• slušnost

Spokojenost

vše OK

• Široký výběr kvalitního zboží, vstřícná a milá paní majitelka, tudíž skvělá komunikace.

Nakupuji zde opakovaně. Paní majitelka kvalifikovaně poradí s výběrem obuvi. Široký výběr. Určitě se opět vrátím.

• Rychlost, spolehlivost a ochota.

• Spokojenost, vše v pořádku
    • Rychlé doručení

• Velmi milá a ochotná pani majitelka, která se vším poradí a i v největším frmolu se snaží si na každého udělat čas a botičky dítěti osobně vyzkoušet. p

Paní naprosto fantastická! Měla jsem specifické požadavky kvůli dceři s PAS. Paní byla naprosto profesionální, zavolala, nabídla mi vzory bačkůrek, které jsou k dispozici a dcera byla velmi spokojená se zbožím. Mnohokrát paní majitelce děkuji za úžasný přístup.

Rychlé dodání. Vše bez problémů.

• Rychlé doručení, milá komunikace o výměně zboží, dobře poradí po telefonu, zboží kvalitní

• Rychlé vyřízení a dodání.

V kamenném obchodě jsem dostala super rady, pak jsem objednávala přes e-shop, ale neměli dostatek ponožek, tak je po dohodě objednali speciálně pro mě.
    Ohledně obuvi skvěle poradí a pomůžou s výběrem, což se obzvláště hodí, když máte první dítě a sami nevíte, co přesně dítě potřebuje. Zároveň jsem ke všem dotazům dostala vysvětlení. Moc děkuji a doporučuji!

• Super rychlé doruceni

Vše v pořádku, včetně komunikace.

Super super skvěl

Nakoupila jsem zde poprvé, jsem velmi spokojená s objednaným zbožím.

• Kvalitní dětská obuv

Rychlé dodání, kvalitní dětská obuv.

• Vstřícné a ochotné jednání, kvalitní nabídka zboží.

Velký výběr zboží a osobní přístup. Paní byla velice milá a volala mi ohledně mé žádosti o vzor bačkůrek. Oceňuji snahu a ochotu !

• Vnučka spokojena.