• Rychlost dodani
    • Zbozi,ktere dorazilo nebylo to,ktere jsem si objednal.Na vyrizeni reklamace cekam jiz tyden.

Rychlost dodani vynikajici,vyber moc velky neni,pouze nektere z velikosti a komunikace s reklamacnim oddelenim katastroficka.A to slo pouze o zamenu zbozi.

Neprověřené zboží, které už dávno není na trhu. Myslel jsem, že ho zde seženu. Ale šlo o klasického kostlivce v e-shopu - nabízejí něco co nemohou dodat.
    Chápu, že údržba aktuálnosti e-shopu je řehole. Takže mi ani nevadí, že jsem zboží nedostal. Peníze prý zaslali zpět. Snad mi přijdou na účet.

• komunikace

• Dopravní společnost Intime

Objednané zboží mi nepřišlo ani po 11 dnech, i když dle sledování zásilky by mělo být na depu už skoro týden. Dopravní společnost zatím na mojí výzvu nereagovala, jsem velmi zklamán s touto úrovní služeb.

• Doba dodani

• Výhodný balíček 2+1 zdarma
    • Kvalita zboží
    • V nabídce bylo něco, co nakonec nebylo k dispozici a naopak mi bylo nabídnuto něco, co v e-shopu v nabídce není

Objednané zboží - 3 ks proteinů, drazily ze 2/3 v pořádku, ovšem jeden balíček byl zcela odlišné, velmi špatné kvality.
    Nevím, zda je problém ve špatném skladování, nebo zda byl protein již prošlý (nebyl v nabídce e-shopu, byl mi nabídnut až v e-mailu jako náhrada)
    Je mi po něm nevolno, je na vyhození.
    Jsem zklamaná. Protein nebyl levný, ale je nepoužitelný.

• nabízené zboží nemusí být skladem

• Zasílají produkty, které mají datu expirace za 25 dní. Uvítal bych na toto u produktu upozornění.
    • Zbozi zatim nedorazilo..
    • Dlouhe dodaci lhuty zbozi prozatim nedorazilo.

Pokud na zbozi nespechate a pockate si pak to ma vyznam.