Dodání zboží bylo rychlé - během dvou dnů a došlo v pořádku. Zboží jsem uhradila převodem z účtu, ale bylo mi zasláno na dobírku. Řešila jsem to
    s dodavatelem po telefonu a bylo mi doporučeno, abych provedla platbu dobírkou a oni mi vrátí peníze z bankovního převodu na můj účet. Bohužel ani po písemné žádosti o finanční vyrovnání mi nikdo neodpověděl na mail a peníze na účet nabyly převedeny ani po 14 dnech.

Dobrý den, paní Švandová,
    velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení a rádi bychom prověřili situaci, která předcházela tomu, že nedošlo včasnému vrácení peněz na účet. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].
    Předem děkujeme za Vaši odpověď
    Krásný den, Váš Bonatex

• Od té doby se nemohu na nic dívat, všude vyskakuje nepříjemní reklama.

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. K opakovanému zobrazení zboží dochází při prohlížení produktů, kde se tyto soubory nahrávají do tzv. cookies. Dialog k vymazání cookies se dá ve všech prohlížečích vyvolat pomocí stisknutí Ctrl+Shift+klávesa Del.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince 800 100 383.

• Košilka neodpovídá fotkám
    • Kvalita výrobku

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojena. Poprosíme Vás o bližší informace, o jaký produkt se jedná na [email protected]. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nesrovnalosti srovnáme.
    S pozdravem, Váš Bonatex

• nekvalita zboží

Reakce obchodu Bonatex.cz

snažíme se pro naše zákazníky vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Pokud se přesto stalo, že objednané zboží neodpovídá Vašim požadavků. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nápravě.
    S pozdravem, Váš Bonatex

• zakoupené damaškové povlečení vrátím, praní na 30 st. nepovažuji za damašek

damašek prát na 30 st. je nehoráznost,zboží proto vracím,zklamaná zákaznice

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojena. Samozřejmě máte nárok zboží vrátit nebo vyměnit ve 14-ti denní lhůtě. Dodavatelé damaškového povlečení na zboží vždy uvádí maximální doporučenou teplotu pro praní, která je obvykle 40°C, ale mohou se objevit i výrobky s vyšším stupně např. 60 °C.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince 800 100 383, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu.
    Krásný den, Váš Bonatex

Nakoupil jsem čtyři osušky a v den doručení zásilky , jejich cena klesla na 50%, což se mi ze strany obchodu nezdá férové.
    Příště budu moc zvažovat, zda Vašich služeb ještě využiji.

Reakce obchodu Bonatex.cz

děkujeme za Vaši reakci a tato situace nás za Vás velmi mrzí.
    Nicméně toto je riziko jakéhokoliv nákupu, ať už na e-shopu nebo v kamenné prodejně. Slevy na zboží se střídají, může se tedy stát, že zakoupené prádlo bude v následné době díky podpůrné prodejní akci levnější.
    Věříme, že si i přesto zachováme Vaši přízeň.
    Krásný den, Váš Astratex

• Fotografie neodpovídají skutečnosti, zboží vráceno

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření Vámi objednaného zboží a případné nápravě.

• časté slevy
    • nejsem spokojená s kvalitou zboží

Reakce obchodu Bonatex.cz

Kvalitu zakoupeného zboží na základě Vaši stížnosti překontrolujeme.
    Krásný den, Váš Bonatex

Došlo zboží podivné kvality, což nebylo z vyobrazení zřejmé. Zboží vypadá lacině jako z vietnamské tržnice. Vracím. A s největší pravděpodobností již nikdy více. Byl to omyl.

Dobrý den, Jitko,
    mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Proto Vás poprosíme o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření Vámi objednaného zboží a případné nápravě.
    Hezký den, Váš Bonatex.

zboží neodpovídá vyobrazení ,kvalita zboží také neodpovídá,byl nabízený bavlněný satén.ve skutečnoti to je pouze bavlněné povlečení,bohužel mám málo času,nebudu tedy vracet,jsem však nespokojená

Dobrý den, Jarko,
    pokud Vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jej do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Stačí jen poslat nepoškozené, nepoužité zboží v původním obalu na adresu uvedenou na dodacím listě.

