Chraň Pánbu když musíte něco reklamovat. Někdy bezproblémový přístup. jindy jste za blbce, ale vyřeší se to ke spokojenosti.

• nemá zboží, které nabízí

nedoporučuji

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás o bližší informace na info @ bonatex.cz o jaký produkt se jedná. Na základě Vaši stížnosti dojde k prověření dostupnosti zboží.
    Hezký den, Váš Bonatex.

• klamné fotografie produktu

Funkčnost e-shopu a rychlost super. Ale doporučila bych skutečné fotografie nabízeného zboží. Objednala jsem si luxusní povlečení kdy na obrázku polštáře ornament uprostřed, bohužel dorazil polštář a ornament ve švu.

Dobrý den Dano,
    velice nás mrzí, že nejste se zakoupeným zbožím spokojená. Poprosíme Vás o více informací na [email protected]. Následně dojde k prověření Vámi zakoupeného povlečení.
    Hezký den, Váš Astratex.

• velký výběr zboží

Koupila jsem flanelové povlečení, bohužel nato, že obchod garantuje kvalitu, je jeden polštář ušitý tak křivě, že po povlečení je to hodně vidět, dělá varhánky, koupila jsem povlečení na dvě postele, předpokládala jsem tedy, že budu mít stejné, ovšem do jednoho je všitý tmavě hnědý zip a do druhého béžový, při kombinaci světlého polštáře a tmavě hnědé barvy na povlečení, je to hlavně na polštářích velmi nápadné.

Dobrý den Ivo,
    poprosíme Vás o bližší informace o jaké povlečení se jedná na info@bonatex,cz. Kvalitu zakoupeného zboží na základě Vaši stížnosti prověříme.
    Hezký den, Váš Bonatex

• Nefunguje žádná kontrola kvality, jak barev tak ušití, klidně se zmetek zabalí a prodá a zákazníku poraď si.

Barva zboží neodpovídá obrázku na webových stránkách, další nákup- byl zabalen a prodán naprosto nepoužitelný zmetek, křivě ušitý povlak na deku rozpité mapy a skvrny od nestabilních barev.
    Opravdu velké zklamání.

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás o bližší informace na e-mail [email protected], popřípadě můžete kontaktovat naše operátorky na telefonním čísle 800 100 383. Na základě Vaši informace zakoupené povlečení prověříme.
    Váš Bonatex

• PŘIŠLO MI ÚPLNĚ JINÉ ZBOŽÍ.

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, ozvěte se prosím na naší infolinku 800 100 383.
    Na základě Vašeho upozornění objednané zboží zkontrolujeme a případnou reklamaci ihned vyřídíme.
    Váš Bonatex

• Nespokojenost s kvalitou zboží.

Reakce obchodu Bonatex.cz

prosíme o upřesnění u jakého zboží nejste spokojena s kvalitou na [email protected].
    Váš Bonatex

• Ve švu bylo povlečšní špatně sešité v délce cca 25 cm. O vrácení jsem přemýšla, nakonec jsem povlečení opravila sama. Nicméně se domnívám, že by mělo být nějak řešeno. Je to pro mě zklamáním, už jsem ve vašem obchodě nakoupila dost zboží

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, ozvěte se nám prosím na naše zákaznické centrum na telefonní číslo 800 100 383, popř. e-mail [email protected].
    Na základě Vašeho upozornění Vámi objednané zboží prověříme a dořešíme reklamaci Vámi zakoupeného povlečení.
    Váš Bonatex

• Zakoupila jsem luxusní povlečení materiál bavlněný satén. Po rozbalení jsem si řekla, že je to asi jiný velmi jemný bavlněný satén. Po oprání jsem si řekla - to není bavlněný satén. Bylo to velmi zmačkané bavlněné plátno, které se obtížně žehlilo. Bavlněný satén, pokud se vyvěsí a moc neždímá, nemusí se ani žehlit, je takový tužší pevnější. Poslala jsem nazpět jako reklamci. Peníze mi byly vráceny.

