• Výběr. Ale otázka je, zda zboží reálně je.
    • Cena dopravy do boxu.
    • Nepravdivé skladové dostupnosti, následně ani neopravené.

Rukavice s dostupností na objednání nešly ve finále objednat, budiž, to se může stát. Nyní tam stále po týdnu je dostupnost na objednání, i když to nelze.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

Dobrý den, zde je bohužel potřeba rozeznat zboží, které je skladem a zboží, které je v nabídce na objednání. Zboží na objednání jsme poptali u dodavatele a poté, co jsme nedostali odpověď, jsme Vás o tomto informovali. To ovšem neznamená, že zboží již nebude. Obzvláště u vybrané značky je známo, že má bohatou nabídku, ovšem s výrobou je to horší. I přes to máme zákazníky, kteří si rádi na zboží počkají a vyžadují mít zpřístupněné karty pro tyto účely, i kdyby to mělo být třeba na další sezonu, až budou :)
    Každopádně děkuji za dobrou recenzi i pochvalu v ostatních věcech. Zkusíme vymyslet způsob, jak informovat naše zákazníky důkladněji.

Přeji Vám hezký den a těšíme se na Váš další nákup :)

www.bonmoto.cz

• Široký sortiment zboží.
    • Výhodné ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme moc rádi, že jste spokojeni s tolika aspekty našeho obchodu.
    Všechny tyto přednosti se snažíme pilovat a být s nimi maximálně nápomocni při výběru vybavení i při realizaci Vašich objednávek.

Děkujeme Vám za nákup i skvělou recenzi.

• výběr
    • ceny

spokojenost

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme moc rádi, že jste spokojeni s tolika aspekty našeho obchodu.

Děkujeme Vám za nákup i skvělou recenzi.

• velký výběr vybavení
    • rychlé dodání přes eshop

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup.
    Promptní reakce na Vaše objednávky, ať už ohledně informací či přímo přípravy a předání dopravci, jsou stěžejním bodem našeho obchodu. Vždy se snažíme co nejdříve vyhovět.

• Velký sortiment, ochota

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme moc rádi, že se Vám líbil náš výběr zboží. Naši produktový manažeři se vždy snaží vybírat jen to nejlepší zboží od výrobců a dodavatelů.
    Děkujeme za nákup i za skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

• Pohodový personál, výběr zboží

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za skvělou recenzi našeho obchodu i našich zaměstnanců.
    Díky tomu, že jsme si vybrali práci blízkou našemu srdci, jsme schopní Vám nabídnou ty nejlepší informace o zboží při pohodové prodejní atmosféře.

• Mila obsluha, velky vyber
    • 100km do domova, to je ale vlastne vyhoda

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Právě recenze jako je ta Vaše nám dokážou vyčarovat úsměv na tváři. Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

S přáním pěkného dne

www.bonmoto.cz

• Ochotný, profesionální přístup, odbornost, snaha poradit a nalézt řešení!
    • Široký sortiment různých výrobců s možností ozkoušení.

Profesionální obsluha s odborností!!

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za nádherné hodnocení a milou recenzi! Jsme moc rádi, že jste docenil naše kvality a věříme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

• Obrovsky vyber
    • Rychlost a spolehlivost

Uz po nekolikate velka spokojenost, obchod mohu jen doporucit...

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme mnohokrát za skvělé hodnocení obchodu i za Vaši recenzi.
    Úroveň obchodu i našich zaměstnanců se snažíme udržovat stále vysokou.

www.bonmoto.cz

• Perfektním obsluha, všichni úsměv na tváři, velký výběr zboží na jednom místě, jako bonus kávička, limča, voda, k dispozici toalety pro zákazníky…mít více peněz, tak jsem v Bonmotu častěji

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste spokojeni s přístupem našich zaměstnanců. Pro nás prodejce je práce zde zároveň i koníčkem, a právě díky tomu jsou schopni Vám poskytnout to nejlepší odborné poradenství spolu s pohodovou atmosférou nákupu.

