• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Byl mi dodán aktivační klíč, který měl již maximální povolené množství aktivací. Obchod nezareagoval hned a potom chtěl zaslat foto chybové hlášky. Já už měl v tu dobu nainstalovaný produkt od jiného prodejce. Nicméně svědky na tuto chybovou hlášku mám.

Reakce obchodu Bomshop.cz

je nám líto, že jste měl problém s aktivací licenčního klíče, v případě uznání reklamace, je nutné, abyste doložil důkazní materiál, tedy snímek s chybovou hláškou, jež se Vám zobrazuje při pokusu o aktivaci klíče.

V případě, že byste si to rozmyslel, můžete nám zaslat důkazní materiál na naší e-mailovou adresu: [email protected]

• doruceny kod na predplatne xbox sa nedal pouzit
    • podla webu Microsoftu - kod neplatny
    • zbytocne vyhodene peniaze

Reakce obchodu Bomshop.cz

je nám líto, že se Vám nepodařilo kód aktivovat, abychom mohli problém vyřešit a vyměnit Vám kód, kontaktujte nás na e-mailovou adresu: [email protected].

Registrace produktu Norton 360 Deluxe 5 zařízení, 1 rok 1x
    se provádí přes zahraniční stránku v angličtině a produkt není registrován na mne (nelze přidat do mého účtu), což není na stránkách uvedeno. Jedná se provděpodobně o jakousi multilicenci ????, na což ukazuje i možnost zrychlené reklamace, jestliže klíč nefunguje (toto jde u všech software řešit online s výrobcem pokud ovšem jsem majitelem licence).

Reakce obchodu Bomshop.cz

je nám líto, že jste nespokojený s produktem.

licence Norton se aktivuje na oficiálních stránkách výrobce Norton zde: https://my.norton.com/home/setup. Licenci lze přiřadit k vašemu účtu, a proto se tedy nejedná o multilicenci, licence jsou nakupovány z oficiální distribuce. Licenci ani nelze aktivovat jako nepřihlášený uživatel, je tedy potřeba být přihlášený pod vaším účtem, v případě, že ho nemáte, musíte si jej vytvořit na stránkách výrobce. Avšak je zapotřebí při aktivací licence přidat způsob platby pro automatické obnovení předplatného, který je možné po aktivaci licence vypnout a způsob platby odebrat z vašeho účtu a nebudou Vám tak účtované žádné finanční prostředky po vypršení předplatného. Tohle je jediná podmínka od výrobce Nortonu, kterou nemůžeme ovlivnit.

Bohužel jsme ani od Vás neudrželi do dnes žádný e-mail , jinak bychom Vám pomohli s aktivací licence.

Tým
    Bomshop.cz

• neplatné key kódy, nekomunikují

Zaplaceno key kódy doručeny. Neplatné již jsou použité. Nedoporučuji!!!

• žádná
    • zboží nepřišlo a nekomunikují

přišla mi od nich faktura kterou jsem jim zaplatil a zjistil sem že jsem jim tam napsal k symbol který jsem tam napsat neměl tak jsem se to s nimi snažil vyřešit kontaktovaly mě až po několika dnech až když jsem začal vyhrožovat že to začnu řešit protože tu platbu tam měli pak jsem jim měl zaslal že jsem to opravdu zaplatil aby to tedy mohly ručně přiřadit a objednávku mi poslat což jsem několikrát udělal a zas se mnou přestaly komunikovat a nic mi neposlaly takže jsem prakticky poslal 2499 za nic a snaží se to s nima řešit už od 4.10.2023 a dnes je 3.11.2023 tak jsem jim zaslal že chci peníze zpátky že si to tedy objednám jinde a mají do zítřka aby se mi ozvaly jak to budem řešit nebo to už budu řešit přes českou obchodní inspekci jelikož mám i veškeré zánamy o tom že jsem se je snažil kontaktovat a dělají mrtvého brouka takže rozhodně obchod nedoporučuji a rozhoně jim nic platit dopředu

• Objednáno 19.9.2023.zaplaceno19.9.2023.nemám ani produkt ani 599Kč NEKOMUNIKUJÍ !!!

• Zašlou kódy, které jsou již využité někým jiným

Zakoupil jsem předplatné XBOX Game Pass Ultimate. Přišly 3 kódy, které nešly aktivovat najednou, ale bylo potřeba čekat, až první vyprší a poté aktivovat další. Aktivaci druhého klíče již nešlo provést, protože byl aktivován někým jiným.
    Na reklamace nereagují ani po 3 týdnech.

Faktura dorazila hned, zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje.

ze 3 kódů fungoval jen jeden

• Chcete přijít o své peníze? Pak si objednejte a zaplaťte tomuto e-shopu.

Objednal jsem si u BOM SHOPu Microsoft Office pro studenty a domácnost za 799,-Kč. Nabídka slibovala dodat zboží do 15 minut po zaplacení. Ihned jsem zaplatil (22.10. 2023) a od té doby se jakýkoli kontakt s firmou přerušil. Pak jsem dohledal na webu ohlasy dalších nespokojených zákazníků. Firma buď nepošle nic nebo pošle již použité KÓDY, takže Microsoft po zjištění této skutečnosti používání produktu zablokuje.
    Objednávku jsem okamžitě zrušil a požaduji v zákonné lhůtě 14 dnů od nákupu vrácení peněz. POZOR!! Jsou to Šmejdi!!! J. Němec

Koupen gamepass na 3 měsíce místo 1 kódu mi přišli 3 kódy ale ani jeden nebyl funkční.
    Podána reklamace prý prověří od té doby nekomunikují-
    Hlásím na ČOI a policii
    Proto tento e-shop nikomu nedoporučuji

• Nefunkční klíče
    • Nekomunikace

2 ze 3 klíčů nefungovaly. Slíbili, že prověří a pak přestali komunikovat. Velmi nedoporučuji, nahlásil jsem na ČOI.

Jsou to podvodníci, kteří vás připraví jen o peníze (a o čas strávený pokysy o komunikaci s obchodem). Po objednání a zaplacení přijde proformafaktura i faktura okamžitě, ale klíč k produktu už NIKDY!!!

• Neodpovídají na maily.
    • Nelze se dovolat.
    • Licence dorazila skoro po týdnu, bez vysvětlení.

• Sice poslali fakturu, ale zboží už ne. A ani nereagují na urgence. Proto pozor na tento s-shop!!!

• V minulosti skvělý obchod

Pozor!!! Neposílat žádné peníze!!!Zboží zaplaceno, nedorazilo a prodejce nejde kontaktovat. Neodpovídá.

• Zboží nedorazilo obchod na korespondenci neodpovídá.

• Žádná
    • Nefunkční produkt a nekomunikace ohledně vrácení peněz, nebo sjednání nápravy

Jestli chcete vyhodit peníze oknem, tak si něco v tomto obchodě kupte. Každopádně to budu ještě řešit!

• Nedodané zboží