Velmi rychlá komunikace :)

• Rychlost doručení.

• Rychlé dodání. Příjemná komunikace

• rychlé dodaní

• Rychlé vyřízení objednávky

Děkujeme

Boty byly od bláta a ošlapané, evidetně je již někdo nosil.

Reakce obchodu BOTIČKA

vyhledala jsem si na kamerách balení vaší objednávky a žádné bláto na nazouváčcích nebylo, tedy vaše prohlášení je lživé, neboť v celém obchodě ani ve skladu žádné bláto nemáme. Na kameře vidím, že kolegyně vzala botičky z police kde byly vystavené a nezkontrolovala je, což je chyba, protože občas botky na policích, jak tam stojí, mohou být na podrážce lehce špinavé od prachu nebo jak si je zákazník vyzkouší. Ač se snažíme vše pravidelně čistit a ometat, tak je měla kolegyně zkontrolovat a případně očistit. Každopádně botičky nikdo nenosil, max. vyzkoušel, což určitě i vy v obchodech děláte. A řeknete pak, že už je oblečení obnošené, když jste si ho vyzkoušela? Neřeknete, že. A boty v obchodě si také vyzkoušíte, projdete se v nich, jestli sedí, a pak řeknete, že jste je ošlapala? Opět, neřeknete, protože byste si je musela koupit, kdyby to tak bylo. Za chybu kolegyně se tedy omlouvám, ale odmítám nařčení, že byly od bláta a ošlapané.

• -v obchodě jsem kupovala dětské bačkory vel. 40, 2 kusy, jsem více než spokojena
    • -pěkné vzory, super kvalita

Moc děkujeme.

Spatne zabalene tbozi, backurky jen tak hozene do krabice, ktera nebyla z jedne strany zavrena, zbozi se mohli namocit, uspinit…

Reakce obchodu BOTIČKA

omlouváme se, že se rozlepila krabice, ve které byly bačkůrky. Rozhodně to nebyl úmysl. Vzali jsme si z toho poučení a budeme krabice ještě více oblepovat.

• Expresni poslani. Cena stejna jako jine obchody

• Velmi rychlé dodání

Děkujeme

Dodání rychlé, zboží moc pěkné.

• Rychla a ustretova komunikacia
    • kvalitne ponozky
    • sidlo v CR ;-)

Reakce obchodu BOTIČKA

Děkujeme. Bohužel Slovensko máme trochu z ruky, vzhledem k tomu, že jsme kousek od německých hranic :D

• Dobrý den prosila jsem zásilku na dobírku na poštu Praha 4,Na strži,připlácela jsem za dobírku a zboží mi odeslali někam do Postboxu,kde chtěli platbu předem aniž by někdo upozornil.Tento způsob mi nevyhovuje a neakceptuji.Pokud si objednám určitým způsobem tak vím,proč to dělám.Bohužel špatná zkušenost.

Reakce obchodu BOTIČKA

oproti vašemu hodnocení se musíme ohradit, my jsme Vám zásilku odeslali přesně podle objednávky, pokud máte změnu v doručení, stalo se to z nějakého důvodu u dopravce, ne u nás. Ale ve vaší objednávce stojí, že jste si zvolila Box Point.
    zvolila jste pobočku viz kopie vaší objednávky:
    Balíkovna - Česká pošta
    Pobočka: BALÍKOVNA, 14653 Praha 4 BOX OX Point pošta Na strži
    1 49,59 Kč 0 % 21% 60 Kč
    Dobírka
    1 33,06 Kč 0 % 21% 40 Kč
    Nám se vaše zásilka vrátila, že jste si ji nevyzvedla. Takže jsme za vás ještě hradili dopravné.
    O platbě předem nevíme, zvolila jste dobírku, tedy chtěli zaplatit tu dobírku. Recenze se tedy nezakládá na pravdě.
    Marie Eisová
    www.boticka.cz

Nakupuji zde opakovaně, vždy rychlé dodání.
    S botami Primigi jsme velmi spokojeni, dobře sedí pro užší nohu.

Moc děkujeme

Paní velice ochotná, poradila s výběrem a správnou velikostí, zboží odesláno týž den. Vše na jedničku s hvězdičkou!

• Přehledný web, rychlé doručení

• Rychlost dodání, dobré ceny

Vynikající osobní komunikace s obchodem při vyjasňování detailů objednávky, bleskové dodání, perfektní zboží.

Spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky