• zatím nevím nedorazilo mi nic

• Cislovani neodpovida,barva neodpovida

• - tovar v sume 33.89€ som zaplatil 9.11. 2015 na ucet 2100509487/8330
    • - pri doruceni tovaru kurierom som mal znova uhradit 33.89€

prosim o informaciu o stave objednavky

• nemá zboží, jež nabízí

dnes má internetový obchod každý, kdo má do prdele díru

Dorazilo zboží které je nechutné za tu cenu 1100 Kč nejaka uboha napodobenina z Indie botu Nike které mají cenu možna tak 200kc u trhovců někde na sídlišti , hrůza

zboží ktere bylo uvadeno skladem nebylo

Objednal jsem si zboží k vyzvednutí na pobočce a obchod mi ho zaslal českou poštou na dobírku. Věc v ceně 150 korun se mi prodražila dvojnásob.

Tento obchod ruším ze svých kontaktů.Pouze mě odepsali, že má objednávka byla stornována.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• velký výběr
    • nekvalitní zboží

Zakoupil jsem sedací vak Beanbag limet-black.
    Vak došel špinavý s fleky.Po kontaktu prodejce byla přislíbena výměna vaku. Rozměrné zboží jsem složitě zabalil a zaslal na výměnu. Poštovné mě stálo 150,- Kč. Zpět došel asi stejný, popř. jiný ještě flekatější vak než původní reklamovaný.

Již nikdy více v tomto obchodě.

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, pokud vám zašel sedací vak limet- black flekatý tak se omlouváme, ale bohužel od nás odcházejí vaky ve 100% stavu. Tudíž nejspíše musela vak poničit přepravní služba. Vak vám můžeme ihned vyreklamovat. Můžete nám zaslat fotografie, abychom mohli vyřídit vaši reklamaci. Vaků jsme prodali na tisíce a nejsou s nimi žádné problémy, takže nekvalitní zboží to určitě není.
    Bombasport

• komunikace, vrácení peněz, a dodání špatného zboží

obchod nedoporučuji, zbytečná ztráta času a peněz!!!

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, vracení peněz za špatně dodané zboží bylo navráceno obratem.
    Bombasport

• Zboží nemají na skladem, takze dlouhá čekací doba a dražší produkty než od přímých dodavatelu od kterých bez tak e-shop nakupuje

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, ano produkty skladem nemáme nejsme schopni držet všech 100 000 produktů které má náš dodavatel. Bohužel se občas stane, že se některý produkt vyprodá u dodavatel a tudíž nejsme schopni vám ho dodat, ale vždy je zákazník informován jako tomu bylo ve vašem případě. Doba dodání je 7-10 dní u každého produktu je uvedená Dostupnost. Pokud svítí skladem produkt máme skladem a ihned odesíláme. Pokud máme dražší produktu tak proč jste si tedy neobjednal přímo od výrobců jak uvádíte?
    Naše sklady se aktualizují 1x za 24 hodin.
    Uvedl jste v dotazníku, který vám přišel od Heureka, že jste nakoupil u nás více jak 5krát a vždy vám zboží dorazilo v pořádku?

Bombasport

objednané a zaplacené zboží nedorazilo, obchod objednávku potvrdil. Nyní čekám, že snad vrátí peníze.

• Dlhá doba dodaní!!!!

• neuvěřitelná komunikace-scifi

Prosím zboží deklarované na eshopu bud jeho skladové zásoby nejsou aktualizovány,nebo si jen majitelé či zaměstnanci se zákazníku dělají dobrý den.
    Na první pokus objednat si bundu mne nejdříve jakýsi automat kontaktoval jak nesvéprávného blbce informoval,že mi zboží nedorazí do vánoc což zcela jasně vyplývalo z dodací lhůty....budíž,když jsem potvrdil ,že jsem ochoten objednávku dodržet došlo mi obratem ,že zboží bohužel v mé velikosti nemají....
    Objednal jsem tudíž,jsa nepoučen bundu druhou....opět jsem byl dotázán..po několika dnech ...už po vánocích ,že mi zboží do vánoc nedojde jestli nechci stornovat objednávku.....dejavu...:-)
    tak jsem ji stornoval se slovy ,že apríl ještě zdaleka není....načež mi storno objednávky bylo potvrzeno a v zápětí mi opět došel email ,že zboží v mé velikosti je nedostupné...

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, skladové zásoby se aktualizují jednou za 24 hodin.Bohužel v době předvánočních nákupů se rychle zboží vyprodávalo u dodavatele. Ano informovali jsme vás o tom, že zboží nedorazí do vánoc bohužel najdou se stovky zákazníků, kteří objednaní 20.12.2014 s tím, že zboží chtějí do vánoc i když je jasně uvedena doba dodání do 7 dnů. Proto jsme udělali opatření, že budeme vždy odesílat email s tím, že zboží nestihneme do vánoc dodat.
    Vám jsme ihned psali, že zboží je bohužel ve velikosti L vyprodané.
    bombasport.cz

• -
    • bezdůvodné storno

ztráta času

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, žádné bezdůvodné storno jsme neudělali. Příště prosím si lépe čtěte emaily toto jsme vám zasílali:

[23491] Informační e-mail k objednávce č.372961 (22.12.2014 07:02)
    [email protected] -> [email protected]
    Vážený zákazníku, je Nám velice líto, ale Vámi objednnané zboží musíme stornovat, jelikož ho dodavatel vyprodal v požadoavné velikosti 10.

Bombasport

• Žádná komunikace, info o objedneném zboží nula.

Naprosto nedoporučuji cokoli objednávat.

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den vaše objednávka byla stornovana z důvodu vyprodani. Informaci jste měli zaslanou v emailu.
    Bombasport

• Objednala jsem darek k vanocum s garaci a po emailu, ze bylo zbozi vyexpedovano mi 2 dny na to prisel email, ze zasilaji jen jednu vec (pro me mene dulezitou)

Nespolehlive a klamajici informace o zasilce, kdy nakonec nedostanete to, co chcete

• Nabízí již vyprodané zboží!

nedoporučuji