Obchod je asi v pořádku, akorát přípravek který jsem u nich koupil nefunguje.

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení, bylinky zlepšují zdraví postupně a jemněji než syntetické léky a podporují tělo k přirozenému procesu uzdravování a také potřebují čas k maximálnímu účinku.

Monika

Eshop prodává doplňky stravy, ty však jsou označené jako potenciálně zdraví škodlivé "sběratelské předměty". Provozovatel by se měl rozhodnout, zda něco chce nebo nechce prodávat, a podle toho vystupovat. Tento způsob pokrytectví stejně ve správním řízení neobstojí.

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení. Produkt je označený jako sběratelský předmět kvůli legislativním požadavkům, nikoli kvůli škodlivosti. Neexistují žádné důkazy o tom, že by byl produkt škodlivý a nákup tohoto produktu je zcela dobrovolný a je na každém zákazníkovi, zda si jej zakoupí. Nabízíme ho v souladu s právními předpisy, a rozhodnutí o jeho užití je na Vás.“

• Rychlé doruceni
    • Přípravek Mimosa Pudica v porovnání s výrobkem ze zahraničí úplná katastrofa, barva světle hnědá, chuť nevýrazná, účinky nula. Zahraniční výrobek tmavě hnědá barva, výrazná chuť, účinky pozoruji. Nedoporučuji, cena je nižší ale kvalita tomu odpovídá

Reakce obchodu Botanic.cz

mrzí nás, že produkt nesplnil Vaše očekávání.
    Odstín a chuť se odvíjí od formy zpracování a zdali je rostlinka pěstována v přírodních nebo umělých podmínkách.

• Rychke zaslani
    • Zbozi bylo bylina 3 roky stare

Na email reagovali, ze bylina si muze za dobreho skladovani i po 3 letech zachovat ucinky. Priste koupim jinde a cerstve zbozi. Onzakazniky jim nejde. Na druhy email nereagovali.

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení, a mrzí nás nespokojenost s naším produktem. Za čerstvostí a kvalitou našich produktů si stojíme. Pokud Vám někdo z kolegů nereagoval na zprávu, za to se omlouvám, a situaci nechám prověřit.

tým Botanic

40 hodin v odstáté vodě (mám terária, takže vím co je odstátá voda) a růže nic. Pořád hnědá,sem tam náznak zelené.

Dobrý den Romane,

děkujeme za hodnocení. Upřímně nás mrzí, pokud se růže nerozvinula dle Vašeho očekávání. Bohužel se jedná o živou rostlinu, a každá je svým vzhledem unikátní.

tým Botanic

Po 3 tydnech zasilkovna balik nedorucila, ani se neozvala. Balik nebyl dorucen, cekam na vraceni penez.

Reakce obchodu Botanic.cz

balíček jsme po Vašem upozornění obratem reklamovali na Zásilkovně, mrzí nás pokud nebyl dosud doručen. Kontaktujte nás prosím na [email protected] a domluvíme se na dalším postupu.

Zásilka 1045857 byla zaplacena ale nebyla odeslána

Dobrý den, paní Doláková,

zdržení zásilky vzniklo Vaším požadavkem o přidání další růže k již uhrazené a expedované objednávce. Původní objednávku jsem nyní prověřila, a budeme ji odesílat tedy bez druhého balení. V případě jakýkoliv nejasností nás kontaktuje na [email protected]

tým Botanic

jsem zklamaná jen škoda peněz za něco takového,je to suché láme se to větvičky opadávají

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení. :)
    Velmi nás mrzí, že nejste s růži z Jericha spokojená a že nesplnila Vaše očekávání.

Mariana
    tým Botanic

Z těch jejich výrobků mi bylo blbě nebo jsem dostal hroznou sračku!

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení, a mrzí nás, pokud Vás postihly střevní potíže. U všech produktů je důležité dodržovat doporučené denní dávkování a také vhodné kombinace.

• Předražené

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení, mrzí nás, pokud vnímáte ceny našich produktů za předražené. I přes velké zdražování a inflaci se nám podařilo udržet ceny našich produktů na nízkých cenách. :)

tým Botanic

Na obalu produktu jsou významně jiné informace o užívání než na webových stránkách. Na písemný dotaz (email), jak užívat, nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Botanic.cz

mrzí nás, pokud jste narazil na nesrovnalosti na webu X etiketě. Bohužel žádnou zprávu od Vás neevidujeme, prosím napište nám na email [email protected] a rádi na Vaše dotazy zodpovíme.

tým Botanic

• Po těchto tabletách jsem zatím nezaznamenala nějaký lepší spánek. Asi to na mně nefunguje. Mají se užívat 2x denně, ale nevím, kdy si je mám vzít, aby zabraly.

