doporučují

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s našimi službami.

zákaznický servis BIO FLAME.

Platím dvojitou dopravu za biokrb a za líh (300,- dohromady) a zatím dorazil jen ten líh bez krbu. Bez sebemenší omluvy, až po mé urgenci jsem se dozvěděl že za to vlastně může dopravce.
    Tak moc děkuji, že jste si ověřili jak takový krb posílat a u dalších zákazníku se to už snad nebude opakovat.
    Asi zatím začnu ten líh pít než se dočkám krbu. S pozdravem. L

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! Mrzí nás komplikace při doručení objednávky. Bohužel však kurýrní společnost PPL jeden balíček označila jako nadrozměr a to bez upozornění Vás a také nás. Po vrácení tohoto balíku jsme jej ihned poslali druhou kurýrní společností a již byl úpsešně doručen. Jsme rádi, že se nám nakonec podařilo situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran.

zákaznický servis BIO FLAME.

Výrobek odpovídá nabídce, příjemná komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s našimi službami a také s příjemnou komunikací.

• Rychlé doručení

Velmi dobrý

zákaznický servis BIO FLAME.

Zasilka dorazila poškozená. Tohle může být i chyba kurýrní služby. Nevím.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení na portálu heureka.cz! K poškození zboží muselo dojít během přepravy. Před vyskladněním vždy zboží kontrolujeme. Jsme rádi, že se nám nakonec podařilo situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Vše OK, doporučuji všem

• Vše v pořádku

Nádržka na bio líh cca 250ml nevydrží hořet cca víc jak hodinu, než uvádí výrobce. Jinak jsem spokojený.

• Zboží skladem
    • Příznivé ceny
    • Velký výběr

100% spokojenost, doporučuji.

• Rychlost a spolehlivost

100/ spokojenost

Přehledný výběr zboží, dobré ceny dobrá komunikace obchodu, rychlé dodání zboží

super

Super

• Vše rychle vyřízeno.

Hodně rychle vyřízení obj

• Skvělá komunikace
    • Rychlé řešení problémů
    • Doprava zdarma
    • Vše bylo skvěle zabaleno + rukavice na ochranu nátěru

Chtěla bych tuto firmu všem doporučit. Objednané zboží mi došlo za 3 dny a ačkoliv mi dodali poškozené zboží, reklamaci jsme vyřídili a za 2 dny mi přivezli nové, nepoškozené zboží. Reklamaci jsme vyřešili rychle a kladně. Na vše okamžitě reagují a komunikují velmi mile.

• Super obchod

• JE TO VÝHODNÍ NÁKUP ZBOŽÍ MNĚ PŘIŠLO AŽ DOMŮ A JSEM SPOKOJEN.

• Velmi vstřícné jednání - doporučení, tipy a informace obchodníka k výběru, k instalaci... Zodpověděl všechny mé všetečné dotazy a stále byl příjemný :-)
    • Rychlá a bezproblémová reakce na výměnu zboží, okamžité doručení jiného zboží.
    • Přehledné webovky (snadno vidíte doporučené příslušenství). Oceňuji záložku "Časté dotazy" a také dokument "Měření hořáků" (zde je možné dočíst se o jednotlivých typech hořáků)
    • Doprava zdarma biokrbu, drobnosti ke krbu v ceně.
    • Důkladné balení zboží, nehrozí poškození během přepravy (zvláště obavy jsem měla o sklo a rohy krbu, ale vše bylo zabaleno dobře).
    • Dobrá komunikace jak s obchodem, tak s dopravcem (e-mailová i telefonická), sledování zásilky. Dodání balíku do 2 pracovních dnů od jeho poslání.
    • Návod v Češtině; dokonce přibaleny igelitové rukavice pro ochranu barvy na krbu během instalace).
    • Kvalitně zpracované biokrby, perfektní nátěr bez nedostatků. Krb funguje, jak má.