obrovský rychlost

• - dobré ceny
    • - skvělá komunikace
    • - extrémně rychlé doručení
    • - nic

Můj oblíbený obchod, všem ho doporučuji.

Dobrý den, Zdeňku,
    Adéla

Vše došlo rychle a v nejlepším pořádku, velmi dobře zabaleno. Děkuji
    Josef Čermák

Dobrý den, Josefe,
    děkujeme moc za Vaše milé hodnocení i Vaši věrnost našemu e-shopu, které si všichni v Bio-detoxu nesmírně vážíme. Patříte mezi zákazníky, kteří nám dávají naději, že naše snaha dělat vše nejlépe, jak umíme, je vidět :-) Děkujeme!
    Adéla

• Snadné objednání a rychlé dodání.

Zatím nemám moc zkušeností, je to první objednání. Zatím super.

Vše super

• Bleskové dodání zboží

• Jednání na velmi dobré úrovni

• vše jak má být

nemají dopravu české pošty, to je veliká škoda, bylo to nejschúdnější a kvalitní. nevím proč ukončili spolupráci

Dobrý den, Alenko,
    my i naši zákazníci jsme naopak měli s Českou poštou velmi špatné zkušenosti. Často se nám stávalo, že zákazníkům jen házeli lístečky do schránky a balíčky se vůbec nepokoušeli doručovat. Naopak GLS přepravce vždy zákazníky o doručení informuje a balíček také vždy doručí. Děkuji za pochopení.

• Rychlé vyřízení ⁰

ceny, rychlost, sortiment

• kvalitní nabídka, rychlé vyřízení objednávky

Velmi dobrá komunikace s obchodem ohledně složení potravinového doplňku stravy v případě, kdy určitá jeho složka nemusí být podle platných právních předpisů podrobně specifikována. přestože tato specifikace je pro diabetika důležitá.

• V sobotu objednáno, v úterý doručeno. Super!

Jsem velice spokojen nemám co vytknout

Rychlost odeslané zásilky byla snad do 2 dnů, takže super.
    Ale obchod se tváří a prezentuje, že sám výrobky zpracovává a následně prodává, ale u všech výrobků byla země : EU, Polsko.
    Trochu klamavé, že ? Tak by měla tato firma napsat, že je distributor takových a makových značek a ne, že to sama vyrábí ?! To klame zákazníky.
    Všech 5 produktů jsem odeslala zpět.

Reakce obchodu bio-detox

Dobrý den, paní Jitko, nikdy jsme nikde neuváděli, že výrobky vyrábíme! Nemáme žádné obrovské továrny, abychom mohli vyrábět cca 400 produktů, které máme v nabídce. Pečlivě vybíráme výrobce, kteří pro nás některé produkty vyrábějí přesně dle našeho zadání a jen pro naši společnost.
    Vaše objednávka obsahovala Jablečnou vlákninu od firmy Ostrovit, což je uvedeno jak v popisu, tak na produktových fotografiích. Totéž se týká země původu, kterou je Polsko, nechápu tedy Vaše překvapení.
    Další položkou objednávky byl Vitamín K2 u kterého je uvedena země původu EU, jelikož část suroviny potřebných pro výrobu je z Německa a část ze Slovenska, tedy souhrnně uvádíme původ surovin z Evropských zemí, tak jak nám ukládá platná legislativa (jinak ani nemůžeme).
    Další položkou byl Ostropestřec, který má opět uveden původ v EU. A to z jednoho prostého důvodu: země původu suroviny se často mění (ČR, Turecko, Ukrajina, Rumunsko, Španělsko) s ohledem na sezónu a dozrávání rostlin. V každém případě Ostropestřec je finálně zpracován u nás v Bio-Detoxu. Mohli bychom tedy uvádět původ ČR, nicméně toto by bylo zavádějící, a to rozhodně nechceme.
    Ostropestřcový olej (surovina vypěstovaná v ČR na Vysočině) je vyráběn opět v ČR.
    No a poslední položkou byly Detoxikační náplasti, u kterých snad ani není možné rozporovat původ, jelikož se jedná o tradiční čínskou medicínu. Navíc Vámi objednané náplasti jsou vyráběny na základě japonské receptury přímo a jen pro naší společnost a jsou to jednoznačně nejlepší náplasti dostupné na našem trhu.
    Dnes jsme balíček od Vás převzali a peníze Vám obratem zaslali na Váš účet.
    S přáním hezkého dne

Rychle dodané zboží

Sem moc spokojená... dobrá komunikace s prodejcem... děkuji

• nakupuji pravidelně a ráda, vždy vše v pořádku a super, díky - veliká spokojenost - doporučuji

• Spolehlivost, rychlost doručení.

• Rychlost dodání, dobrá cena, kvalitní zboží