• - chýbal zasadný parameter pri popise výrobku v ponuke eshopu
    • - kopiu faktúru nezasielajú aj emailom, takze doklad o kúpe nezahadzovat
    • - nemaju na stranke ani formular na odstupenie od zmluvy
    • cena pri prevzatí tovaru nezodpovedala cene na objednavke, bola samozrejme vyssia

Dobrý den pane Zoričák,

objednal jste si ocelovou kliku na klínek a stojánek včetně dopravy na Slovensko za 404Kč. Těžko říci, co je u těchto položek zásadný parametr. Postup vrácení je popsán na každé námi vystavené faktuře. Přepočtem na Eura byla suma přepravní společností zaokrouhlena na 17 Euro, tedy o 0,5Euro. Tohoto jsme si nevšimli, zašlete číslo účtu, 0,5 Euro vám rádi převedeme.
    Děkujeme z pochopení.

Čekám 14 dní na sluneční clonu k vozíku za kolo, chtěli jsme využít přes velikonoce, bohužel zboží nedošlo.

Jiná barva vlaječky na cyklovozík.

• Přistup k zákazníkovi

Obědnal jsem v tomhle obchodě zboží (bylo skladem) v neděli a ani do středy ho nebyli schopni vyexpedovat. Nakoupil jsem raďeji u konkurence a na druhý den bylo doma.

Dobrý den pane Seidler,

ano, objednávku jsme expedovali třetí den. Ten den jste ji také zrušil. Zboží však nebylo deklarováno Skladem na prodejně expedice ihned, ale Skladem u dodavatele expedice 2-4 dny ...

Neschopný lživý obchod.
    Sliby-chyby.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Vacek, recenzi úplně nechápeme, Vaše objednávka byla doručena 6-tý pracovní den na vaši adresu. Píšete, že vás řidič DPD okradl, to opravdu ovlivnit nedokážeme. Ale pokud tato situace nastala, můžete toto reklamovat na DPD.

• Nejlevnější cena na trhu, ovšem zřejmě nejde o kola z ofiko české distribuce (alespoň se tak domnívám u kola woom, co jsme objednávali)
    • naprosto chybí prozákaznický přístup při reklamaci zboží
    • zasílají výrobky s výborní vadou, bez kontroly funkčnosti před odesláním zboží

Na e-shopu jsme kupovali dětské kolo woom, kolo dorazilo s výrobní vadou, nebylo možné do něj zasunout sedlovku díky vteklému sváru. Ihned jsme začali řešit telefonicky s obchodem, jak danou situaci řešit, napřed nám bylo přislíbeno, že nám kolo vymění kus za kus, včetně postarání se ze strany obchodu o dopravu. Po čtyřech dnech nám z obchodu telefonovali, že to musí jít přes reklamaci, tudíž bych, přes ujištění, že by to bylo rychle (stejně jako u prvotního ujištění, že se pouze vymění kus za kus) čekala měsíc na reklamaci v rámci zákonné doby a bylo by po létě. Situaci jsem tedy řešila odstoupením od smlouvy v rámci 14ti denní lhůty pro zboží kupované přes internet, protože kolo jsme kupovali dceři na dovolenou, ne na zimu... Prodejce před odesláním kolo vůbec nesestavil, nezkontroloval, pokud by tak učinil, vůbec by k této situaci nedošlo. Stejné kolo jsme poté kupovali od výhradního distributora v ČR a bylo nám sděleno, že každé kolo, než přepošle prodejcům sestavuje a seřizuje, z toho tedy usuzuji, že obchod prodává zboží mimo rámec české distribuce. Prodejce také vůbec nespěchal s vratkou peněz na účet, vrátil peníze až poslední možný den v rámci 14ti denní zákonné lhůty po převzetí zboží zpět poštou, ještě zkrácené o částku za dobírku. Taktéž jsem zaplatila dopravu zpět prodejci, chápu, že ze zákona má na toto prodejce právo, ale s ohledem na to, že problém vznikl čistě na straně prodejce, čekala bych alespoň tuto kompenzaci za vzniklé útrapy. No, ve finále jsem byla ráda, že jsem dostala vůbec zpět peníze za kolo, protože jsem si je den před onou zákonnou lhůtou ještě telefonicky urgovala. Z výše uvedených důvodů nemohu e-shop v žádném případě doporučit.

Vážená paní Lábrová,
    ano, bylo přislíbeno výměna kola, dokonce bylo domluveno, že kolo Vám zašle přímo distributor firma Cyklospeciality na Vaší adresu v rámci rychlého řešení. Pouze jsme Vás v rámci urychlení žádali o zaslání kola zpět na prodejnu. Kolo u Vás zpět mělo být za cca 3-4 dny. Ovšem z Vaší strany došlo v průběhu ke změně postoje a zrušení objednávky. I toto jsme akceptovali a zrušili dopravu kola k Vám což nás také něco stálo. Byl Vám vystaven dobropis, který byl ve lhůtě zaplacen. Pokud nás zde napadáte, že neprodáváme zboží z oficiální distribuce, bylo by dobré si to nejdříve ověřit, fa. Cyklospeciality by vám to potvrdila. Kola v krabici jsou předseřízená, ale sedlovka se do rámu nenasazuje, protože kolo se pak nevejde do krabice. Děkujeme za pochopení a uvážení toho co píšete!

