• Ceny

Kupovala som capacky pre deti, privetive ceny, ale dost malo velkosti skladom. Na eshope sa neda filtrovat podla velkosti, zobrazuju sa aj polozky, ktore su kompletne vypredane bez informacie o naskladneni. Zbozi doma za 4 pracovne dni po objednani (odeslane 2. prac. den) .

• Velký výběr zboží
    • Rychlá doprava
    • Bezproblémová komunikace

Bačkůrky s hrošíky mě dostaly, ale i tenisky jsou skvělé. Všechno proběhlo podle mých představ. Děkuji :-)

• odeslání zboží v den objednání

Našla jsem co jsem hledala. Rozumná cena, velmi rychlé doručení. Určitě doporučuji.

• výběr zboží
    • přehlednost eshopu
    • rychlost vyřízení objednávky

• Na mou žádost mi byly přeměřeny skutečné délky vnitřních stélek botiček - což pro mne byla významná informace, protože se lišily od rozměrů uváděných výrobcem

Hezký obchůdek, ocenila bych lepší možnost filtrování zboží ale i tak určitě využiji znova.

Rychlá dodávka. Vybrala jsem špatně způsob platby a uhradila jiným způsobem, byla jsem na to hned upozorněna a vrátili mi peníze.

• Rychlost doručení
  • Dobré ceny,rychlé dodání objednávky.

• Kvalitní zboží
    • Nelze platit kartou jen převodem

• Omylem jsem vytvořila 2 objednávky,a radši si ověřovali jestli to souhlasí. Většinou je to každému jedno
    • Milé jednání
    • Velký výběr
    • Nízké poštovné

• Krásné motivy
    • Mezicislo botiček (jiná firma)
    • Málo kusů skladem

Celkem přehledný obchůdek pro nejmenší. Moc hezké motivy na botičkách. Menší minus je málo skladovek, resp zřejmě málo kusů vyrobených a rychle vyprodaných. Výhodou jsou i mezičísla botiček od jiné firmy/značky. Na můj vkus trvalo celkem dlouho dodání zboží.

Reakce obchodu botičkovna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Na Váš popud dlouhé doby dodání jsme překontrolovali průběh Vaší objednávky a dobu dodání. Objednávka byla přijata 1.11. ale platbu jsme od Vás obdrželi až 4.11., expedice následující den tedy 5.11. a 7.11. Vám byla zásilka doručena. Kdyby došlo k úhradě zboží ihned, obdržela by jste ho o několik dnů dříve. Zboží expedujeme pracovní dny do 24 hodin od přijaté platby, dobírky do 24 hodin od přijaté objednávky. Pěkný den

• Velký výběr, bezkonkurenční ceny, rychle vyřízená objednavka

Vřele doporučuji

• přehledné stránky
    • dobré ceny

byla jsem spokojena

Kvalitní zboží za rozumnou cenu, ani nedáte ranec za poštu. Super, až budu potřebovat, nakoupím znovu tady.

• Velmi rychlé odeslání

Doporučuji.