• jsem spokojena s výrobkem, který jsem si objednala

Veliká spokojenost s rychlostí dodání,jeden den objednáno,na druhý den doručeno. Kvalita zboží je velmi dobrá,s barvou jsem taky velmi spokojena,je přesně,jak na obrázku!!!! Tento obchod vřele doporučuji!!!

Reakce obchodu Bonatex.cz

dovolte, abychom Vám poděkovali za kladné hodnocení a uvedení pozitivních bodů našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste využil/a naše služby a nakoupil/a u nás. Velmi si toho vážíme neboť spokojenost našich zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším.
    Pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

S přáním hezkého dne,

naprostá spokojenost ve všem

BArvy se často dle obrázku liší neodpovídají několikrát jsem cíchy kvůli neodpovídající barvě vraceka a d o s u d čekam na svoje peníze

Požadováné zboží doručeno dle objednávy velmi rychle .

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Jsem velmi spokojena s nákupem povlečení mnou vybrané, za rychlé a bezchybné dodání zboží ještě jednou děkuji. Vaše spokojená zákaznice

rychlé vyřízení

• Jeden den objednáno a druhý den dorazilo. Super.

Reakce obchodu Bonatex.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Taktéž nás těší, že oceňujete rychlost dodání balíčku na Vaši adresu.
    Věříme, že si Vaši přízeň zachováme i v budoucnu.

S přáním hezkého dne,
    Váš Bonatex.

• Jsem zdravotní postižená a zboží je mi doručeno až domů. Je to výhoda a doporučuji nákup přes internetový obchod.

• Skvělá spolupráce, rychlé dodání zboží.

Rychlé vyřízení objednávky, perfektní zboží.

• Široký sortiment a dobrý výběr.

Bezproblémové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velice nás těší, že jste se zakoupeným zbožím spokojena. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším. Věříme, že i v budoucnu využijete náš internetový obchod pro nákup ložního prádla.

Krásný den,

Velmi rychle dodání.

• Rychlost, pekne zbozi,
    • Prosteradla polske vyroby
    • Povleceni je často mozno koupit jen jedno baleni, ale chapu, ze proto je zase vyhodna cena
    • Trosku pomalejší aktualizace webu, zbozi je v nabidce, ale uz nelze objednat.

Doporucuji, pres drobne výhrady spolehlivy a dobry eshop

Rychlé vyřízení objednávky. Byla jsem maximálně spokojená.

• super, rychlé dodání

Zboží mi dorazilo, ale povlečení neodpovídalo prezentaci na internetovém portálu Bonatex. Proto jsem ho dne 17.1.2020 vrátila přes Českou poštu . Bonatex mi zaplatil pouze zpáteční poštovné za balík 119,- Kč a 879.- Kč za povlečení nemám vráceno. Tak co s tím ???
    S pozdravem Milada Běhalová

Dobrý den, paní Běhalová,

velmi nás mrzí Vaše hodnocení. Rádi bychom prověřili nastalou situaci. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věříme, že nám i přesto zachováte Vaši přízeň.

S pozdravem,
    Váš Bonatex.

Už jsem od Bonatexu objednávala několikrát povlečení a vždy přišlo kvalitní a moc hezké. Hlavně mám ráda heboučký flanel, který už mám druhým rokem. Teď jsem si také objednala flanel a těšila jsem se na stejnou kvalitu. Bohužel přišel takový hadr, který nemá s flanelem nic společného. Dobře, po internetu se to ohmatat nedá, i když flanel si představuji jinak. Ale dorazilo mě, že nesedí ani rozměr, polštář je mnohem větší než by měl být. Povlak už jsem ani nezkoušela a polštář jsem hned sundala.
    Jak píšu, mám už povlečení od této firmy několik, takže velikost se dá snadno porovnat. Jsem z toho hadru strašně zklamaná.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Pro naše zákazníky se snažíme vybírat zboží v co nejvyšší kvalitě. Pokud se přesto stalo, že objednané zboží neodpovídá Vašim požadavků. Poprosíme Vás o bližší informace na [email protected] o jaké zboží se jedná. Na základě Vašeho upozornění dojde k prověření kvality a případné nápravě.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věříme, že nám i přesto zachováte Vaši přízeň.

S pozdravem,