• Nemohu posoudit!
    • Těžko kvalifikovaně zhodnotím.

Nejsem kompetentní hodnotit!

• Že si mohu objednat i to, co obchod nemá!!!
    • viz. předchozí okno.

Již stránky tohoto obchodu neotevřu!!!

• jeden z mála který měl sortiment který jsem sháněl za slušnou cenu.
    • Dlouhá dodací doba!

měli sortiment který jsem sháněl
    tento obchod bych nedoporučovala kvůli jeho dlouhé dodací lhůtě, myslím že jsou obchody které nabízejí to samé a za kratší dodací dobu. Kdybych věděl že bude tak dlouhá dodací doba tak bych se po daném sortimentu pohlídl někde jinde.

• Žádná komunikace
    • Odběrné místo existuje pouze v jejich fantazii

Absolutně nepoužitelný obchod. 12.11. jsem objednal 14.11. přišla zpráva že zboží odesílají na výdejní místo a tím celá sranda skončila. Po týdnu jsem poslal dotaz co je s mojí objednávkou - žádná odpověď. Na výdejním místě kam jsem si nechal zboží poslat a které uvádějí na svých stránkách mi bylo řečeno že žádný bonusmobil.cz vůbec neznají. Na maily neodpovídají telefony neberou. Již jsem nakupoval v mnoha eshopech ale toto je unikát. V žádném případě nedoporučuji si s tímto obchodem vůbec něco začít!!!

• Možná levné zboží.
    • Na dnešní dobu dlouhá doba dodání.

Levné zboží.ale doba dodání velmi dlouhá.Velice dobrá komunikace s obchodem.

Škoda času.Inzerovaná položka v nabídce nebyla k dispozici,ale tato informace není na webu,ale až po delší době dorazí odpověď z obchodu,že v nabídce není. ČEkejte ozveme se! Tak čekám již asi přes týden a nic....

• Mnoho výdejních míst, přehlednost eshopu, široký sortiment.
    • Domnívám se, že mají aroganci k malým zakázkám.

• nízké ceny
    • komunikace se zákazníkem

Zboží jsem objednal před 14ti dny. Dodnes mi pouze přišel email s oznámením, že zboží je na centrálním skladu tuším v Liberci a že je expedováno ke mě. Dodnes nedorazilo, zprávy žádné. Škoda. Ceny mají přívětivé, ale takovýmto jednáním se hodně srážejí.

Neplní termíny vyzvednutí zboží, zřejmě nemají zpětnou vazbu na výdejní místo, proto zřejmě nekomunikují

• Dostal jsem vyrozumění, že zásilka byla odeslána na prodejnu. Nedostal jsem ani po týdnu vyrozumění, že zásilka dorazila. Na prodejně Rumunská,Praha na první pokus nebyl nikdo, kdo by mi zásilku vydal a na druhý pokus zásilku nenašli (na prodali mi podobný výrobek (nabíječka na LG), ale jsem ho hned nemohl vyzkoušet a pak se ukázalo, že nabíječka není použitelná.
    • Takže po 10 dnech jsem utratil 110,- Kč a stále telefonuji z vypůjčeného mobilu.

• výhodná cena
    • výdejní místa
    • špatná koordinace centrály s výdejním místem v Praze

zboží mi stále nedorazilo, po tel. upozornění se mi omluvili, zboží bylo již odeslané, ale výdejní místo mě neinformovalo o dodání, bohužel s výdejním místem se celé odpoledne nemohu spojit, doufám, že se mi sami co nejdříve ozvou na podnět z centrály
    vzhledem k této situaci nemohu tento obchod doporučit

• žádne
    • Dlouhe dodací lhůty

nedoporučil

Dost mi vadí, že už je to deset dní a ještě to nedošlo, kdyby ano tak bych byl asi se vším spokojený.

Přístup obchodu byl milý, ale neoznámili mi, že zboží nebylo dodáno. Musel jsem jich sám skontaktovat.

• Nedodání zboží
    • Nedodání zboží, neosobní komunikace pomocí automatické zprávy, neexistující zpětná vazba

Doporučuji se nakupování v tomto obchodě vyhnout

• pro mne zadne, byl to zaroven posledni nakup.
    • jejich nepravdive informace. bud mi vyrobek nechteli prodat nebo lzou v internetovem obchode.

pokud chcete byt zklamani, klidne si objednavejte.

• CHTĚLO BY TO, ABY ZÁKAZNÍK DOSTAL EMAIL NEBO SMS O TOM, ŽE MÁ SKUTEČNĚ ZBOŽÍ PŘÍMO NA PRODEJNĚ NEBO PARTNERSKÉ PRODEJNĚ PŘIPRAVENO K VYZVEDNUTÍ TEĎ PŘÍMO. JÁ JSEM DOSTAL SICE EMAIL O POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, ALE EMAIL O PŘIPRAVENÉM ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ V JABLONCI NAD NISOU JSEM DODNES NEOBDRŽEL, A TO JSEM NAKOUPIL UŽ PŘED TÝDNEM. TAKŽE NEVÍM, JESTLI JE ZBOŽÍ PŘIPRAVENO K ODBĚRU NBO NE. ABYCH TAM NEJEL ZBYTEČNĚ. MÁM TO PŘES 30 KM.

Komunikace super, ale zboží nebylo plně funkční.

po objednávce přišlo její potvrzení,pak týden nic, na dotaz mi sdělili, že zboží je na prodejně, což dodatečně potvrdili mailem,dorazil jsem do výjedního místa, kde zboží nebylo - prodavačka slíbila, že budu vyrozuměn, zda a kdy zboží bude (jednalo se o headset), je to více než 3 týdny a nic - NEDOPORUČUJI

Problém s délkou dodávky zboží,údajně kvůli dodavateli, ač bylo uvedeno, že je skladem,