• 9.12.2021 odeslaná a předem zaplacená objednávka . Dnes je 23.12 a ani email o stavu objednávky

Příště již nebudu riskovat a tomuto obchodu se vyhnu

objednal sem manželce rifle č.52 přišly rifle který sou velký i mně jako manželovi a to mám v pase 114 a ještě mi padají vživotě od teto firmy nic nechci akorát vyhozené penízu vůbec nedoporučujiškoda že sem si recenzi nepřečetl před nákupem to bych nic neobjednal to než se budu s někým dohadovat tak dám rifle na charitu hold sem přišel o peníze takto firma přichází k penězům lehce a dělá se zákázníků blbce

• Nekvalitni zbozi

Pulover za cenu pres 600,-,smes bavlna - akryl. .Dosel nekvalitní hadr,plny zmolku uz jako novy .Po vyprani ruce plne modrých nitek a na triku,pres ktere jsem svetr zkoušela take zmolky.
    Svetr jsem vratila a musela platit postovne zpet.Jak to tady ctu,jsem zvědavá, kdy vrati penize.
    Po teto zkušenosti uz radeji jiny on line obchod .

• zboží hnusné
    • balík roztrhaný
    • nekomunikují s ostatními bankami,jen snad s třemí,takže vás nutí objednat na dobírku
    • blokuji si tento obchod
    • NEDOPORUČUJI!!!

Blokuji tento obchod.Včera jsem obdržela svoji objednávku a člověk by brečel.Koupila jsem si denní deku s vánočním motivem.Je to jen kus hadru !!! Běžná metráž !!!S dekou to nemá nic společného !!!Hnus s děs!!!Navíc tento obchod nenabízí platbu PAY s mojí bankou,takže objednávka na dobírku s drahým balným !!!Tento obchod rozhodně NIKOMU NEDOPORUČUJI !!!

• Zadna jsem znechucena
    • Nakup jak ve stredoveku...
    • Vse trva 100 let

Expedice objednavky trvala 100 let, bunda naprosto priserna za 1390 kvalita jak z trznice a popis "zimni" je taky dost zavadejici. Odeslani zpet na vlastni naklady. A na vraceni penez clovek ceka dalsich 300 let, i kdyz pisou tyden maximalne 14 dni, po tydnu si teprve nekdo vsimne, ze je zbozi vracene, pak to zaregistruji a pak cekate, protoze prevod z banky do banky bohuzel pry trva. Dama na infolince prijemna jak osina v prdeli. Uz nikdy vic. Diky bohu za obchody jako About u, kde je vraceni zaprve zdarma a za druhe penize zpet max. do 3 dnu.

• Vše bez problému, rychlé vyřízení obj. a dodání balíčku. Děkuji

• Dlouhá čekací doba na vrácení peněz

Absolutně nedoporučuju nákup u bonprix.
    Vrácení zboží katastrofa ,ne jen že mi vrátili o 100 méně ale ještě jsem čekala měsíc a musela dvakrát volat.
    Už si tu nikdy nic neobjednám.
    Vydělávání na zákaznících vám opravdu jde :-)))

V obchodě jsem si objednala povlečení z toho jedno přišlo roztrhané, poslala jsem tedy zpátky, peníze dodnes nevráceny, ale namísto toho poslali povlečení znovu, které bylo roztrhané ještě více. Rozhodně tedy obchod nedoporučuji

VÝBORNÁ KOMUNIKACE A RYCHLÉ VYŘÍZENÍ

• Neprofesionální komunikace,špatný přístup k zákazníkovi

Nedoporučuji!
    Po objednání a zaplacení objednávky jsem stornovala objednávku.
    Druhý den jsem opět emailem stornovala objednávku a využila i možnosti formuláře, aby se stornované zboží zbytečně nezasílalo.
    Telefonicky je nemožný se dovolat, odpoledne jsem se konečně dovolala,kdy agresivní, ironická paní z call centra mi začala do telefonu řvát, že komunikují pouze telefonicky,emailem ne.A hned že mě předá vedoucí.Jednání mi přišlo až úsměvné, stačila věta, že zboží se poslalo a peníze mi odeslají až se jim vrátí zboží.
    Toto neprofesionální jednání jsem očekávala, recenze tady se o tom rozepisují,ale takovou hysterickou scénu rozhodně ne :-)), spíš budu doufat,aby mi peníze poslali zpátky a u této firmy už nikdy! více.

