zbozi nedorazilo, nemam absolutne zadnou zpravu kde zbozi je,do Bonatexu se neda absolutne dovolat, je tam neustale kolovratek

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení a rádi bychom prověřili situaci, která tomu předcházela. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].

Váš Bonatex.

• Povlečení Mary bylo vyobrazeno i objednáno v šedých tonech,ale listy jsou namísto šedé hnědé,zjistila jsem to až při žehlení,jsem velice nespokojena.

Dobrý den, Aleno,

Váš Bonatex.

Dobrý den, utěrky na nádobí, u kterých je výslovně napsáno, že dobře sají vodu, jsou i po vyprání zcela nesavé a nepoddajné, vodu nesají vůbec, takže nádobí zůstává prakticky téměř mokré, je to jak utírání igelitem. Co s mimi udělat? Vrátit? Vyhodit? Poraďte co.
    (Můžu Vám je zaslat zpět, abyste se přesvědčili).
    Zdravím, R.Králíková

Dobrý den, paní Králíková,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců, stejně jako v kamenném obchodě.
    Obraťte se prosím na naše zákaznické centrum (tel.: 800 100 383, e-mailem: [email protected]), naše operátorky Vám rády poskytnou informace o možnostech reklamace.

Váš Bonatex

Zboží mi dorazilo, ale povlečení neodpovídalo prezentaci na internetovém portálu Bonatex. Proto jsem ho dne 17.1.2020 vrátila přes Českou poštu . Bonatex mi zaplatil pouze zpáteční poštovné za balík 119,- Kč a 879.- Kč za povlečení nemám vráceno. Tak co s tím ???
    S pozdravem Milada Běhalová

Dobrý den, paní Běhalová,

velmi nás mrzí Vaše hodnocení. Rádi bychom prověřili nastalou situaci. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].

Váš Bonatex.

Už jsem od Bonatexu objednávala několikrát povlečení a vždy přišlo kvalitní a moc hezké. Hlavně mám ráda heboučký flanel, který už mám druhým rokem. Teď jsem si také objednala flanel a těšila jsem se na stejnou kvalitu. Bohužel přišel takový hadr, který nemá s flanelem nic společného. Dobře, po internetu se to ohmatat nedá, i když flanel si představuji jinak. Ale dorazilo mě, že nesedí ani rozměr, polštář je mnohem větší než by měl být. Povlak už jsem ani nezkoušela a polštář jsem hned sundala.
    Jak píšu, mám už povlečení od této firmy několik, takže velikost se dá snadno porovnat. Jsem z toho hadru strašně zklamaná.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Pro naše zákazníky se snažíme vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Pokud se přesto stalo, že objednané zboží neodpovídá Vašim požadavků. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nápravě.

Váš Bonatex.

- zboží nafoceno tak, že oproti fotkám jiným obchodů vypadá ,,luxusněji,, než je realita
    - klamavý údaj teploty praní (60°, v reálu 40° jako u jiných obchodů)
    - díky výše uvedenému snaha zapůsobit na zákazníka dojmem luxusnějšího zboží za vyšší cenu, což v reálu není pravda, dojde stejné zboží co je v jiných obchodech za nižší cenu.

mrzí nás Vaše hodnocení.

Prosíme Vás o kontaktování našeho zákaznického servisu 800 100 383 nebo [email protected], abychom mohli veškeré informace a Vámi objednané zboží prověřit.

Hezký den, Váš Bonatex

Zboží dorazilo rozpárané ☹️

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí, že jste obdrželi poškozené zboží. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality.
    Věříme, že následně nalezneme vyhovující řešení.

Váš Bonatex.

zboží bylo doručeno celkem rychle, ale kvalita neodpovídá... už bych znova neobjednávala

Reakce obchodu Bonatex.cz

velice nás mrzí, že jste obdržela zboží, které nemělo dostatečnou kvalitu.
    Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected], rádi bychom prověřili danou situaci.

• Rychle doručeno
    • Povlečení rozhodně není bavlna nejvyšší kvality, jak bylo inzerovano. Obyčejná bavlna nízké gramáže.

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás nastalá situace.
    Neustále se snažíme kontrolovat kvalitu dodaného zboží. Pokud jste přesto obdrželi prádlo, které nemělo dostatečnou kvalitu, rádi bychom danou situaci prověřili. Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected]. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření.

• Peníze vrátili do 10 dnů zpět na účet

Moji už zaplacenou objednávku zrušili z technických důvodů.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velice nás mrzí nastalá situace.
    Poprosíme Vás o kontaktování naší zákaznické linky na čísle 800 100 383, rádi bychom prověřili danou situaci.
    Věříme, že nám zachováte přízeň a zůstanete naší spokojenou zákaznicí.

S přátelským pozdravem,
    Váš Bonatex.

