Platím dvojitou dopravu za biokrb a za líh (300,- dohromady) a zatím dorazil jen ten líh bez krbu. Bez sebemenší omluvy, až po mé urgenci jsem se dozvěděl že za to vlastně může dopravce.
    Tak moc děkuji, že jste si ověřili jak takový krb posílat a u dalších zákazníku se to už snad nebude opakovat.
    Asi zatím začnu ten líh pít než se dočkám krbu. S pozdravem. L

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! Mrzí nás komplikace při doručení objednávky. Bohužel však kurýrní společnost PPL jeden balíček označila jako nadrozměr a to bez upozornění Vás a také nás. Po vrácení tohoto balíku jsme jej ihned poslali druhou kurýrní společností a již byl úpsešně doručen. Jsme rádi, že se nám nakonec podařilo situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran.

S pozdravem,
    zákaznický servis BIO FLAME.

Zasilka dorazila poškozená. Tohle může být i chyba kurýrní služby. Nevím.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! K poškození zboží muselo dojít během přepravy. Před vyskladněním vždy zboží kontrolujeme. Jsme rádi, že se nám nakonec podařilo situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran.

S pozdravem,
    zákaznický servis BIO FLAME.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Krb byl z obou stran prohlý, museli jsem dorovnávat
    • Doba hoření max 2 hodiny, nikoliv 2-5 hodin, jak je uváděno

Dobrý deň,
    mrzí nás poškodenie biokrbu. Keby ste nám nahlásili reklamáciu, mohli sme ju riešiť štandardným postupom, čiže výmenou poškodeného dielu.
    Čo sa týka doby horenia, tak na horenie má vplyv viacero faktorov ako napr. tlak vzduchu, vlhkosť vzduchu, množstvo kyslíku v miestnosti, teplota prostredia a preto je tento údaj veľmi individuálny. Okrem toho uvádzame dobu horenia 2-5 hodín v závislosti od nastavenia horákov, resp. výkonu horákov.

Ďakujeme za porozumenie.

Na eshopu byl bio krb skladem, po objednání mi bylo sděleno že bude cca za 14 dní.

Reakce obchodu www.biokrb-levne.cz

Dobrý den, ano máte pravdu biokrb byl skladem no bohužel to byl poslední kus který měl menší výrobní vadu, proto jsme se rozhodli Vám ho neposílat, ale radeji jsme Vám volali a řekli jsme datum naskladnění nového zboží.
    Děkujeme za porozumnení i trpělivost.

Obchod mi objednávku potvrdil a pak již nekomunikovali.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.