanou distribuci, takže tohle je prakticky nemožné. Jsme na trhu už několik let a máme pobočky v šesti evropských zemích včetně Německa, Rakouska atd. Zboží jste nám vrátila a my jsme Vám vrátili peníze, myslíte si, že tohle by udělala firma, která by prodávala neoriginály?
    Všechny své stávající a budoucí zákazníky můžeme ubezpečit, že prodáváme výhradně originální značkové hodinky, což garantujeme svým jménem. Projekt BRAWAT má ambice stát se evropským leaderem v prodeji hodinek a v roce 2016 budeme již v deseti evropských zemích. To píšeme proto, aby jste vážení zákazníci věděli, že nákupem hodinek u nás absolutně nic neriskujete a ještě výrazně ušetříte oproti nákupu v kamenných prodejnách.
    BRAWAT.CZ

Hodinky za 3000,- dorazily nefunkční a po telefonickém rozhovoru me paní sdělila , ze je mám dat na opravu??? Proto nedoporučuji!

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi, ale nevěříme, že Vám tohle operátorka takto přímo sdělila. Operátorky jsou proškolené, aby v tomto případě požádali zákazníka, aby si baterii nechal vyměnit u hodináře. Na 99,99% se vybila baterie a výměna baterie není oprava. I když hodinky před odesláním kontrolujeme a nastavujeme čas, někdy se baterie vybije jako ve Vašem případě po cestě k Vám. Stačí zajít k hodináři, baterii si nechat vyměnit a nechat si od nás proplatit všechny náklady. Bohužel stav baterii nelze zjistit, nevíme jak tohle ošetřit. Omlouváme se za malou komplikaci a doufáme, že jinak budete s hodinkami spokojen. BRAWAT.CZ

• Objednala jsem dvoje hodinky casio (dárky pro známé), mrzelo mě, že k hodinkám nebyly originální casio krabičky. Hodinky byly vložené jen tak do sáčku.

Tady už neobjednám.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

Vážená zákaznice, to je nám velmi líto, škoda že jste si nepřečetla parametry zboží. U popisu je zřetelně uvedeno, že zboží je dodáváno bez krabičky. U těchto nejlevnějších hodinek Casio jsme využili nabídku autorizovaného distributora a nakoupili jsme tyto hodinky bez krabiček, protože je tam značná úspora, pro Vás, zákazníky. Netušili jsme ovšem, že si někdo bude stěžovat, když s tímto to zřetelně koupil. Je velmi pravděpodobné, že takové nabídky po vyprodání již nebudeme zveřejňovat. Omlouváme se za to, že jsme chtěli vyjít vstříc našim zákazníkům. BRAWAT.CZ

• prý značkové hodinky nebyly v originální krabičce. Tedy vůbec nebyli v krabičce, byly zabalené v igelitu. Ve vietnamské prodejně bych dostal lepší balení.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

děkujeme za Váš názor. Nicméně o tom, že hodinky nejsou baleny v krabičce jste byl informován již při nákupu. U každých hodinek, které nejsou baleny v krabičce, je uveden následující text: "Zboží není dodáváno v krabičce. Před mechanickým poškozením během přepravy chrání hodinky bublinková folie a polystyrenová výplň uvnitř balíku." Je to pouze u těch nejlevnějších hodinek Casio. Zboží je nakoupeno přes autorizovanou distribuci, takže vám garantujeme 100% originalitu. Pokud nejste s produktem jakkoliv spokojen, můžete bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a následně Vám budou vráceny peníze. Mrzí nás, že vás asi nepotěšil dárek zdarma v hodnotě 250kč, který dáváme ke každé objednávce. Pro své zákazníky děláme maximum, ozvěte se, vše vyřešíme k vaší spokojenosti. S pozdravem za tým Brawat.cz Tomáš.

• Řemínek je krátký, volba nebyla
    • Mám problém s výměnou řemínku

Nemít tak silné zápěstí, byl bych asi velice spokojený...

Prodejce udává průměr ciferníku 36 mm a šířku řemínku 18 mm, což není pravda, hodinky jsou mnohem menší. Chtěl jsem hodinky uvedených parametrů. Proto je nejspíš vrátím.

• Rychle reagoval na technicky dotaz.
    • Obchod mi dodal necunkcni vyrobek.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

velice se omlouváme za danou situaci. Prosím zašlete nám hodinky nazpět, reklamaci vyřídíme velice rychle.

Mrzí nás tato nepříjemnost, hodinky od nás odchází vždy funkční a v pořádku.

Věříme, že vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti.

Brawat.cz

• u zboží chyběl návod k použití

• Prodejce netuší, že je jeho povinností dodávat se zbožím český návod a vůbec to nepovažuje za vadu.

Raději se vyhnout, pokud možno obloukem.

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi, i když je negativní a naši společnost neprávem poškozující.

Všichni naši zákazníci návod v českém jazyce běžně dostávají.

Ve vašem případě k tomu nedošlo a to pouze z toho důvodu, že jste s námi nekomunikoval, pravděpodobně záměrně, přes email [email protected]

Toto je zcela zásadní k vyřešení této situace.

Jelikož jste objednávku stornoval, tímto pokládáme celou záležitost za vyřízenou.

Ještě jednou děkujeme, ani nevíte, jak nás to neskutečně motivuje být ještě lepšími.

Brawat.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Nabizite zbozi ktere neodpovida tomu co prezentujete

Nedoporucuji

Reakce obchodu BRAWAT.CZ

velice nás mrzí Vaše reakce. Pokud nejste se zbožím spokojen, máte možnost do 14 dní odstoupit od smlouvy a my Vám peníze vrátíme. Snažíme se vyjít vždy každému zákazníkovi vstříc.

• nefukční

Vážený zákazníku,

mohl by jste se prosím ozvat, co je na naší práci nefunkční? Anebo je to jen další pokračování záměrného poškozování od konkurence, která nás stejně tímto nezastaví a naopak nás neskutečně motivuje být ještě lepší.
    Ale i tak děkujeme, že Vám stál za to ten čas psát neopodstatněnou negativní recenzi.

• Žádné.
    • Nabízí něco co nedokáže dodat.

Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

je nám líto, ale chyba není bohužel na naší straně. Vaši objednávku jsme expedovali 11.12.2014 přes Českou poštu, která se Vás snažila několikrát urgovat jak emailem tak sms.
    Bohužel jste nereagoval, tudíž se nám zásilka vrátila zpět jako nevyzvednutá.

S pozdravem.

• viz jiné důvody