• vše ok, od objednání až po doručení, zboží jsem měla druhý den v zásilkovně

Jednání bylo velice rychlé a vše klaplo na 100% mohu jen doporučit.

Rychlé dodání

• výběr zboží
    • dobré ceny

Rychlost dodání a kvalita trička…boží. Dcera je nadšená! Objednáme znovu!

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme, jsme vděční za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste shledal naše zaměstnance ochotnými a získal tak pozitivní zkušenost z nákupu na našem e-shopu nebo i jedné z kamenných prodejen.

• Vše na jednom místě

Velmi příjemnný personál

• Rychlost zpracování objednávky
    • Ochota personálu

Objednáno jeden den ve 13:40, druhý den v 8:00 k vyzvednutí v boxu - naprosto luxusní rychlost zpracování objednávky.

Dobrý den.

Recenze, jako je právě ta Vaše, jsou nám radostí. Věříme, že Vám bude nové vybavení sloužit dobře a získáte s ní mnoho krásných vzpomínek.

www.bonmoto.cz

Super milá slečna, mi namontovala sluneční clonu

Reakce obchodu BONMOTO.cz

mockrát děkujeme. Recenze jako je ta Vaše jsou pro nás radostí! Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že Vaše nové moto vybavení Vám bude dobře sloužit spoustu let a že nás opět navštívíte.

www.bonmoto.cz

• Výběr. Ale otázka je, zda zboží reálně je.
    • Cena dopravy do boxu.
    • Nepravdivé skladové dostupnosti, následně ani neopravené.

Rukavice s dostupností na objednání nešly ve finále objednat, budiž, to se může stát. Nyní tam stále po týdnu je dostupnost na objednání, i když to nelze.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

Dobrý den, zde je bohužel potřeba rozeznat zboží, které je skladem a zboží, které je v nabídce na objednání. Zboží na objednání jsme poptali u dodavatele a poté, co jsme nedostali odpověď, jsme Vás o tomto informovali. To ovšem neznamená, že zboží již nebude. Obzvláště u vybrané značky je známo, že má bohatou nabídku, ovšem s výrobou je to horší. I přes to máme zákazníky, kteří si rádi na zboží počkají a vyžadují mít zpřístupněné karty pro tyto účely, i kdyby to mělo být třeba na další sezonu, až budou :)
    Každopádně děkuji za dobrou recenzi i pochvalu v ostatních věcech. Zkusíme vymyslet způsob, jak informovat naše zákazníky důkladněji.

Přeji Vám hezký den a těšíme se na Váš další nákup :)

• slusna prace

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme velmi spokojeni s Vaším hodnocením zboží.
    Kvalita a Vaše spokojenost jsou parametry, které se u nás střetávají :)

Přeji Vám hezký den.

www.bonmoto.cz

Objednávka ani po více než dvou týdnech nedorazila na prodejnu. Byl jsem zklamán.

• Skvělá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Jedním z našich cílů, je poskytnout co nejlepší služby pro naše zákazníky. Vždy snažíme vyjít vstříc a udělat maximum. Právě proto si opravdu vážíme toho, že jste získal pozitivní zkušenost s nákupem na eshopu.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za nádhernou recenzi. Velmi si vážíme spokojenosti našich zákazníků a právě proto, je pro nás rychlé zpracování Vaší objednávky prioritou. Budeme se těšit na Váš další nákup.

www.bonmoto.cz

• Široký sortiment zboží.
    • Výhodné ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme moc rádi, že jste spokojeni s tolika aspekty našeho obchodu.
    Všechny tyto přednosti se snažíme pilovat a být s nimi maximálně nápomocni při výběru vybavení i při realizaci Vašich objednávek.

Děkujeme Vám za nákup i skvělou recenzi.
    Přeji Vám hezký den.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

je nám ctí, že se u nás cítíte takto spokojen. Záleží nám na komunikaci a rychlosti doručení. Pokud něco není v pořádku, okamžitě o tom informujeme a souladu s Vašimi potřebami vymyslíme náhradní řešení. Děkujeme za skvělou recenzi i za váš nákup a přeji vám hezký den.
    www.bonmoto.cz

Vše v pořádku, velmi rychlé dodání.

Přehledný e-shop. Co mají skladem opravdu mají. Rychlost dodání. Vše ok

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Máme radost, že jste byl spokojen s nabídkou skladového zboží. U všeho zboží se snažíme dát maximálně zřetelně, zda se jedná o skladový produkt, či se u nás nenachází skladem, ale pouze v nabídce.

www.bonmoto.cz

• jasné informace o zboží

www.bonmoto.cz

• rychly,dobre zabaleno,vse v poradku

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naším e-shopem, a hlavně dodací dobou. Díky rychlému zpracování a odeslání jsme k Vám
    schopni dopravit Vaši zásilku v rekordních časech.

• Vše ok