• Po týdnu ještě nemám informaci že by zboží odeslali.

Obchod se mnou nekomunikoval, poslal zásilku bez mého vědomí. Délka dodací lhůty mi ani nevadila, akorát, že jsem zásilku nemohla převzít, nevyhovoval mi termín doručení. Nezájem, bez domluvení, zda je někdo doma. Nemohu si zásilku převzít osobně, váha 25 kg, chtěla jsem jí nechat dovézt na místo.

• Na to že jsem si objednal zboží před 10 dny ještě nebylo doručeno

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Trvalo to relativně dlouho a jedna nožka měla ulomenou packu, ale kamarád už to nechtěl reklamovat.

• Doposud jsem neobdržela

• nic nemaju skladom objednaju po objenani preto im to tak dlho trva

• nabízejí zboží, které nemají.

Reakce obchodu BOVRAM.cz

velice nás tato situace mrzí.
    Objednal jste si u nás aretaci rozvodů.
    Ihned po zjištění že daná aretace již není dostupná a nemůžeme jí dodat jsme Vás telefonicky kontaktovali a za situaci se omluvili.
    Vzájemně jsme se dohodli na stornování objednávky.

S pozdravem Jakub Pavlíček.

zatím jen slibují

• Obchod inzeruje zboží, které nemá, nebo není za peníze které jsou v inzerátu.

• Jedna položka objednaného zboží v balíku chyběla
    • Ani po telefonickém příslibu a písemném upozornění žádná reakce obchodu.

Sliby chyby.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• od 13.5 stále nedoručeno
    • Zboží za týden nedorazilo
  • Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

Topný kabel byl přetržen a při představě reklamace, jsem si vše opravil sám doma na koleně. Takže se nedivte, že neskáču radostí !!!!!

• Bez komunikace

Objednávka mi byla stornována (pravděpodobně z důvodu, že zboží není skladem, i když při objednávání skladem bylo). Oznámení o stornu přišlo mailem a i přes avizovanou dobu komunikace obchodu mi mobilní telefon nikdo nezvedá a zpátky se rovněž nikdo neozval. Kdybych takto komunikoval se zákazníky já, asi už žádné nemám. Původně jsem chtěl pouze změnit objednávku, ale díky tomuto přístupu si raději zboží objednávám jinde a tento obchod si přidávám na černou listinu. Na stránkách obchodu byla moje negativní recenze okamžitě smazána, což taky není v pořádku. Rozhorně NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu BOVRAM.cz

Dobrý den pane Walline,
    mrzí nás Vaše špatné pocity, ale bohužel z našeho pohledu jsme se nijak neprohřešili.
    Vaše objednávka byla přijata do systému ve chvíli kdy už pilové kotouče nebyli skladem.
    Kotouče u nás na webu skladem nesvítily, ale vy jste si je objednal přes Heuréku, která nemá informace o stavu skaldu v reálném čase.
    Na základě nemožnosti kotouče dodat jsme objednávku stornovali a odeslali Vám email s informacemi proč byla stornována.
    Email také obsahuje informaci, že pokud nesouhlasíte se stornováním můžete se nám ozvat a Váš případ bude řešen individuálně.
    Bohužel jste nás nekontaktoval ani emailem a ani telefonicky jak v recenzi lživě tvrdíte.
    Situace mě mrzí, ale bohužel nevidím problém v komunikaci z naší strany, který bychom měli řešit změnou interních postupů.

S úctou
    Jakub Pavlíček
    Za vedení obchodu Bovram.cz

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.