Vnější obal byl při převzetí poškozen. Vlastní krb : nepřesné odlitky, závity nepřesně proti díře pro vrut, osazení, resp. pant dvířek ohnuté, nutné dodělky doma.
    Pokud jste kutil, po dopracování se bude dát používat. Jinak hezký design.

Reakce obchodu Blumfeldt

omlouváme se za vzniklé komplikace. Pokud je výrobek ve špatném stavu, můžeme si ho u Vás na naše náklady vyzvednout a vyměnit ho za nový. Nyní Vás budeme kontaktovat a vše se pokusíme urgentně vyřešit k Vaši spokojenosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

• Rychlá doprava
    • Dobrý poměr cena / kvalita
    • Zpracování detailů produktu

Za tu cenu dobrá hliníková pergola. Umožňuje stahování rolet mezi všemi sloupky pergoly (u produktu uvedeno že zahrnuje 4 boční díly - rolety, nicméně dorazilo všech 6 pro všechny volné prostory, takže pergola může stát i v prostoru a být stíněná ze všech stran). Pár detailů by šlo udělat lépe - kvalitněji, ale nic co by nešlo dodatečně upravit (vyměnit). Samotná hliníková konstrukce je při upevnění do zámkové dlažby stabilní.

Reakce obchodu Blumfeldt

velice děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi že jste s našim obchodem spokojeni.

• Skvělá komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Blumfeldt

velice děkujeme za kladné hodnocení. Sledujte náš obchod i nadále, máme připravené další zajímavé akce.

• Velky vyber zbozi
    • Rychle dodani
    • Vyborne zabalene

Urcite doporucuji

Andreas z Blumfeldt.cz

Zásilková služba velice spolehlivá a příjemná,tak si představuji služby zákazníkům.

Andreas z Blumfeldt.cz

byla vydána faktura na 3 kusy, dodané byly 2 kusy. naštěstí jsem tuto okolnost zjistil přede zaplacením dopravci.

Reakce obchodu Blumfeldt

mrzí nás tyto nepříjemnosti za které se Vám omlouváme. Budeme se snažit udělat maximum pro to, aby se již takováto situace neopakovala. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaši spokojenosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

Andreas z Blumfeldt.cz

Přišla mi objednávka - 2 krabice, z nichž jedna patřila k jiné barvě zboží. Nabídnuta sleva , doposud neproplaceno.

Dobrý den Roberte,

velice se omlouváme za tyto nepříjemnosti. Dnes je to 4 pracovní den od vytvoření dobropisu a řešení celé situace.
    V následujících pracovních dnech můžete očekávat peníze zpět. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

• Spolehlivost, rychlost vyřízení

• designové výrobky

Andreas z Blumfeldt.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.

Doporučuji.

Andreas z Blumfeldt.cz

• Nabízí zboží, které jsem jinde nenašel

Andreas z Blumfeldt.cz

• Rychlé dodání , perfektně zabaleno.

• Skvělý výrobek, rychlé dodání

• Dobrá

rychlost

• Ochotný personál na infolince
    • Zboží nebylo doručeno kompletní
    • Nereagují na e-maily
    • Dlouhá doba vrácení peněz

Zboží mělo dorazit ve 3 krabicích, doručeny byly pouze 2, třetí zásilku znovu odeslali, ale jednalo se o totéž zboží, které jsem už obdržela.
    Třetí díl stále chyběl, poté jsem zboží vrátila a dožadovala se vrácení peněz. Po několika týdnech jsem se vrácení peněz dočkala.

Reakce obchodu Blumfeldt

mrzí nás tato nepříjemnost za kterou se Vám omlouváme. Celou situaci se snažíme urgentně vyřešit k Vaši spokojenosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

• rychlost dodání

perfect