• Rychlé jednání

• Dobře zabaleno

• skvělá komunikace, ochota

• bez problémů obchod proběhl

• rychlost dodání
    • kvalita zabalení

• Výhodné ceny některých Lego setů
    • Rychlost zaslání
    • precizní balení

Nakoupila jsem zde poprvé, ale jsem nadmíru spokojená. Lego set měli nejlevněji ze všech eshopů. Balíček jsem měla připravený k vyzvednutí téměř okamžitě a byl velice dobře zabalený, takže krabice nepoškozená.
    Musím jen pochválit.

Došlo jiné zboží než to které bylo objednáno.

Vše v pořádku. Spokojenost

... spokojenost, velmi rychlé vyřízení objednávky ...

rychlá dodací lhůta a navíc super cena

• Dobrý výběr, dobré ceny.

Za mě naprostá spokojenost.

• Velmi podivný obchod, zřejmě "one man show"
    • Nedoporučuji volit osobní odběr
    • určitě neplaťte nic předem
    • Jak vidno z recenzí, sami si je píší sami a když na to heureka přijde, tak jim je smaže. Velmi, velmi nedůvěryhodné!

Zvolil jsem osobní odběr (naštěstí i platbu při převzetí, aniž by jsem četl recenze) z důvodu, že pojedu do Prahy a vyzvednu si to osobně. Zboží bylo připraveno k odběru na moji zvyklost dost pozdě a obchod ještě chtěl, aby jsem je předem telefonicky informoval, kdy a v kolik si přijedu.... Buď lze osobní odběr, nebo si jej zrušte, nemáte-li stálé výdejní místo. Než-li jsem jel do Prahy podruhé, obchod mi objednávku stornoval a zboží si o několik stovek zdražil :-(
    V době corony si e-shop pořídil snad každý a pak to takto vypadá !!!

Reakce obchodu Bohoušovy kostičky

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Na naši obhajobu však musím říct, že jsme se Vás několikrát snažili telefonicky kontaktovat. Na informační E-mail o vyzvednutí objednávky jste nereagoval a po 14 dnech jsem tedy objednávku stornovala a zboží jsem nabídli dál.
    Jsme rodinný e-shop a snažíme se zákazníkům vyhovět, proto máme možnost i osobního odběru aby si zákazník mohl stavebnici prohlédnout a ujistit se tak, že je vše v pořádku.
    Ještě jednou se omlouvám za způsobenou komplikaci.
    Eliška

Naprostá spokojenost jak s komunikací tak rychlým dodáním. Mohu jen doporučit.

Super ceny, rychlá odpověď na dotaz, rychlé odeslání, perfektní přístup

• Skvělá komunikace
    • Bleskové dodání

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Profesionální přístup

• Rychlá komunikace a dodání zboží

Po objednání a zaplacení obchod napsal, že zboží není na skladě.

Reakce obchodu Bohoušovy kostičky

velice nás mrzí vaše špatná zkušenost. Bohužel systém zaměnil číselný kód u produktů a vystavil tak jiný produkt než jsme měli na skladě. Moc se omlouváme za nepříjemnosti a slibujeme, že se to již nebude opakovat.
    S pozdravem Bohoušovy kostičky