• Po urgenci neúplné objednávky mi bylo zasláno evidentně použité zboží. S tím, že opět zaslali něco jiného, už jsem počítal. Ale arogantní chovaní obchodníka, při kterém mi sdělí, že chybějící věc vlastně nepotřebuju a nazvat zákazníka vychcánkem je opravdu síla. Důrazně nedoporučuji.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Vážený pane Vlaha, ano, ve vaší objednávce chyběli rozpěrné plasty třmenů brzdy, za což jsme se vám omluvili a také doposlali. V rámci kompenzace jsme vám na další objednávku v hodnotě 39,- poskytli dopravu zdarma a poslali přesně to, co jste si objednal. Jak jsem slyšel hovor, tak rozhodně na vás nikdo arogantní nebyl ...

POZOR, okradaci eshop!
    Na zbozi objednane cez ulozenku som nedostal ziadnu vyzvu k odberu, prisiel mi iba email, ze som si zbozi nevyzvednul a nasledne chcu este po mne platit pokutu za nevyzvednuti, ktora je niekde v obchodnych podmienkach! Pozor na nich!

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Vážený pane Muller, jak jsme vám psali již na několika místech, o stavu objednávky jste byl informován několika maily včetně toho na který jste reagoval. Bohužel není z naší strany možné dotovat nevyzvednuté zásilky a ani nemůžeme za to, že jste si zásilku ve lhůtě nevyzvedl. Ve vaší mailové reakci není ani slovo o tom, zda máte či nemáte o zboží zájem, chcete/nechcete ho znovu zaslat.

toto snad ani neni eshop, prijedu pro vyzvednuti objednavky a zavreno, v bezny pracovni den, bez upozorneni

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Vážený pane Sojka, bohužel jste si objednávku nevyzvedl ve stanovené lhůtě a ani jste nás nijak neinformoval, že chcete dobu prodloužit a že objednávku vůbec vyzvednete. Tedy informace o uzavření prodejny na jeden den z technických důvodů vám nebyla zaslána. Nicméně informace o uzavření byla uvedena na stránkách eshopu. Děkujeme za pochopení.

• Přesto že jsem provedl platbu bankovním převodem, zboží mi bylo doručeno s podmínkou platby. Týden čekám na vyřízení

• Cena produktu
    • Objednávka potvrzena, zaplaceno, po 5 dnech zaslán e-mail " zboží není na skladě ". Ale již 2x zaslán e-mail o vyjádření spokojenosti s nákupem. Provokace ?

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Dolejš, Objednal jste v pátek 2.6 a v pondělí 5.6 jsme vás informovali o nedostupnosti kazety a nabídli náhradní řešení. Rozhodl jste se počkat na naskladnění původního zboží. Email spokojenosti chodí automaticky. Děkujeme za pochopení.

Zajímáte je jen, když nakupujete, když objednávku zrušíte, přestanou komunikovat, už jsem chtěl psát na ČOI..

Dobrý den pane Dufek,
    mrzí nás, že vám ukradli kolo, ale není důvod si vylévat zlost na nás. Objednávku jste emailem stornoval v sobotu 13.5. V pondělí 15.5 byla námi storno vyřízeno a byla zadána refundace platby platební branou na vaší platební kartu.
    Děkujeme za pochopení.

Velikost objednaného zboží neodpovídala standartně prodávanému zboží. Výrobek byl tak malý, že jsem se do něj vůbec nevešel. Objednávejte o 3 velikosti větší, pak bude možná akorát.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Pernica, objednával jste u nás pláště na horské kolo 27,5. Nevíme jak jste se do nich chtěl vejít nebo co tím myslíte. Nicméně pokud s pláštěm nejste spokojen, je zde lhůta na vrácení.
    Děkujeme.

Zboží poškozené, špatně zabalené, takže se to dalo očekávat.

U tovaru nemusi byt uvedeny spravny obrazok. Cenu za dopravu obchod nepreplatil.

dlouhá doba dodání a nekompletní dodávka. Na email s žádostí o dodání chybějícího zboží nikdo z Bike tunel nereaguje.

Dobrý den pane Pospíšil (ProskeTrade s.r.o.),
    objednal jste 17.3 v poledne a 18.3 v pátek byla objednávka vyexpedována. O víkendu se nedoručuje ... Co se týče nekompletnosti, žádný email od vás neevidujeme. Na objednávce jsou dva pláště a řetěz. Obojí dle skladu bylo vyexpedováno.
    Děkujeme za pochopení.

• Bohužel měli na e-shopu kolo, které již nenabízejí. Objednávka mi byla poté zrušena.. jsem jen rada že to proběhlo celkem rychle a mohla jsem kolo objednat od konkurence a dcera k narozeninám kolo nakonec měla.