• ochota zaměstnanců
    • široký výběr

Reakce obchodu BONMOTO.cz

mockrát děkujeme. Recenze jako je ta Vaše jsou pro nás radostí! Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že Vaše nové moto vybavení Vám bude dobře sloužit spoustu let a že nás opět navštívíte.

www.bonmoto.cz

• Rychlost doručení, velký výběr zboží.
    • Přehledný web, komunikace na úrovni

Reakce obchodu BONMOTO.cz

mnohokrát děkujeme za takto skvělé hodnocení obchodu. Je nám ctí být ve Vašich očích na takto vysoké úrovni.
    Děkujeme Vám za nákup a přeji hezký den.

• Široký sortiment
    • Rozumné ceny

Reakce obchodu BONMOTO.cz

Děkujeme za nákup i za skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

www.bonmoto.cz

• výběr zboží, rychlost doručení

Reakce obchodu BONMOTO.cz

Děkujeme Vám za nákup a přeji hezký den.

www.bonmoto.cz

• Na prodejně je veliký výběr
    • Kvalitní a bezpečné věci
    • Milá obsluha, která poradí a stráví s vámi několik hodin, jen abyste skutečně měli to, co vám sedí.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme velice potěšeni vaší recenzí. Jak se zdá, vše funguje jak má :)
    Děkujeme i za váš nákup a přeji hezký den.

• Veliky sortiment zbozi skladem

Reakce obchodu BONMOTO.cz

více, než 100.000 položek zboží skladem na a další u tuzemských dodavatelů je už opravdová nálož radosti na cesty, okruhy či do terénu :)
    Děkujeme za nákup i skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

• Umí poradit s výběrem
    • Široký sortiment

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme rádi, že vše dopadlo k Vaší plné spokojenosti. Velmi nám záleží na nabídce kvalitního zboží, rychlosti vybavení objednávky a co nejvyšším možném stupni informovanosti zákazníka.
    Děkujeme za skvělou recenzi, Váš nákup i za doporučení.

Přeji Vám příjemný den

www.bonmoto.cz

• Požadovaná bunda byla ve skladu v Brně. Do Vestce byla doručena během dvou dnů, kde jsem si ji v pohodě mohl vyzkoušet. K bundě dokoupeny rukavice, kde se mi s výběrem pečlivě a vstřícně věnovala slečna Veronika.

V obchodě velký výběr, vše přehledně uspořádané, prodejci příjemní a vstřícní.

Reakce obchodu BONMOTO.cz

jsme moc rádi, že jste spokojeni i s naší pražskou prodejnou.
    Je zde sice o trochu méně místa pro zboží, kolegové to ale nadmíru vynahrazují láskou k motorsportu, která se projevuje i v jejich pracovní pozitivitě a nadšení.
    Děkujeme za Váš nákup i skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

• široká nabídka produktů
    • komunikace ze strany obchodu
    • občas zpomalené stránky eshopu

Nakoupil jsem na doporučení kamarádky a za mě super! Bezva ceny a slevové akce. Všude uvedeny míry které opravdu odpovídají a pokud něco nesedí tak nemají problém s výměnou. Za mě palec nahoru :)

Reakce obchodu BONMOTO.cz

děkujeme mnohokrát za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojena.
    Co se týče stránek, je mnoho důvodů, proč někdy nefungují dobře, žádný z nich by ale neměl být potíží pro nákup a tak tento podnět pošlu dále na IT oddělení obchodu.
    Přeji Vám hezký den a mnoho skvělých kilometrů na cestách.

• Rychlá komunikace
    • Pomoc při výběru
    • Výběr produktů

Dobrý den.

Recenze, jako je právě ta Vaše, jsou nám radostí. Věříme, že Vám bude nové vybavení sloužit dobře a získáte s ní mnoho krásných vzpomínek.