-
Hezký den, máte někdo zkušenost s termínem dodání zboží z Bitiba%?
Objednávku jsem provedla a zaplatila 31.5.2020, dnes je 16.6.2020 a stále zboží nemám.
Hezký den, máte někdo zkušenost s termínem dodání zboží z Bitiba%?
Objednávku jsem provedla a zaplatila 31.5.2020, dnes je 16.6.2020 a stále zboží nemám.