• Široký sortiment
    • Ložní povlečení bylo děravé a v jiném rozměru než uvádí výrobce. ( Polštář rozměr 70x90 měl rozměr 75 x 90 !!! )

Zboží, které jsem objednal sice dorazilo, ale v jiném rozměru než je uvedeno na webových stránkách prodejce a na obalu výrobku. Zboží nadále dorazilo poškozené, ale nemám čas ani zbytečné finanční prostředky na to, ho zdlouhavě přes českou poštu vracet. Myslel jsem si, že zboží bude dle cenové nabídky dostatečně kvalitní, ale bohužel jsem se zmýlil. Příště si raději připlatím a vrátím se k Matějovskému, ten totiž kvalitou nezklame, ba naopak. Abych byl objektivní, tak s froté prostěradlem jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu Bonatex.cz

snažíme se pro naše zákazníky vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Pokud se přesto stalo, že objednané zboží mělo nějakou vadu, tak se omlouváme. Zároveň Vás poprosíme o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nesrovnalosti srovnáme.
    Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Hezký den, Váš Bonatex

• Výhody žádné, jen mystifikuje zákazníka. Deklaruje české zboží, ale prodává polské !!!!!
    • viz. výše

Již nikdy!!!!!!

Dobrý den, Jano,
    Bonatex.cz je český internetový obchod, nabízíme výrobky české značky Bonatex, ale i zboží dalších značek. Zakládáme si na nejvyšší jakosti nabízených produktů . Zboží dodávané polskými výrobci je velmi kvalitní a rychle reaguje na módní trendy.
    Přesto si velmi vážíme Vašeho hodnocení.
    Krásný den, Váš Bonatex

Povleceni nepouzitelne.....o 10cm kratsi perina a o 5cm kratsi polstare a jeste kazdy jinak velky.na povleceni jeste velka samolepka "za kvalitu ruciBonatex". Budeme reklamovat. Obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás, že nejste s vybraným zbožím spokojeni. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření Vámi objednaného zboží a případné nápravě.
    Hezký den, Váš Bonatex.

košilka má díry ve švu, nejsem spokojena

Reakce obchodu Bonatex.cz

mrzí nás, že jste obdržela poškozené zboží. Poprosíme Vás o zaslání zboží zpět na naši adresu. Stačí jen vyplnit "vrácenku", která je součástí dodacího listu. Zde vyplníte, které zboží vracíte a popíšete vady na zboží. Následně Vaši zakázku prověříme.Děkujeme za hodnocení.
    Hezký den, Váš Bonatex

• povlečení není v kvalitě, jakou jste slibovali
    • je špatně střižené, takže nepoužitelné

Dobrý den,Libuše,
    Kvalitu zakoupeného zboží na základě Vaši stížnosti překontrolujeme.
    Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Hezký den, Váš Bonatex

• Objednala jsem si povlečení BAVLNĚNÝ SATÉN, ale dorazilo 100% BAVLNA!

Hezký ve, Váš Bonatex.

• Bohužel pravděpodobně nekontrolujete zboží, které prodáváte. Na osuškách i ručníkách jsou zatržené nitě. Já jsme chtěl zboží vrátit, ale manželka prohlásila, že si vady opraví sama..pokud to půjde !!!!

Reakce obchodu Bonatex.cz

to nás velice mrzí. Poprosíme Vás, kontaktujte naše operátorky na telefonním čísle 800 100 383. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření Vámi objednaného zboží a případné nápravě.
    Hezký den, Váš Bonatex

• Přišlo jiné zboží,musela jsem je vrátit

Neproběhlo vrácení peněz za nedodanou a zaplacenou objednávku

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás, kontaktujte naše operátorky na telefonním čísle 800 100 383. Vámi objednané zboží prověříme. Děkujeme.

Kvalita neodpovida cene

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké povlečení se jedná. Na základě Vaši stížnosti dojde k prověření a případné nápravě.
    Hezký den, Váš Bonatex

Místo prodlouženého povlečení poslali krátké, takže mě to stálo poštovné za vrácení zásilky.

Reakce obchodu Bonatex.cz

poprosíme Vás kontaktujte naše operátorky na telefonním čísle 800 100 383. Na základě Vaši stížnosti dojde k prověření a případné kompenzaci poštovného.