Nepřišla mi potvrzenka, obchod se mnou vůbec nekomunikoval

15. 02. 2024 07:21:25 Příjem zásilky na expedičním depu Praha-Štěrboholy, K Hrušovu 292/4.

• rychlejší dodání než bylo uvedeno
    • v balení byla jiná příchuť proteinu než měla být
    • podpora mi nevěří, že uvnitř obalu je jiný protein než je uvedeno na obalu

Ne chci nic objednávat. Lepší v jiném.

• Prodej zbozi tesne pred koncem doby spotreby :(

Koupila jsem si na tomto e-shopu arasidove maslo a 10ks proteinovych tycinek. Kdyz mi bylo zbozi doruceno maslo bylo ok, ale na proteinovych tycinkach s cokoladovou polevou byl sedy povlak, tak jsem zkontrolovala konec data spotreby a bylo jen tyden od data doruceni :( Kdybych na toto byla prodejcem upozornena, zbozi bych si urcite nekoupila. Priteinove tycinky jim jen po treninku, coz neni kazdy den. Takoveto praktiky obchodnika neberu a proto tento e-shop nikdy vice.

Zaplaceno, nedoručeno :-(

Zboží mi bylo doručeno poškozené.
    Sladká nízkokalorická omáčka v platové láhvi byla poškozená, v dolní části prasklá a vytekla do celé krabice.
    Celá omáčka byla znehodnocená a navíc ostatní produkty silně znečistila.

• Objednáno 16.9 je 29.9 a nic nedorazilo

• 4.9.2022 objednáno. Dnes 12.9.2022 a stále nic nedorazilo

• dlouhé doručení

Po dvou pracovních dnech objednávka nebyla odeslána, vybral jsem radějí rychlejší obchod

• Zaslali mi jiný produkt

Reakce obchodu BodyWorld CZ

produkt byl správný. Výrobce přecházel z CFM Evolution na CFM Pure Performance a to jsme měli uvedeno u příchutí.

Nedoporučuji, protože mi nepřišel návod k použití v českém nebo ve slovenském jazyce. Pouze v angličtině. Hned jak zboží přišlo jsem to psal, ale nikdo mi neodpovídá.

• Produkt chutná jinak
    • Udělalo se mi zle

Reakce obchodu BodyWorld CZ

neneseme zodpovědnost za to, že produkt nechutná podle Vašich představ. To, že se vám udělalo špatně, nemusí mít žádný souvislost s daným produktem. Chuťově a kvalitativně patří tyto proteiny ke špičce.

BodyWorld

• Sirupy mají velmi nevýraznou chuť,musí se jich dávat několikanásobně víc než udává výrobce.

Reakce obchodu BodyWorld CZ

hodnotíte výrobek a ne službu našeho obchodu, která proběhla bez problémů. Navíc neneseme zodpovědnost za to, že dávkování uváděné výrobcem, nevyhovuje Vašim představám o správné koncentraci a chuti produktu.

BodyWorld

• Levný, vždy přijde v čas, nikdy žádný problém s ničím, už jsem párkrát objednával a vždy super.

Výrobek byl špatný, zastaralý

• Rychlost doručení
    • Scitec - Protein 5000g - protein má jinou chuť než balení od jiného prodejce

Objednal jsem si zde protein Scitec 5000g (příchuť čokoláda) a vzhledem k tomu, že ještě dojíždím starý protein (stejné 5000g balení) a do toho už jsem otevřel nový, rozdíl jsem poznal hned po vůni, chuti i barvě. Nevím jak je to možné, ale protein co jsem zde zakoupil má více nugatovější chuť (horší), barva proteinu je světlejší. Přítelkyně navíc užívá stejný protein ale v 1110g balení a porovnal jsem ho i s tím - stejný poznatek, protein je mnohonásobně světlejší, nemá absolutně tak plnou čokoládovou chuť a hodnoty - otázka zda jím vůbec věřit. Za mě zklamání, příště protein objednám jinde (tam, kde jsem jej objednával obvykle, byť za vyšší cenu).

• Tentokrat to opravdu trvalo týden oproti předchozí objednávce

Reakce obchodu BodyWorld CZ

omlouváme se za opožděné dodání objednávky v důsledku nečekaného výpadku pracovní síly, dni pracovního klidu a zvýšenému počtu objednávek.

Za pochopení děkujeme

BodyWorld

Zbozi prislo o tyden pozdeji nez melo. V shopu maji napsane, ze je skladem. Po objednani tvrdili, ze cekaji az ho naskladni.

Reakce obchodu BodyWorld CZ

systém špatně zosynchronizoval skladové zásoby při dané značce. Omlouváme se za prodlouženou čekací dobu.

BodyWorld

Na e-shopu jsem si objednala Nutrend Unisport, u kterého byl v popisku uvedeno, že je bez cukru. Dneska balíček dorazil a co nevidíme? Drinky jsou s cukrem. Ihned jsem psala na zákaznickou linku (předtím jsme zkontrolovali popisek, jestli jsme se nespletli) a přišla nám odpověď, že žádnou chybu neudělali a na webu nic takového není. Ihned jsem se šla podívat na web a ano, popisek byl fuč. I když se nám ho podařilo dohledat přes Google (tam se popisky tak rychle nemění), stejně nám paní byla schopná tvrdit, že to není pravda. Nakonec po nás chtějí otevřené sirupy poslat zpět (nevím, co s nimi chtějí dělat...), aby nám tedy poslali skutečně ten bez cukru. Vtipné na tom je, že jsme koupili litr + 500ml v akci, kdežto teď nám dojde jen litr, který je ještě dražší. Můžu jen doufat, že to po nás nebudou chtít doplatit. Děkuji pěkně, ale z tohoto e-shopu už nikdy.

Reakce obchodu BodyWorld CZ

1. Kolegyně nikdy netvrdila, že na stránce nebyla chyba v popisu. Nutriční hodnoty avšak byly správné a spolu s návodem k užívání Vám byly poslány v příloze.
    2. Kolegové na denní bázi doplňují a předělávají popisy na základe informací od výrobců.
    3. Kolegyně s Vámi situaci vyřešila ve Váš prospěch. Posílá Vám produkt, který neobsahuje cukr, je dražší a nebudete nic doplácet. Navíc Vámi objednané původní produkty dáváme vyzvednout na naše náklady.