• rychle vyřízení objednávky.Chválím je to super.

Super obchod, expresní vyřízení objednávek.

Vždy když chci nové povlečení objednávám zde, protože je zboží kvalitní a neliší se s obrázkem ,nebo jen nepatrně barva.

OK

Dobrý den, utěrky na nádobí, u kterých je výslovně napsáno, že dobře sají vodu, jsou i po vyprání zcela nesavé a nepoddajné, vodu nesají vůbec, takže nádobí zůstává prakticky téměř mokré, je to jak utírání igelitem. Co s mimi udělat? Vrátit? Vyhodit? Poraďte co.
    (Můžu Vám je zaslat zpět, abyste se přesvědčili).
    Zdravím, R.Králíková

Dobrý den, paní Králíková,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců, stejně jako v kamenném obchodě.
    Obraťte se prosím na naše zákaznické centrum (tel.: 800 100 383, e-mailem: [email protected]), naše operátorky Vám rády poskytnou informace o možnostech reklamace.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věříme, že nám i přesto zachováte Vaši přízeň.

S pozdravem,
    Váš Bonatex

Na Bonatexu kupuji vždy ráda a zboží vždy přišlo vzápětí během 2 nebo max 3 dní. Ale poslední objednávka ještě nedorazila. Nevím co se děje. Ještě se mi to nestalo.

Reakce obchodu Bonatex.cz

velmi nás mrzí Vaše hodnocení a rádi bychom prověřili situaci, která tomu předcházela. Prosíme proto o zaslání bližších informací spolu s číslem objednávky na [email protected].

S pozdravem,
    Váš Bonatex.

• objednání z domova a rychlost dodání

Nakupuji zde dlouho, tak zkusenost dobra

kupuji zde vždy povlečení, dlouhodobá spokojenost s kvalitou ušití a rozměry

Reakce obchodu Bonatex.cz

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se řadíte mezi naše dlouholeté zákazníky.

Váš Bonatex.

Velmi rychlé dodání,kvalitní zboží. O žádné nevýhodě nevím.

Jediné, co nesedí, je doba dovozu. Bonatex slibuje druhý den, zatím všechno dorazilo až další den (objednala jsem ve čtvrtek ráno s dodáním v pátek, přišlo v pondělí). Už s tím počítám a nevadí mi to, jsou to věci, které nepotřebuji ihned.

Velmi jsem v momentální situaci uvítala možnost vrácení zboží do 90ti dnů, obchod ochotně prodloužil lhůtu, komunikoval obratem

vše vždy bez problému

• Bez výhrad.Objednané zboží odpovídalo požadované velikosti, stejně tak i barva. Spokojenost.

Milá Jano,

děkujeme Vám za milé hodnocení. Jsme nesmírně rádi, že jste se zakoupeným zbožím spokojená.

Váš Bonatex.

vše klaplo, jak má, dodávka dodána rychle a bez problémů.

• Zboží bylo doručeno včas a bez závad.

Super nabídka zboží, doručení bleskové a bez problému. Zásilka velmi dobře zabalená. Byla jsem moc spokojená a určitě si budu objednávat i nadále.

Vše proběhlo dle plánu a k mé spokojenosti.

Jsem mile překvapená s rychlým vyřízením zakázky.

• Výběr-objednávka-doručení, vše je rychlé a pohotové.

Milý Romane,

děkujeme za kladné hodnocení a uvedení pozitivních bodů našeho e-shopu. Vážíme si Vaší kladné recenze a jsme rádi, že pozitivně hodnotíte rychlost dodaného balíčku. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník.