• Důvěryhodný e-shop

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Blumfeldt

velice děkujeme za kladné hodnocení. Sledujte náš obchod i nadále, máme připravené další zajímavé akce.

• rychlé doručení

Rychlost

• chybi český návod

Reakce obchodu Blumfeldt

velice děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi že jste s našim obchodem spokojeni. Český návod zasíláme vždy automaticky po objednání do e-mailu a také ho máme volně dostupný na našich stránkách přímo u popisu výrobku.

• Vše rychle dodáno
    • Není možnost vybrat více dopravců - DPD je katastofa

Andreas z Blumfeldt.cz

Objednávku jsem obdržel, ale poškozenou tubu.

Reklamační systém Blumfeldtu nefunguje. Kontaktoval jsem přímo zákaznickou linku, naposílal nafocené poškozené zboží a v celé emailové komunikaci je aktivní pouze Geis, který se dokazuje na prodejce a objednatele dopravy. Snad se to brzy vyřeší, zatím nemám žádné info od prodejce, jak s tím bude naloženo. A bohužel pozdě jsem si na Amazonu přečetl recenze zákazníků, kdy poškozenou tubu řešili i půl roku :/

Samotný výrobek ale jinak vypadá nádherně. Jen to zpracování skleněné tuby a packaging je dost tristní.

Reakce obchodu Blumfeldt

velice se omlouváme za vzniklé komplikace a nepříjemnosti. Celou situaci samozřejmě urgentně vyřešíme k Vaši spokojenosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

Andreas z Blumfeldt.cz

• Reklamoval jsem velkou vodní fontánu a nejdříve nabídli slevu a pak zařídili odvoz. Takže celkem spokojenost.

Celkem dobrá komunikace ohledně vrácení zboží.

Vše OK.

Andreas z Blumfeldt.cz

• Rychlé přijetí objednávky, vyskladněno, zabaleno a odesláno. Zboží kvalitní, rychlé dodání .
    • Zboží by mohlo být lépe zabaleno, po cestě se rozbalilo a přepravce musel doručit o den později kvůli kontrole zboží a přebalení. No a pak si myslím že cena by mohla být také mnohem nižší.

Andreas z Blumfeldt.cz

• platba na dobírku, rychlé doručení

Andreas z Blumfeldt.cz

Rychlé jednání, kvalitní zboží, dobré zkušenost s předešlým nákupem.

• Kvalita

• Rychlé doručení do 2 dne
    • Objednávka dorazila v pořádku
    • Zboží bylo precizně zabaleno

Andreas z Blumfeldt.cz

• Zakoupil jsem si Infrazářič CosmicBeam Plus - po nainstalování na zeď jsem zjistil že je bohužel nefukční dálkový ovaladač a bez něj zařízení zapnout prostě nejde. Nyní se už 2 týdny snažím vyreklamovat tento dálkový ovladač (už druhý týden se zjištuje zdali je možné nahradit pouze ovladač nebo je potřeba vrátit zpět i s ohřívačem.....). Do dneška stále nic a na venkovní terase mám nefukční ohřívač za 7tis na který si můžu tak akorát pověsit nějaký truhlík s kytkou...

Zařízení není funkční a ani nevím kdy bude vyřešeno!
    Stále se snažím zjistit zdali je nutné vyměnit celou jednotku nebo pouze vadný ovaladač.. nikdo vám nezavolá zpět, žádná zpráva kdy bude tato jednoduchá věc vyřešena, prostě nic...

Dobrý den Aleši,

mrzí nás tato nepříjemnost za kterou se Vám omlouváme. Jak jsme se již domluvili, výrobek si u Vás na naše náklady vyzvedneme a vyměníme ho za nový. Ještě jednou se omlouváme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

• Vše OK

Andreas z Blumfeldt.cz

• Všechno špatně, stála 20000 CZK, zlomilo se vše při prvním použití. Obchod absolutně nespolupracoval, neprofesionální jednání, nemají ponětí o tom, co prodávají. Hrozné a 21.000 CZK ztraceno…

ČOI uvědomělá a předžalobní výzva sepsána.

Reakce obchodu Blumfeldt

omlouváme se za tyto nepříjemnosti s výrobkem. Podle systému jste psal kolegům do Německa, kteří Vám odepsali s návrhem řešení a na tento e-mail jsme od 11.8. nedostali odpověď. Z tel. čísla, které máte v objednávce zase neevidujeme žádný příchozí hovor. Rádi bychom vše vyřešili k Vaši spokojenosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].

rychle vyřízená objednávka

• Vše OK.

Dobrý den Kolda,

Andreas z Blumfeldt.cz

• Zboží jsem ihned vrátila,v originálním obalu a nepoužité.
    • Předala jsem zboží kurýrovi a od té doby se mi vůbec nikdo z obchodu neozval.
    • Ani na můj dotaz,zda zboží dorazilo zpět jsem nedostala žádnou odpověď.

Nerozumím,jak to,že obchod přestal komunikovat a vůbec nereaguje na mou vrácenou zásilku?
    Trvá to již 2 měsíce.
    Prosím o vyřešení a o vrácení peněz za zboží.

Reakce obchodu Blumfeldt

mrzí nás tato nepříjemnost, ale prověřil jsem kompletně Vaši objednávku včetně reklamace a podle systému Vám již 5.6. byly peníze vráceny zpět na kartu z které byla objednávka uhrazena. Bohužel z Vaši e-mailové adresy, kterou máte v objednávce neevidujeme žádný přijatý e-mail ohledně dotazu, zda-li nám byl výrobek doručen. Vše nyní ještě interně kompletně prověřujeme s příslušným oddělením. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovních dnech v čase 8:00 - 18:00 hod. Telefonicky na čísle +420 225 348 541 nebo e-mailem na: [email protected].