• Nevím
    • Inzeruje obuv, která není na skladě

Komunikace s obchodem velmi dobrá, ale Inzeruje a nabízí obuv, která není na skladě

• Zboží není skladem.

Jak už je tady psáno, zboží uvádějí skladem bohužel po dvouch dnech přišel mail, že už se botky nedají sehnat.
    Tudíž nemohu doporučit.

• Dobre ceny
    • Nepravdivé informace ohledně dostupnosti zboží.

Objednany boty, u kterých byla uvedena dostupnost skladem. Po dvou dnech se E-shop ozval s tím, že zboží skladem není, ať si výběru jine, a nabídli i slevu. Vybrala jsem si tedy jiné boty, které mely být skladem, ale i u těch mi přišla odpověď,ze skladem nejsou. Stát se to samozřejmě může, ale nepůsobí to příliš důvěryhodne, jedná se o zbytečně průtahy a komplikace pro kupujícího.

• Zakoupené boty Merrell jungle neodpovídají stejným velikostem a šíři , které jsem nakupovala již téměř deset let .
    děkuji za ochotu Vašeho obchodu, servis byl perfektní

s přáním hezkého dne
    Milena Němcová

• Nemá přehled o zboží které prodává

Nekupovat.

Reakce obchodu BOTY-OBUV.eu

Dobrý den, netvrdíme, že víme všechno, ale určitě se snažíme zákazníkům vycházet vstříc a zodpovídat jejich dotazy a pomáhat s výběrem.

Václav Zahrádka

• nemá přehled co vůbec prodává.

Nedoporučuji.

• nikdy více

• Objednala jsem zboží-boty, dnes přišla faktura, ale boty zatím nedorazily....

• neposlalili dárek, který slibovali, dokonce osobně po telefonu ...

• Nabízí zboží, které nemá

Objednala jsem boty, které měly být skladem. Druhý den přišel email s omluvou, že se právě boty doprodali a nelze je ani doskladnit. Tomu bych věřila, že se to výjimečně stát může, kdybych nečetla v předchozích recenzích, že to není jen výjimečně.

Boty jsem objednala, protože byly uvedeny jako dostupné a skladem!Mela jsem radost, protože jsem je v velmi dlouho sháněla.Nicméně mi bylo další den sděleno, ze bohužel zjistili, ze k dispozici nejsou.Velmi me to zklamalo,maji si hlídat dostupnost a nenabizet,když nejsou"!!!Nespokojenost!

• neaktualizje stav zboží

• nevim
    • Zboží, které měli mít skladem, neměli skladem.

špatný

• Žádné
    • Inzeruje zboží na skladě, přestože ho nemá.

Čeká vás zklamání.

• nekorektní jednání

absolutní nespokojenost

• opakované objednávání a opakovaně odesílaný email, že není na skladě požadovaná velikost

• přehlednost, zajímavá nabídka, široký sortiment,

našla jsem obuv mých představ,

• neaktualni informace o dostupnosti zbozi

• nejsou aktualizovány stránky, nabízíte zboží, které nejste schopni dodat
    • nabízeno v e-shopu a pak není skladem ?????

Zklamalo mě to.