Bohužel i přes několik mailových urgencí jsem do dněšního dne (10 dnů od potvrzení objednávky) zboží neobdržel. Komubnikace s obchodem prakticky žadná, poze jedna irelevantní odpověď. Dnes odjíždím na dovolenou, kde jsem objednané produkty potřeboval. Velmi nespolehlivý obchod.

Dobrý den pane Goluch,
    Vaše objednávka byla první pracovní den od objednání, a po čase se vrátila jako nedoručená - nepřevzatá. Odeslali jsme Vám email o expedici a přepravní společnost DPD zasílá email i SMS, přes kterou lze doručení sledovat a případně upravit. Pokud není doručeno, lze jednoduše zjistit, co se se zásilkou děje a domluvit si s přepravcem doručení dle potřeby, což se bohužel z Vaší strany nestalo. Pochopte, že opravdu nemůžeme z obchodu znát a telefonovat všem řidičům po celé ČR.

• Objednano pred 10ti dny a pak mrtvo

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Sekvard, děkujeme za recenzi, ale zapomenul jste napsat, že jste stornoval platbu kartou na platební bráně a na další email s dotazem jak tedy chcete zboží zaplatit jste nereagoval. Vaše objednávka tak logicky není do dnešního dne vyřízena.
    Děkujeme za pochopení.

• Koupil jsem sušenou řepu, byla uvedena gramáž 410g v popisu zboží a jak zboží došlo, tak na sáčcích byla skutečná gramáž 100g. Následně jsem firmu kontaktoval a chtěl mluvit s majitelem. Kolega byl drzý a arogantní,co za tu cenu chci,že se z toho dá těch 415g vyrobit po smíchání s vodou. žádná omluva neproběhla, zboží jsem vrátil a nic se dosud neděje. Popisek na zboží si sice firma opravila,tak snad nebudou podvádět zákazníky dál.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, ale v popisu bylo jasně napsána váha balení a jak píšete byla také udána váha před vysušením.
    Na základě Vašeho telefonátu, že popis přeci nikdo nečte, byl upraven i název výrobku. Děkujeme.

Ačkoli jsem si ověřoval dostupnost zboží i telefonicky, tak nakonec nebylo v požadovaném termínu skladem.

• zapřena ZÁVADA

Dobrý den pane Langšádl,
    nevíme co myslíte zapřenou závadou. U zboží které jste objednal byl inzerován skladem poslední kus, který se bohužel prodal před Vaší objednávkou na prodejně. Tedy nebylo aktuálně k dispozici. Na další dodávku jste čekat nechtěl. Objednávka byla tedy stornována.

• Když jsem kupoval, tak obchod byl vstřícný, ale zabodovala, uloženka stále věci nemám , vzhledem k tomu to není poprvé tak nedoporučuji tuto formu dopravy :-).

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

děkujeme za recenzi, škoda že do negativního hodnocení obchodu zahrnujete dopravu, kterou bohužel nemůžeme ovlivnit. Na výběr jsou i jiné možnosti dopravy.

Zabalení plášťů bylo provedeno na hranici debility,oba pláště mají zlomený kord. Informace pro prodejce,kord je drát v bočnici pneu, který srolování v tomto rozsahu nemůže vydržet. Objednán rozměr 26 palců,když by byl přinesen balíček o rozměru 20cm x 20cm nestačil jsem se divit. Nafoceno při předání ,pro případ nesmyslné debaty ,že vše bylo ok.

• Přehlednost stránek, rychlost dodávky
    • Jednání při řešení problémů

Obchod bych mohl doporučit nebýt jejich jednání při vyřizování reklamace: Zboží (tažné zařízení na kolo Follow me) dorazilo bez problémů, ale hned při první montáži se na jedné ze součastek objevila vlasová trhlina. To se samozřejmě může stát. Po telefonické domluvě s e-shopem jsem jim doporučeným dopisem součástku poslal na reklamaci (spolu s doobjednávkou další součastky). Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem při kontrole dodejky zjitil, že si zásilku ani po 10ti dnech nevyzvedli. Snad by se i mohlo stát (jak mi po dalším telefonu tvrdili), že jim žádná informace o zásilce nepřišla. Co si ale mám myslet o tom, když jim emailem pošlu scan dodejky a odkaz na službu sledování zásilek České pošty (ze kterých jasně vyplývá, že je zásilka uložena na příslušné poště a adresa je správná) a oni si to přesto nevyzvednou... A to ani po další (již třetí) telefonické urgenci, že mi jinak bude zásilka za dva dny vrácena. V současnosti se zásilka toulá kdesi v síti České pošty a já mám doma nefukční zařízení za několik tisíc. Rád bych napsal pozitivnější recenzi, ale na šťastný konec této anabáze již moc nevěřím.

Dobrý den pane Procházka,
    na našich stránkách upozorňujeme na doručování naší spádové pošty, jedná se o jednu z nejhorších poboček v ČR. Proto je na našich stránkách přesný návod, jak nám reklamaci, nebo vratku, pokud musíte již Českou poštou zaslat. Bohužel jste toto zcela ignoroval. Na poště jsme byli i bez oznámení, ale zásilka nám stejně nebyla vydána, protože jste ji zaslal na jméno a ne na firmu a dotyčná osoba je mimo ČR. Přitom stačí tak málo, jako je přečíst a zaslat podle návodu.

• Standard
    • Chtít zaplatit za úhradu kartou nebo převodem 59Kč (při zakoupení zboží nad 1500Kč!) je dnes již mimo asi jako fronta na toaletní papír!

Dobrý den pane Šimek,
    asi jste si spletl obchod k recenzi, v našem obchodě je bankovní převod vždy zdarma a na Vaší objednávce FollowMe, můžete si zkontrolovat, byl také zdarma. Na Vaší objednávce byla i doprava zdarma a objednávku jsme expedovali ten den, kdy Vaše platba byla připsána. Děkujeme za případnou opravu recenze. S pozdravem Biketunel.cz

• Zboží lze nakoupit z domova a nemusím objíždět kamenné prodejny po městech.
    • Zboží bylo prezentováno tak, že je na skladě a dodání v podstatě ihned. Realita dodání cca 10 dní.
    • Krabice při dodání trochu rozmočená a značně deformovaná, na croozru nejde běžně rukou zmáčknout tlačítko, které odblokovává uvolnění malého předního otočného kolečka. Kolečko lze vytáhnout jen pomocí zapáčení šroubovákem. Jedna blikačka nefunguje. Tak co s tím uděláte?

Názor si dotvořím podle toho, co se bude dít dále. Takže zatím nemohu sloužit.

Dobrý den pane Bár,
    kontrolovali jsme nyní Vaši dodávku a vidíme toto: Objednal jste v sobotu 18.2, v pondělí bylo Vaše zboží připraveno k expedici a v úterý odesláno. Ve středu bylo na depo Ostrava a ve čtvrtek jste ho převzal.
    Jestli dobře počítáme čtvrtý pracovní den jste měl objednaný vozík doma. Krabice Váží cca 20kg a je možné, že při přepravě se deformuje nebo rozmočí v případě deště, přepravu již neovlivníme.
    Bohužel jakoukoliv reklamaci jsme od Vás na prodejnu zatím neobdrželi, ze zdejšího popisu nám není příliš jasné oč se jedná. Pokud chcete zboží reklamovat, je zapotřebí poslat reklamaci např. s fotkou na prodejnu, ne psát recenzi na server Heureka.

• Nedodal slíbený dárek

nedá se jim věřit

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Dobrý den pane Huml, omlouváme se pokud dárek za 1kč v balení chyběl, chyba při balení, ale škoda že jste nenapsal či nezavolal na prodejnu. Dárek by jsme Vám obratem poslali.

• Priserna komunikace. Obchod vubec nereaguje.

Velmi spatna zkusenost. Zadny servis, nulova komunikace, obchod velmi omezena oteviraci doba.

Reakce obchodu Bike Tunel.cz

Vážený pane Šafařík, objednal jste v sobotu blatník na kolo a v pondělí bylo Vaše zboží připraveno, poslána SMS a email. Bohužel to, že Vám blatník nepasuje na kolo ovlivnit nemůžeme, nabízeli jsme Vám vrácení zboží nebo ať s kolem přijedete. Ani jedno jste neučinil ... Otevírací doba je každý den od 12 do 18 hod.

• ceny
    • nabídka
    • nulová komunikace

V pondělí objednáno, ten samý den potvrzeno. V pátek jsem odeslal dotaz na stav objednávky. Odpověď nedorazila. V neděli jsem objednávku stornoval. V pondělí jsem, obdržel potvrzení o stornu.

Bohužel komunikace je slabinou tohoto obchodu. Přitom by stačilo odepsat na e-mail. Případně průběžně informovat o stavu objednávky. Logicky se nabízí další varianta, a to, že prodejce zboží jen přeprodává a sám čeká na dodání...

Dobrý den pane Weinert,
    ano, ale objednal jste zboží, u kterého je doba dodání 2-4 dny na prodejnu. ( Je u výrobku napsáno) Zboží dorazilo v pátek v odpoledních hodinách, v pondělí se mělo odesílat. Váše emaily jsme našli v pondělí mezi spamem a objednávku jsme na Vaše přání stornovali. Omlouváme se, ale když koukáme na čas dotazu, byl v pátek odpoledne kdy je na prodejně rušno, takže spam nikdo nekontroloval, máme i telefon.
    Bike tunel.cz

• dlouhá dodací lhůta