• vše super

• Jste rychlí je kvam důvěra

Rychlost dodání,kvalitní balení a zboží.

• Bezproblémová komunikace
    • Skvělý poměr cena x výkon
    • opravdu velký výběr zboží

Objednával jsem malou sadu PROXXON. Zboží šlo z Polského skladu, čili 2-3 dny na expedici ale potom prostřednictvím PPL během 1 dne u mě. Naprostá spokojenost, nemohu než chválit a doporučit.

Normální, NEREAGUJÍ na otázku !!!!

Reakce obchodu Botland.cz

Je nám líto, že máte negativní postřeh, ale bohužel v evidenci nemáme žádný pokus o kontakt z Vaší strany, ať už telefonický nebo e-mailový. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cena přijatelná, rychlé dodání, při vyzkoušení funkční. Dodávka pro zákazníka, takže další nemůžu hodnotit.

Rychlé dodání zboží děkuji.

• široká nabídka
    • speciality v nabídce

Kvuli automatickym prekladum pusobi neseriozne, takze jsem nakup dlouho odkladal, ale byly to asi zbytecne obavy.

• Dostatečná komunikace se zákazníkem, cenová úroveń, sortiment

Sklady v Polsku, méně operativní doprava

Eshop je akoze cesky ale ako mi ukazuje uz tyzden aplikacia GLS tak zasielku doteraz pripravuju niekde v Polsku aj napriek tomu, ze som objednaval len polozky skladom. Na eshope bolo uvedene, ze nad urcitu hodnotu je postovne zdarma ale aj tak mi pri ukoncovani objednavky dalo len platene moznosti dopravy. Dalsie minus je nutna platba vopred bez moznosti dobierky. Teraz nemam ani peniaze ani objednany tovar aj ked maju uvedene, ze dorucenie je do 3-4dni. Bezne mi na slovensko zasielky z CR ale aj z PL chodia maximalne do 3 dni.
    Takze momentalne som velmi sklamany a som zvedavy ci sa dostanem k svojim peniazom alebo aspon objednanemu tovaru!

Reakce obchodu Botland.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Vždy se snažíme zajistit, aby objednávka byla odeslána neprodleně. Bohužel nemáme kontrolu nad prací jednotlivých kurýrů, ani není možné kontrolovat každou objednávku od odeslání až po doručení. Výběr konkrétního dopravce je na zákazníkovi - nabízíme několik možností. Kdykoli však naši zákazníci nahlásí zpoždění, okamžitě přijímáme konkrétní kroky. Chceme, aby naše zásilky dorazily vždy včas, ale bohužel i takové neočekávané situace se stávají.
    Po vašem nahlášení jsme věc okamžitě nahlásili společnosti GLS a je pravděpodobné, že se zásilka ztratila. Peníze za vaši objednávku jsme vám již vrátili.

• Rýchle dodanie

Rychlé jednání a dodání.

• Jsem maximálně spokojená, nemám sebemenší výhrady.Doporučuji.

Široký sortiment.
    Rychlé dodání.

• Našel jsem co jsem potřeboval.
    • Nevýhoda-zatím žádná.

Výhoda.

Zboží odpovídá popisu, cena výhodná a rychlé dodání.

• Rychlé vyřízení mojí objednávky.

• velice rychlé dodání objednaného zboží

• Vše proběhlo rychle a bez problémů