bombasport.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze bombasport.cz

Přidáno: 9. března 2017

bez problémů

Luboš

Přidáno: 28. února 2017

• přehledné stránka,dobrá komunukace a rychlost vyřízení
  • realizoval jsem poprvé a slabiny jsem nenašl

Přidáno: 13. února 2017

• Super ceny
  • Zboží objednávají u externích dodavatelů, proto dodání chvilku trvá. I tak mi ale dodací doba 7 prac.dní něpřijde nijak hrozná.

Přidáno: 31. ledna 2017

• rychlé jednání

Blažena

Přidáno: 25. ledna 2017

• Avizují na stránkách něco, co nemohou dodat. Ještě stále, teď když to píšu-po 6 týdnech(!!), ten artikl na stránkách mají, přestože mně napsali, ho nemají. Chudák ten, kdo se na to nachytá znova. Bude si celý měsíc psát a dohadovat se s obchodním oddělením, které absolutně neumí komunikovat se zákazníkem, konkrétně pí.Zuzana Nýčová. Jsou pomalí, nekompetentní a mají tam evidentně pěkný bordel.

Na maily reagují zhruba po týdnu, neumí se srozumitelně vyjadřovat a omluvit se za zpoždění jim nic neříká. Napsali, že zboží nelze dodat, ale nebyli schopni mi na dotaz potvrdit, jestli mají jiný podobný artikl, který jsem místo toho chtěla, a urychlit tak celý nákup. Nejde jim vůbec o to, aby něco prodali, nedej bože o to, aby uspokojili zákazníka.
Nedošla jim platba, kterou jsem poslala, ale neupozornili mě na to, takže jsem měla za to, že proběhla. Když jsem psala, že peníze jsem poslala převodem, napsala mi p.Nýčová:"Aha, to jsem nevěděla" !!! Místo, aby si to ověřila!! Nakonec to, že platba vlastně neproběhla, jsem se dozvěděla úplně náhodou, až když jsem ji vymáhala zpět.
UŽ NIKDY ZDE NEBUDU NAKUPOVAT!!

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den paní Chvatíková. Objednala jste si 29.12.2016 bundu, která byla skladem. Bundu jsme si chystali na expedici, abychom ji mohli po připsání částky na náš účet poslat, bohužel jsme ale zjistili, že je poškozená. Informovali jsme Vás o tom emailem 4.1.2017, nabídli jsme Vám 5% slevu na jiné zboží. Zareagovala jste emailem až 10.1.2017 - chtěla jste vyfiltrovat péřové bundy, poslala jsem Vám link na péřové bundy. Vybrala jste si náhradní bundu, napsala jsem Vám, že je dražší, že Vám na ni dávám 5% slevu a upozornila jsem Vás na to, že jste si vybrala osobní odběr na pobočce a tu máme v Jaroměři. Vy jste se mě ptala na nejlevnější způsob platby poštovného, odpověděla jsem Vám, že je to 79,- Kč při platbě převodem. Vy jste mi napsala, že jste to platila v objednávce - což nebyla pravda, protože když je osobní odběr, neúčtuje se nic. Přesto jsem Vám napsala výši doplatku a upozornila jsem Vás na to, že v tom je již zahrnuta sleva 5%. Vy jste mi následující den napsala toto: Dobrý den,

tak mi mezitím přišla z jiného eshopu jiná bunda, tak si od Vás žádnou nakonec objednávat nebudu a poprosím o vrácení částky na můj bankovní účet:

č.ú.: .....................................

Děkuji,
Chvatíková

Čekala jsem na to, až bude platba připsána na náš účet - předpokládám, že zákazník ví, že platbu odesílal. Žádala jsem Vás o kopii platby, protože údajná platba nešla identifikovat ani podle částky, ani podle čísla objednávky, ani podle jména, ani podle čísla účtu. Nebyla jste schopna nám kopii zadané platby zaslat. Nezlobte se, ale nemůžeme Vám přeci poslat peníze zpět, když jste nám je ani nezaslala, což je myslím logické a nebudu přeci ani urgovat platbu, když jste nám napsala, že Vám přišla bunda z jiného shopu a že ji nemáme objednávat. Ano, ten náhradní artikl je stále k prodeji na našem eshopu. Hezký den Nýčová

Přidáno: 22. ledna 2017

• zajimave ceny
  • špatná aktualizace zboží

ani po dalších třech dnech nebylo zboží, které nebylo možné dodat ztaženo z nabídky

Přidáno: 10. ledna 2017

• O žádných výhodách skutečně nevím, nákup v tomto obchodě se mi jeví velmi nevýhodný, zvlášť pokud čekáte týden na zboží a následně je vám oznámeno, že ho dodavatel nedodává. Vtipné. :-/
  • Nedodá objednané zboží.

Už nikdy víc.

Reakce obchodu bombasport.cz

Dobrý den, objednávku jste si vytvořila 29.12.2016 ve 22:00. Zboží jsme objednali a dodavatel nás v pondělí 2.1.2017 informoval, že zboží není určeno pro mezinárodní obchod. Bohužel šlo o drogerii a tam větší část produktů nelze zaslat, dodavatel to ale nemá nijak označeno, tudíž to nelze skrýt. Ihned 2.1.2017 v 11:09 jsme Vás o této skutečnosti informovali. Bombasport.cz

Wiki&

Přidáno: 9. ledna 2017

• žádné jsem neshledal
  • Další obchod, který nabízí zboží, které však nelze doručit protože se již neprodává.

Velmi špatný obchod, raději se mu vyhnout.