• Kvalitni a vysoce poptavane zbozi za dobrou cenu
    • Nedostatek zbozi u zadanych druhu, chtela jsem objednat jeste jedny capacky takove jakoby ruzove tenisky a uz dva dny po te co melo zbozi prijit uz bohuzel bylo zase vyprodano a dalsi varka zase za mesic, coz je skoda.

Jsem spokojena.

Reakce obchodu botičkovna

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení nákupu. Capáčky Capiki odebíráme přímo od výrobce a sami jsme nešťastní z čekacích lhůt na nové zboží. Bohužel o capáčky je tak velký zájem, že i když jsme při poslední objednávce naskladnili stovky párů capáčků, během pár dnů se skladové zásoby výrazně snížily. Bohužel ne všechny dezény ve všech velikostech má výrobce pokaždé k objednání. Domníváme se, že růžové tenisky při poslední objednávce ani nebyly výrobcem dodány, zřejmě od tohoto dezénu na nějaký čas upustili. Dovolujeme si ještě upozornit, že není problém domluvit se s námi na předobjednávce, tedy zboží které je momentálně nedostupné si předobjednat a jakmile jej obdržíme, vyřídíme tuto objednávku přednostně. S pozdravem tým botickovna.cz

• Rychle dodani.

Levný, rychlé dodání

• Vysoká kvalita nabízené obuvi. Výborná komunikace se zákazníky.

Výborná komunikace. Velikost obuvi která chyběla v nabídce mi paní objednala u dodavatele a následně poslala. Obuv přišla v pořádku a ještě před domluveným termínem.
    Krásné, kvalitní, celokožené dívčí boty.
    Doporučuji tento obchod.

• Nízká cena poštovného při nákupu drobného zboží (jedny capáčky)

doporučuji...zboží došlo ihned po připsání peněz na účet prodávajícího. Dostávala jsem průběžné informace na e-mail o stavu objednávky.

• Komunikace. Okamžita reakce na email, okamžite řešení problému na poště.

Doporučuji všem, jedinéj problém je doprava (česká pošta). S čím obchod nic neudělá.

• S capackama jsem nebyla spokojená,jelikož byli nepříjemně cítit. A po zkušenostech kdy se tohoto specifického pachu(zřejmě z kontejnerove dopravy z číny) nelze nijak zbavit jsem capacky vrátila.

Reakce obchodu botičkovna

Vaše zkušenost s capáčky nás velmi mrzí, doposud jsme se s podobnou reklamací nesetkali. Zboží odebíráme v originálních obalech od výrobce a výrobce má na toto zboží všechny potřebné certifikáty o jeho zdravotní nezávadnosti. Jakmile obdržíme zboží vč. dokladu o koupi nazpět, provedeme kontrolu vráceného zboží a případně postoupíme dále k řešení výrobci. Samozřejmě Vám bude obratem vrácena kupní cena.

• příjemné ceny,poštovné odpovídalo velikosti(nebo spíš malosti) zásilky

• prehledny e-shop, vyborne informace, jednoduchy nakup, rychle a spolehlive vyrizeni objednavky
    • nenarazila jsem na zadne

vrele doporucuji - vyborny servis a kvalitni vyrobek!

• Velký výběr zboží

Vše ok, spokojenost

• možnost výběru v klidu domova
    • ---

Skvělý, dodali do Vánoc.

• kvalitní zboží
    • velmi rychlé dodání

s obchodem jsem velmi spokojená, v předvánočním shonu mě potěšilo velmi rychlé dodání

• slušná cena
    • nevím

v pohodě, doporučuji

• nedokáži po jednom nákupu ohodnotit
    • netuším

spokojensot

Maximálně doporučuji! Velice milá a vstřícná komunikace. Obchod proběhl bez problémů.

Rychle vyřízená objednávka, vybrala jsem levněji než jinde.

• Rychlé dodání.
    • Perfektní komunikace.

• Rychlost nakupu, siroka nabidka.

• rychlá komunikace i doručení

doporučuji, s nákupem nebyl žádný problém