• Obě zakončení z plastu vypadávala. Musel jsem je přilepit. Mám již tyto držáky dva a u nich je vše OK. Měl na to prodejce upozornit, jelikož za jízdy bych obě zakončení zcela určitě ztratil

• Doručení ani po týdnu od objednávky neproběhlo, najděte si lepší přepravní službu

Přišlo podobné zboží, ale jiné značky, než bylo v objednávce.
    Objednávka byla na Thule ProRide 598, přišla jiná značka s neznámou zemí výroby.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Kadlec, přišlo vám zboží přesně to, které jste si objednal. Název položky zní: Thule ProRide 598 nápis Volvo, dále je to uvedeno v popisu a je přiloženo reálné foto. Tedy jedná se o originál 598 dělaný pro automobilku Volvo, liší se nápisem. Thule/Volvo. Všechny tyto informace jste měl před nákupem, tedy příliš nechápeme vaši negativní recenzi. Nicméně pokud jste s nosičem nespokojený, máte možnost vrácení.
    Děkujeme za pochopení.

• Cena byla z tech lepsich

Objednal jsem mj gripy krere jsem chtel vratit neb barva na fotce nebyla uplne presna. Donesl jsem zpet na prodejnu hned nasledujici pracovni den. Byl mi vystaven dobropis tzn. Vse ok. Jednani prodavace nebylo moc vstricne, na penize jsem cekal vice jak dva tydny a musel jsem urgovat. Poslali to par dnu po terminu dle OP. I vzhledem k ostatnim recenzim uz tam nemam duvod nic kupovat. Priste pujdu na jistotu na koloshop kde jsou ceny obcas vyssi ale zakaznickym servisem se to neda srovnat.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Karvánek, váš dobropis byl splatný 6.7 v pondělí kdy byl státní svátek. Urgoval jste den před splatností v neděli 5.7. Platba byla zadána na 6.7 již v předchozím týdnu, ale provedena byla 7.7. Omlouváme se, při zadávání plateb jsme si datum svátku neuvědomili, tedy platbu jste dostal o jeden den později.

• Obchod nedodržel deklarovanou dodací lhůtu. I když to nejspíš nebyla přímo jejich vina, informovali mne až po urgenci.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Richter, objednal jste zboží, u kterého byla dostupnost “Zboží na cestě". U takto označeného zboží je informace, že pro bližší info je možno se kontaktovat prodejnu. Vzhledem k tomu, že tato informace je u zboží uvedena, tak automaticky další neposíláme. Toto zboží bylo naskladněno 5 pracovních dnů od vaší objednávky. Bohužel jste objednávku dříve zrušil. Děkujeme za pochopení.

• Píši, že zboží zajistí do 24 hodin, ale samozřejmě nezajistí. Pokud jim tam zavoláte, jsou neprofesionální.

Dobrý den pane Safarik,
    jen pro upřesnění, objednal jste ve středu odpoledne, objednávku jsme ve čtvrtek vyřídili a zboží šlo k výdeji na prodejnu, kde bylo v pátek v po 11hod. připraveno k odběru. U zboží bylo uvedeno, že není na prodejně. V telefonátu vám prodavač řekl, kdy bude zboží na prodejně. Objednávku jste nevyzvedl, ani jinak nezrušil. Opravdu nechápeme vaši reakci.

• Totální neaktuálnost dostupnosti produktů eshop/prodejna.
    • Zboží k vyzvednutí na prodejně nekompletní,chaos a bezmocné pobíhání prodavače po prodejně.
    • Nevkusné a málem urážlivé poučování prodavačů o tom jak má zákazník správně vyplnit své údaje v klientské zóně, přestože vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Nowak, nevíme, zda jste si nespletl obchod k recenzi, protože u nás na prodejně se nic z popisovaného nedělo. Pro zboží jste přišel s manželkou, prodavač vám přinesl nové originálně zabalené zboží, které si paní vyzkoušela a následně jste ho zakoupili. Údaje vyplňované v eshopu s vámi nikdo neřešil, navíc pro osobní odběr nejsou mimo kontaktů důležité.
    Děkujeme.

• obchod inzeroval dodání do 3. dnů. Po třech dnech zavolali, že to bude až za několik týdnů

Dobrý den pane Gardelka,
    nemáte pravdu, u zboží je jasně napsáno "Zboží na cestě" informujte se na prodejně. Po objednání jsme vám emailem zaslali informaci s předběžným naskladněním kol. Bohužel kola momentálně nemá ani dovozce.
    Děkujeme za pochopení.

• Zbozi bylo skladem a prislo rychle
    • Zbozi bylo mitne poskozeno, namuj mail s vyhradou nikdo nereagoval - ulomena odrazka, odstipla barva na ramu.
    • Guma na zadnim kole byla nasazena opacne, u specialisty na kola opravdu hloupe.

Zklamani z pristupu i kvality.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Tihelka, omlouváme se, ale bohužel žádný email od vás neevidujeme, tedy těžko reagovat. Pokud bylo zboží poškozeno přepravou, je to chyba, ale bohužel chování přepravců nedokážeme ovlivnit. Odrazku, pokud napíšete o jakou se jedná můžeme zaslat novou. Co se týče pneumatiky, je nasazena z výroby, nicméně označení na boku pláště je pouze doporučení, může se nazout na oba směry, malinko se mění vlastnosti ... lepší záběr/lépe jede.
    S pozdravem Biketunel.cz