Od těchto tablet jsem čekala, že se dobře vyspím, ale bohužel to zatím nefunguje. Budím se stále 3x za noc,jako dříve.

Dobrý den Rito,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že nejste s naším produktem SleepWell spokojená, nicméně týden je ještě krátká doba, aby se mohly účinky projevit. Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného, ale budeme rádi, když v užívání budete pokračovat a Váš spánek se zlepší. Doporučené užívání je před spaním, neužívejte kapsle před činnostmi vyžadující větší soustředěnost.

tým Botanic

Čekám týden na zboží, které bylo při objednávce skladem. Nyní už píší vyprodáno
    Absolutně žádná zpětná vazba obchodu - tel. neberou, na e-mail nepodepisují
    Objednávám jinde

Dobrý den, pane Čejko,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Informaci, že zboží není skladem jsme uváděli na webu, včetně avizované doby dodání 2-4 týdny. Ve shrnutí objednávky v poznámce můžete vidět, že jste se zvolil poslat možnost kompletní. Proto Vám nebyl dodáván ani zbytek objednávky.

Zpětnou vazbu jsme Vám poskytli obratem. A na základě Vašeho požadavku jsme objednávku zrušili.

tým Botanic

Zboží mi došlo v roztrhlém sáčku, obchod dlouho nekomunikoval a poté pouze nabídl 15% slevu kterou dávají do každé objednávky a nelze ani uplatnit na zlevněné zboží.

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za hodnocení a za naše pochybení se upřímně omlouváme.

tým Botanic

Přišla mi "RŮŽE Z JERICHA" a očekávala jsem alespoň něco zeleného na vánoční stůl, ale do dneška 27.12. se sice šedivá koulička rozložila,maličko ve středu toho klubka se zazelenala(nepatrně),nesmíte se toho dotknout opadává a drolí se,takže ji nemohu doporučit. Podle obrázku na letáku se nedá přirovnat ani náhodou.Bohužel jsem nečetla 95% záporných a zklamaných recenzí. Určitě nedoporučuji a je to škoda,že takové zboží vůbec nabízíte a ještě k tomu na vánoce.

Dobrý den Drahuše,

mrzí nás, že nejste s kvalitou Růže spokojená. Každá rostlina je svým vzhledem i zbarvením unikátní a patří mezi naše nejprodávanější produkty ve vánočním období. Bohužel ne každý zákazník může být se vzhledem rostliny spokojený, nicméně naopak máme více než 95% pozitivních a spokojených recenzí.

tým Botanic

Za první dodávku jsem vyhodil 500 Kč z okna!!! Nepřečetl jsem si totiž, že na konci bylo napsáno, že produkt není k vnitřnímu užití, ale jen sběratelský produkt! Tak nechápu, na co mi to bude!!! Abych se na to díval? Já potřeboval účinnou látku proti bolesti!

Dobrý den Mildo,

děkujeme za hodnocení. Veškeré údaje, včetně informace, že se jedná o nepotravinu uvádíme přímo na webu. Informace k zakoupenému produktu naleznete na veřejných zdrojích na internetu. Sáček rozhodně nemusíte vyhazovat. :)

• hrozné zboží

tyčinky jsou krátké,slabounké,nestačila jsem jí ani zapálit hned se zlomila

Dobrý den Májo,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že Vám tyčinky neudělaly radost. Za kvalitou prodávaného zboží si pevně stojíme, a délka vonné tyčinky je uvedena na webu.

Tým Botanic

• komunikace
    • doručení

zboží přišlo do dvou dnů a v pořádku bohužel kratom jako takový je nejslabší co jsem kdy měl, takže pokud nejsi úplný začátečník tak kratom zde nedoporučuju

Dobrý den Jiří,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že nejste s kvalitou kratomu spokojený. Za kvalitou produktů si stojíme a pevně věříme, že nám dáte ještě šanci. :)

Tým Botanic

• Pozdní dodání malý obsah za velkou cenu

Reakce obchodu Botanic.cz

s cenou i obsahem, včetně doporučeného dávkování jste byl seznámen předem na našich stránkách. Vaši zásilku jsme odeslali hned následující den po objednání, tj. 27. 10. Bohužel 28. 10. je státní svátek, po kterém následoval víkend. Balíček byl připraven k výdeji ihned první pracovní den, tj. 1. 11. Proto nám Vaše hodnocení nepřijde vůči nám fér a mrzí nás.

tým Botanic

Bylo doručeno správné zboží , ale zásadně jiného provedení, které se neshodovalo v podstatných parametrech se zbožím zobrazeným v nabídce eshopu.

Reakce obchodu Botanic.cz

děkujeme za kladné hodnocení a na upozornění na nesrovnalost, již jsme zjednali nápravu.