Kvalitní zboží dle popisu, rychlé doručení

rychlé dodání

• Široký výběr zboží, rychlé dodání

Dobrý výběr a ceny. Super rychle vyřízení objednávky a doručení.

Pěkný výběr na e-shopu. Rychle vyřízení objednávky a doručení. Vse bez problému v bleskovem čase. Tak by to mělo byt se vším

• kvalita

• Mají skvělí víběr ze zboží,ale bohužel asi nedoplňují zboží,protože ty co se mi vždy líbili nejvíc,tak neměli na skladě,nebo jen velikost kterou jsem nepotřebovala

• Rychlá komunikace, rychlé řešení problému, návrh řešení, rychlé dodání.

Výborná komunikace, při balení byla zjištěna výrobní vada na námi vybraném páru botiček, ihned mě informovali emailem s nabídku jiných párů, pak ihned telefonická komunikace, vyřešily jsme problém, velmi milé jednání a rychle doručení zboží. Vřele doporučuju!

Rychlost dodání

• rychlá odezva
    • vstřícnost

Přehledné stránky, krásné botičky, rychlá odpověď, skvělá komunikace, bleskové doručení. Vřele obchod doporučuji a určitě znova objednáme.

• Rychlé odeslání objednávky
    • široký výběr zboží

S obchodem jsem velmi spokojena. Zboží došlo v pořádku. Jediné mínus je doručení od české pošty. Z obchodu jsem dostala upozornění hned druhý den, že mi objednávka byla poslána a pošta balík nebyla schopná 5 dnů dodat. Lístek opět nenechali. Kdybych se cíleně neptala, netušila bych, že něco přišlo.

• Velký výběr capáčku
    • Nízké ceny
    • Nedá se vyhledávat dle velikosti obuvi

• Rychlé dodání, vše bez problémů

• Rychle dodání, vše bez problémů

Rychle dodání, vše bez problémů.

Rychle jednani, krasne backurky :-)

• Udělala jsem objednávku s výběrem platby předem. Nepřišlo mi žádné potvrzení objednávky, ani podklady pro platbu. Kontrolovala jsem i spam. Špatně funkční Eshop.

Reakce obchodu botičkovna

na Vámi uvedený email v objednávce byl automaticky po dokončení objednávky dne 14.3. odeslán notifikační email s podklady pro platbu. 2x jsme na Vaši objednávku reagovali výzvou k platbě a dne 21.3. jsme Vás naposledy kontaktovali napřímo na Vámi uvedený email s urgencí o platbu. Zboží bylo nachystáno k odeslání, platba však nedorazila ani po 3 urgencích, proto jsme objednávku následně stornovali. Emaily nám nebyly vráceny jako nedoručené, jinak bychom situaci ihned řešili. Pokud Vám podklady k platbě nedorazily, stačilo nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

• Dobrá cena.
    • Přehlednost.