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že nejste s vybraným zbožím spokojena. Zároveň děkujeme za upozornění.
    Velice nám záleží na kvalitě prodávaného zboží a na spokojenosti našich zákazníků.
    Vámi zaslanou reklamaci již řešíme s dodavatelem.
    Váš Bonatex

• Zboží je jiné než na fotkách

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojena.
    Kontaktujte prosím naše operátorky na zákaznické lince 800 100 383 ohledně vrácení zboží. Vámi objednané zboží prověříme a porovnáme skutečnost s fotografií.
    Váš Bonatex

kvalita materiálů mě nemile překvapila
    příšte nic nekoupím přes internet

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojena. Kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na telefonní číslo 800 100 383 ohledně vrácení zboží.

• Velký výběr zboží
    • Ručníky, co jsem objednala, byly vyrobeny v Polsku! To samozřejmě nebylo nikde napsáno

Kdybych to věděla, zboží bych nekoupila

Zboží jsem vrátil a žádal výměnu. Obchod reagoval až po delší době po mé urgenci a stanovil termín, ve kterém vše vyřídí. To se ale nestalo a čekal jsem dále. Nakonec výměnu vyřídil a bez mého souhlasu mi vygeneroval další náklady. Tragická zkušenost. Obchod si řadím na černou listinu a nikdy se nehodlám vracet.

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, prosím napiště nám na [email protected] nebo zavolejte na naše zákaznické centrum na telefonní číslo 800 100 383. Ná zakládě Vašeho upozornění prověříme Vaši výměnu zboží a dořešíme s Vámi naúčtované náklady.
    Váš Bonatex

• nejsem spokojena. Nikdo se mi neozval!!!

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, prosíme o upřesnění informace na [email protected] nebo volejte naši zákaznickou linku na telefonní číslo 800 100 383.
    Prověříme a zkontrolujeme stav Vaší objednávky.
    Váš Bonatex

• Bohužel jsem zjistila, že je zboží vyrobené v Polsku.Nová utěrka má popraskané nitě, bambusová prostěradla jsou menší a stahují se z postele. Bambusové ručníky jsou tenší než mám doma (koupené u jiné firmy).

Kdybych věděla dopředu, že je zboží tak nízké kvality,neobjednala bych si je.

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na [email protected]. Na základě Vašeho upozornění Vámi objednané zboží prověříme a zkontrolujeme.

• nevidím
    • složitá cesta od nákupu k dodání. Cestou se objeví několik informací o čísle dodávky mně neznámých. Zboží pak podle vyjádření dorazilo k neznámému příjemci zadarmo.

Očekávat zádrhele v dodávce nedostanete sledovací čísla zásilky, dopravce zapírá převzetí od výrobce, dodáno jinému příjemci. Původní objednavatel i po zaplacení stále čeká na dodávku, omluva a prý nové dodání nestačí

Reakce obchodu Bonatex.cz

Na základě Vašeho upozornění prověříme doručení Vaší objednávky. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí sjednáme nápravu s přepravní společností.
    Váš Bonatex

• Zboží jsem si vyzvedla na poště,byl to dárek pro rodiče,až ted zjištuji ,že rozměry povlečení nejsou uvedeny ani v dodacím listě ani na obalu zboží,takže je větší jak do šířky tak do délky,nevím proč

Reakce obchodu Bonatex.cz

Dobrý den, na zadní části vkladky obalu ložního povlečení je uveden rozměr povlečení.
    Ozvěte se nám prosím na naše zákaznické centrum na telefonní číslo 800 100 383, popř. e-mail [email protected].

• Má pouze nevýhody
    • Povlečení bylo po namočení mokré. To nebylo uvedeno v návodu.

Dal bych si pozor při výběru zboží, prohlédnout jeho vlastnosti.

Objednala jsem dva druhy povlečení. Jedno odpovídalo obrázkům, druhé bylo zcela odlišné. Nekvalitní materiál, vybledlé, nevýrazné barvy...přitom na obrázku byly barvy zcela konkrétní. Jedno povlečení proto vracím.

Reakce obchodu Bonatex.cz

Na základě Vašeho upozornění Vámi objednané zboží prověříme.
    Váš Bonatex

• Zboží naprosto neodpovídalo fotce na vašich webových stránkách.