• Heureka + Eberry.cz + Česká pošta (p. Hrubá, balík do ruky *****) rychlé a bezproblémové doručení, jsme velmi spokojeni, doporučuji. VH,
    • nic.

Heureka + Eberry.cz + Česká pošta (p. Hrubá, balík do ruky *****) rychlé a bezproblémové doručení, jsme velmi spokojeni, doporučuji. VH, Most

Objednávala jsem více zboží, z nichž jedno nebylo skladem. Byla jsem smířená, že budu muset dlouho čekat na celý balík. Ale obchod poslal rovnou zboží, které skladem bylo, bez navýšení poštovného. (To další přišlo prostě později, jak mělo.) To je za mě super přístup, se kterým jsem se jinde nesetkala.

Jsem z obchodem spokojená. Jsou rychlí, spolehliví a nejsou problémy z vracením
    nevyhovujících objednávek.

• Zimní bude za 1500, kde byla psaná skladem ani po 4 týdnech není doručena

Objednala jsem si bundu, kde bylo psané skladem. S dostatečným předstihem, abych byla na následující zimu připravena. Bunda mi není ani po 4 týdnech doručená. Když volám na infolinku, tak mi je řečeno, ze bunda bude doručena následující týden. Volám tedy následující týden, jestli s tím mohu počítat. Pani na infolince mi řekne, ze doručujou z 10 zemí a ze není jistota, jestli mi bundu vůbec doručej. Ochota a jednání s klienty naprosto příšerná. Obchod nedoporučuji!

• Zboží vypadá jinak na obrázku než ve skutečnosti
    • Jsou schopný balík poslat úplně jinam
    • Když už je to po několikáté a ropnou Vám nervy, tak ještě vy máte chybu
    • Telefon co tam mají, kde vám "pomůžou", tak k ničemu vůbec nemůžou
    • Jednou vyperete a můžete se modlit, či barva a materiál vydrží
    • Moje maminka má také dost věcí, vždy si myslí, že když objedná nejakou novinku bude to lepší, ale akorát jr vždy zklamaná.

Jedním slovem BOMPRIX nedoporučuji, takové druhé lepší polské pepco.

Hezký den.

Obchod doporučuji.

• dodají vám špatné oblečení
    • nepošlou vám správné oblečení, jenom za výměnu a taky za svoje náklady
    • nedoporučuji !!!
    • neodpovidají
    • lžou a jsou zloději peněz

Asi před měsícem jsem si objednala 3 zboží (podprsenky) a z toho přišly jenom 2 a nějaké dětské triko,které na faktuře nebylo psané. Když jsme jim volali, tak to nikdo nebral, byl tam spíše šum. A když někdo odpoví na email,tak vždy odpoví někdo jiný. To zboží nám nedodali jenom v případě, že pošleme triko zpět za svoje náklady. Oni totiž ty náklady neproplácejí. Právě proto nedoporučuji tento e-shop!!! Kdyby někdo měl naše podprsenky byla bych za to ráda, kdyby se někdo našel,ten kdo je má. Děkuji

• Dodržuje vše co slibuje, je to velmi příjemné. Je spolehlivý a má velký rozsah nabídky za rozumnou cenu. Mám ho ráda za preciznost a spolehlivost.

P

Kvalita zboží odpovídá ceně. V nabídce i velké velikosti. Zásilka je vždy rychle expedována.

• Nepřijatelné řešení reklamace.
    • Na zimním kabátu v ceně 2000 byly nedbale přišité knoflíky z laciného plastu. Na fotce vypadaly jako kovové.
    • Úplně jiný odstín barvy než v katalogu
    • Zboží přišlo děravé
    • Při reklamaci vadného zboží neproplácejí poštovné

Zboží vypadalo jinak než v katalogu a bylo poškozené (děravé). Takže jsem ho poslala zpět k reklamaci. Trvalo to přes dva týdny a nakonec mi vrátily méně než kolik jsem původně platila a ani mi neproplatily poštovné které jsem musela platit při zaslání zpět, což by měli když je chyba na jejích straně a zboží bylo poškozené. Takže Zboží nemám a prodělala jsem na tom cca 300 Kč. Nehoráznost!