• Príjemné prírodné balenie
    • Dobra dodacia doba
    • Výhodný cenovy balíček
    • Spokojná s tovarom - uhlíkové tyčinky v balení 4ks.

Dobré

Naprosto dokonalé. Ochotní ,spolehlivý

• rýchlosť

• obsah zásilky
    • kvalita zboží

Ad obsah:
    Objednala jsem si Binchio 365 a 619 Kč, které mělo obsahovat tři velké tyčinky a jednu menší. V balení byly však tři stejně velké tyčinky a jedna, která se rozlomila (viz níže) jen o trochu větší.

Ad kvalita:
    Po prvním vyvaření a vyndání tyčinky na podložku, se výše popsaná největší tyčinka rozlomila na dva kusy. Pohyb jsem dělala šetrný jako vždycky. Mám už rok jednu tyčinku binchio a rok už s ní manipuluji a vyvařuji, nic se s ní nestalo, vydržela ve stejném stavu. Je tedy vyloučeno, že bych s tyčinkou nešetrně manipulovala.
    Je s podivem, že se tyčinka tak rychle, po této první manipulaci rozlomila,. Ta, co mám doma již rok, byla značně tvrdá a ani jsem ji nemohla rozlomit a musela si pomoci kladivem, abych ji pak vložila do více květináčů pro druhotné použití.

Navíc, i když by mi bylo zboží vyměněno, jsou s tím spojené náklady na poštovné a pak též jistý čas. ohledně manipulace.

Ohledně kvality jsem psala již 3.1., bez reakce.

Reakce obchodu Binchio

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s produktem.
    Binchio 365 je náš bestseller a má k dnešnímu dni stovky (možná tisícky) spokojených zákazníků. Každý den od nás odchází alespoň jedno balení k zákazníkovi.
    Kishu Binchotan - materiál, z něhož jsou filtrační tyčinky, je nejkvalitnější aktivní uhlí z Japonska s 300-letou tradicí výroby. Je to přírodní materiál a někdy se může stát, že se rozlomí - je extrémně tvrdý, ale také křehký.
    Nicméně rozlomení nemá vliv na jeho filtrační schopnosti.

Obchod doporučujem, tovar prišiel včas, poriadne zabalený na dohodnuté miesto a v poriadku. Na stránke písali, že zrejme nedorazí včas kvôli predvianočnému zhonu, ale stihli to vyexpedovať pomerne rýchlo.
    Takže za mňa spokojnosť.

• Obchod rychle reaguje.

Zboží přišlo rychle, vše v pořádku, kvalitní.Budu objednávat znovu.

Obchod zboží dodal v celkem krátkém termínu, ale vůbec nekomunikoval.
    Nepřišlo mi potvrzení objednávky, ani příjem peněz, takže to vypadalo, že jsem o peníze přišla. Až zásilkovna poslala oznámení o přijetí balíčku který pak v pořádku přišel.
    MA

Reakce obchodu Binchio

Dobry den,
    potvrzeni o stavu a vyrizovani objednavek chodi z e-shopu automaticky.
    U vasi objednavky mame stav "Dokoncena", takze predpokladame, ze vam dorazili i potvrzovaci emaily.
    Pravdepodobne skoncili ve spamu.
    Mrzi nas pripadne komplikace.

Výborná komunikácia s klientom.

Rychle vybavenie, rychle dodanie.

Bezproblémový nákup s rychlým vyřízením.

rychlé zaslání, dobrá komunikace, nevýhodou je platba předem na Zásilkovnu

Zajímavý sortiment a sympatický přístup k přírodě i zákazníkům.

Vše ok, objednávka přišla cca ta 3 dny

• Rychlost dodání, nabídka a kvalita produktů a skvělá komunikace s obchodem. Objednala jsem podruhé a budu objednávat už pořád jen z tohoto e-shopu. Naskytl se malinký problém ze strany obchodníka a ihned se mnou po emailu mile vyřešeno. Děkuji

• Rychlá komunikace a vyřízení objednávky
    • Ekologicky baleno
    • Výborná zákaznická péče

Webová stránka obsahuje spoustu praktických informací a úžasných produktů. Přátelská a rychlá komunikace s prodejcem.

• Bola som spokojná tovar bol dodaný veľmi rýchlo.

S vaším obchodom som veľmi spokojná, vždy, ste vybavili objednávku veľmi rychlo a tovar bol v poriadku Ďakujem.

Všetko bolo vporiadku.Som spokojná.

• Binchio používáme už druhý rok, voda je výborná (z naší jde cítit dost chlór, ale po použití binchia vůbec!), žádný odpad z používání produktu - binchio lze dál využít. A je možné zakoupit balíček na celý rok - pouze 4 tyčinky na celý rok!

• Skvělé produkty, skvělá komunikace, krásné balení, rychlé doručení, nakupuji opakovaně, velmi doporučuji :)