Nejedná se o damašek, látka je slabá dá se říci že průsvitná

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení a rádi bychom prověřili situaci, která předcházela tomu, že jste obdrželi nekvalitní zboží. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].
    Věříme, že společně nalezneme vyhovující řešení.

S přátelským pozdravem,

Reakce obchodu Bonatex.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, které si velice ceníme a věříme, že při hodnocení spokojenosti 100% vzniklo označení "nedoporučuji" pouze nedopatřením.
    Věříme, že si Vaši přízeň zachováme i v případě budoucích objednávek.

Příjemný den, Váš Bonatex.

• Zboží dorazilo v pořádku a včas.
    • Na Bonatexu nakupují již několik let, ale tentokrát jsem byla zklamaná kvalitou ušiti - po prvním vyprani se rozparaly rohy polštáře i cichy - vzala jsem jehlu a zasílá.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velice nás mrzí nastalá situace.

Prosíme Vás o kontaktování našeho zákaznického centra na [email protected], abychom mohli Vámi zakoupené zboží prověřit.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Pěkný den, Váš Bonatex

• Rychlé dodání.
    • Potahy, které jsem si objednala, nejsou vhodné na rovné pohovky neboť mají prošité loketní opěrky a čímž nejdou natvarovat na rovnou pohovku bez opěrek.

Dobrý den Ireno,

děkujeme za Vašeho hodnocení.
    Mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojená. Samozřejmě máte nárok zboží vrátit nebo vyměnit ve 14-ti denní zákonné lhůtě bez udání důvodu.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince 800 100 383, rádi Vám na Vaše dotazy zodpovíme.

S přáním hezkého dne, Váš Bonatex.

• Po pravdě z posledního nákupu jsem opravdu nadšená nebyla. Koupené povlečení není dle mého názoru kvalitně ušité. Vzor kdy pruhy by měly navazovat na sebe, na stranách nesedí a na všech čtyřech dlouhých stranách je světlý pruh, jako když vypáráte a přešijete již ušitý výrobek. Je mi líto, ale tentokrát bohužel palec dolů. Nejsem si jistá, zda ještě kdy něco z tohoto serveru objednám. S pozdravem Lenka Houšková

Dobrý den Lenko,

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení nákupu. Neustále se snažíme kontrolovat kvalitu dodaného zboží. Pokud jste přesto obdržela ložní prádlo, které nemělo dostatečnou kvalitu, rádi bychom ho prověřili.
    Samozřejmě, pokud zboží nesplňuje Vaše požadavky, máte nárok jej vrátit nebo vyměnit ve 14-ti denní lhůtě.
    Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected].
    Věříme, že i nadále zůstanete naši spokojenou zákaznicí.

S přátelským pozdravem, Váš Bonatex.

• dobrá a kvalitní spolupráce se zákazníkem, pružnost, rychlost

Dobrý den, Aleno,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu, které si velice ceníme a věříme, že při hodnocení spokojenosti vzniklo označení "nedoporučuji obchod " pouze nedopatřením.
    Věříme, že si Vaši přízeň zachováme i v budoucnu.

Příjemný den, Váš Bonatex.

• Bonatex inzeruje materiál vyšší kvality, než-li zboží skutečně je.

Zakoupené zboží - povlečení Constellation, výrobce DecoKing - inzerováno jako bavlněný satén (vyšší cena). Dodáno zboží v kvalitě "bavlna". S reklamací vracím zpět.

Dobrý den, paní Prachařová,
    velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení nákupu. Samozřejmě, pokud zboží nesplňuje Vaše požadavky, máte nárok zboží vrátit nebo vyměnit ve 14-ti denní lhůtě bez udání důvodu.
    Je možné i vyměnit za jiné zboží, které bude splňovat Vaše požadavky. Na základě Vašeho upozornění prověříme Vámi objednané zboží, abychom zabránili dalšímu prodeji výrobku.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu
    Hezký den, Váš Bonatex

• Zboží jsem reklamoval-nedošité povlečení, v jednom povlečení deky 4 nedošité díry, to už je moc.

Reakce obchodu Bonatex.cz

snažíme se pro naše zákazníky vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Pokud se přesto stalo, že objednané zboží neodpovídá Vašim požadavků. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nápravě.
    Předem děkujeme za Vaši odpověď
    Hezký den, Váš Astratex

• dvě šedá prostěradla, každé jiný odstín
    • rozbalené povlečení s kazem

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás, že jste obdrželi zboží s kazem. Neustále se snažíme kontrolovat kvalitu dodaného zboží. Pokud jste přesto obdrželi prádlo, které nemělo dostatečnou kvalitu, rádi bychom ji prošetřili, případně zabránili dalšímu prodeji výrobku.
    Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected]. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření Vámi objednané zboží, abychom zabránili dalšímu prodeji výrobku.
    Předem děkujeme za Vaši odpověď
    Krásný den, Váš Bonatex

• Nabizite dopravu zdarma ale pri objednání do ceny 999,-Kč je pozadovano zaplacení dopravy