Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Hezký den, máte někdo zkušenost s termínem dodání zboží z Bitiba%?
    Objednávku jsem provedla a zaplatila 31.5.2020, dnes je 16.6.2020 a stále zboží nemám.