• Místo objednaného brusného kotouče 115 mm jsem obdržel kotouč o průměru 125 mm.

Vzhledem k tomu že zboží nemělo žádný popis, dalo se řídit jenom obrázkem a na něm je celý hořák i z hadicí, ale dojde pouze nástavec hořáku.

• Obchod nekomunikuje

Objednal jsem 2 položky. Při doručení jsem zaplatil dobírku za oba dva kusy zboží. Po rozbalení jsem zjistil, že 1 položka chybí. Dotázal jsem se u prodejce... bylo mi řečeno že zboží není skladem a že buď mohu počkat nebo mi vrátí peníze. Do teď nemám peníze na účtu. S obchodem vázne komunikace.

Reakce obchodu BOVRAM.cz

Velice nás mrzí tato nepříjemnost a ihned jsme dali vše do pořádku.
    Peníze Vám byli obratem zaslány a v emailu máte kupón na dopravu zdarma. :-)

Děkujeme za prominutí chyby.
    Tým Bovram.cz

• dlouhé čekání na zásilku

Reakce obchodu BOVRAM.cz

moc se Vám omlouváme za tuto chybu.
    Bohužel holinky byli chybně uvedeny skladem a nemohli jsme je dodat.

Děkujeme za pochopení a prominutí.
    S pozdravem tým Bovram.cz

objednané zboží nedorazilo, žádná reakce obchodu

• pocit neserióznosti

Po týdnu od platby kartou mě společnost Bovram oznámila, že platba přes HEUREKA proběhla se zpožděním a zboží je již vyprodané. Návrh na vrácení platby, nebo dodání za více než 1,5 měsíce ??

• Zboží z 24.3 nedorazilo

Zbozi mi ani po tydnu nebylo doruceno po emailu jsem je kontakotovala bohuzel az na podruhe se někdo ozval omluvil a vratil penize na ucet.

Jedna položka schází, ač jsem ji zaplatil.

• Nekomunikují, objednávku zrušili uvedením, že ke zrušení došlo po vzájemné dohodě. Chápu, že objednané zboží je nedostatkové, ale slušný obchodník o tom zákazníka informuje, a ne že zruší objednávku a uvede lživý důvod.

Nedoporučuji, lžou!

Reakce obchodu BOVRAM.cz

Omlouváme se za nutnost zrušit objednávku.
    Ihned po zaslání stornovacího emailu jste nás kontaktoval, a my jsme Vám popsali důvod stornování objednávky.
    Bohužel jste nám nezaslal žádnou odpověď a brali jsme to jako vyřešené.

Přeji pěkný den.
    Jakub Pavlíček

• Zboží objednám z domu a přijde mi domů aniž bych vytáhnul paty z domu
    • Z domu(viz.výhody) nemohu zkontrolovat co mi obchod odesílá, čili zboží mi došlo poškozeno a na moji informaci o poškozeném zboží obchod nezareagoval ani omluvou, což mi vhledem k zanedbatelné částce za zboží, vadí nejvíce.

Reakce obchodu BOVRAM.cz

omlouváme se, ale bohužel Váš email ohledně poškození nebyl vyřízen.
    Příště poprosím o opakované kontaktování, když Vám nikdo neodepíše.
    Všude pracují jen lidé a z naší strany to nebyl naschvál ani ignorace Vaše problému. :-)

Přeji pěkný den,
    Jakub Pavlíček

28.12.2019 proběhla objednávka.Dne 8.1.2020 dosud nebyla vyřízena a to faktura byla zaplacena převodem.Nezájem obchodu.

Zboží neodpovídá vozidlu, prodejce obeznámen se vzniklou situací a nekomunikuje

• Zatím nic
    • Zboží zatím nedorazilo

Zboží eště nedorazilo

Obchod není schopen dodat zboží v avizovaném termínu.Na mé dotazy e-mailem není žádná odpověď.Dle mého názoru jde o zbytečný nefunkční obchod.Nevím jak bude probíhat mé jednání o vrácení peněz.

• Komunikace s obchodem negativní,na dotaz ohledně dokoupení profi diagnostiky,nereagují.Záruba.

Reakce obchodu BOVRAM.cz

pane Zárubo žádný dotaz jsme od Vás bohůžel nedostali.
    Nicméně jste nám mohl zavolat na telefonní číslo 777 750 001.
    Telefony jako jedni z mála obchodníků zvedáme ihned.
    Vaši objednávku na hobby diagnostiku jsme vyřídili ihned a bez jediného problému.
    Nevidím jediný důvod pro Vaší recenzi a poškozování našeho obchodu.
    Věřím že Vás by také špatná recenze na práci, kterou jste neměl možnost udělat nepotěšila.
    Jakub Pavlíček Bovram

Objednáno zboží skladem. Objednávka potvrzena. Po 12 dnech nečinnosti volám kvůli stavu objednávky. Je mi řečeno, že to řeší kolega, který mi zavolá. Nic. Druhý den znovu volám. Řeší to kolega, ozve se. Zase nic. Další den volám a nikdo nezvedá. Tak jsem napsal mail. Ozval se "kolega", že už zboží není. Tak na to jsem čekal dva týdny! Tak to se fakt vyplatí!

Reakce obchodu BOVRAM.cz

Moc se omlouvám za tuto špatnou zkušenost.
    Bohužel vše se stalo tak jak jste uvedl a udělali jsme veškeré kroky, aby se to neopakovalo.
    Všude pracují jen lidé a žádám Vás o prominutí této špatné zkušenosti.
    Jakub Pavlíček Bovram

• Je to už 14 dní a zboží nedorazilo
    • Obchod nepodal žádnou zprávu
  • nic nepřišlo

Reakce obchodu BOVRAM.cz

omlouváme se za komplikace.
    Bohužel zboží není uvedeno skladem a netrpělivě čekáme na jeho doručení. :-)

Děkuji za prominutí a trpělivost.

ač bylo inzerováno skladem 5 kusů,zatím jsemk zboží neobdržel