• Boty, které jsem objednala, tak po 10 dnech mi bylo sděleno, že nejsou, ač měly být skladem.

• komunikace

V obchodě jsem si v úterý objednala boty, obchod garantoval dodání do 2 dnů. 3. den po objední (pátek) jsem se telefonicky ptala po stavu své objednávky a kontaktní osoba (zřejmě pro více e-shopů) mi řekla, že to zjistí a dá mi e-mailem vědět. Nic se nedělo a tak jsem v pondělí volala znovu, opět mi bylo slíbeno, že se ozvou. Tentokrát se opravdu cca do hodiny ozvali s tím, že boty už nejsou, zřejmě chybná skladová evidence...
    Je pravdou, že se velmi omlouvali a nabízeli nějakou slevu na příští nákup, nicméně při garanci dodací lhůty 2 dny bych očekávala, že se 2. den ozvou s omluvou sami a nebude potřeba dvou urgencí... Další nákup jsem neuskutečnila.

• nabízejí zajímavé zboží za relativně dobré ceny
    • zboží, které nabízejí, nemají

je spousta lepších obchodů s mnohem lepším přístupem

• Zbozi meli o tisic korun levnejsi, a pak napsali ze neni na sklade ani u dodavatele, koupil jsemjinde a povazuji tuto eskapadu za nekaly pokus obchodu o zviditelneni se.

• nevím
    • Hodně komunikace, ale po 3 emailových dotazech a 3 dnech od objednání vám místo bot přijde další e-mail s tím, že danou obuví již nedisponují.

Pro mne nedůvěryhodné. Nabízet a prodávat mohu jen to co mám.

K botám jsem nedostal paragon-fakturu!!!!!!

• Velké množství zboží,dobré ceny
    • Malo co skladem... dlouho se na to čeká

První objednávka nedopadla dobře.Zboží mi ani po týdnu nepřišlo.. ALE nebylo to zavinění obchodu ale dodavajici firmy,nemeli ho skladem a dodavka nedorazila.. navic mi dali kupon na 5%slevu takze tim bych je ospravedlnil.

• Zboží nedodali, ani mě neupozornili, kdy zboží dorazí nebo nedorazí, sama jsem raději objednávku zrušila

nebyla jsem spokojená, nekomunikovali, nedodali

• Nabídka nadměrné obuvi

Objednal jsem si zboží z nabídky obchodu,následně mi mailem bylo zděleno,že zboží v požadované barvě není v mé velikosti ani u výhradního dovozce.Byla mi nabídnuta barva jiná,s tím že boty budou o cca200 kč levnější a že mi nebude účtováno poštovné.boty přišli v pořádku v požadované velikosti avšak za původní cenu.Proto tento obchod nedoporučuji,pro jejich neserióznost.

• prodávají zboží, které nemají

• všechny, přišla jen automatická odpověď a pak až dotazník.

Nenekupovat, hlavně neplatit předem, existuje vůbec ten obchod ?

• neaktuálnost stavu zboží v e-shopu

špatné

• nabízí něco co nemá

• přehlednost
    • komunikace
    • resp. nechali si zaplatit 2x poštovné a moji stížnost ignorovali

• objednané zboží, které prezentuje fitma na www.není na skladě a nedoručí!

Nedoporučuji!!!Nespolehlivé!

• žadne
    • vše

maras

• inzeruje, co už nemá

Absolutně není možné dovolat se na zákaznickou linku, i po zadání čísla v nabídce podle vybrané služby se vždy ozve, že jsem nic nezadala a rozloučá se to se mnou. Obě uvedená čísla na mobil nikdo nezvedá.

• Nevím
    • Nespolehlivost

Jsem krajně nespokojená. Zboží jsem objednala 28.6. s tím,že do dvou dnů bude vydáno ppl. Zboží i přes moje urgence stále nedorazilo. Romana

• nenabízí žádné
    • nabízí a prezentují něco ne není pravda.
    • U objednaných položek které nemají skladem, mají uvedeno "Skladem"

Než objednáte, ověřte si opravdu, že zboží je skladem.