2 ze 4 věcí nemají, jedna už se nevyrábí a stále je nabízena.

Bezproblémový nákup

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nedarí sa vôbec dovolať, neviem čo je s mojou objednávkou

• asi cena, ale zboží patrně nemají
    • dodací termín
    • komunikace
    • nefungijící infolinka

Zboží objednano, nasledujici den objednavka potvrzena, tyden na to žadné informace ohledne dodání. Infolinka stale pouze vyzvaní.

Hezky, že mají samolepku oveřený obchod na na stránkách pouze pozitivní ohlasy, zde už to tak velese nevypada .....

• Měli udanou velikost,kterou vlastně již neměli.

• Cena zboží
    • Doprava za 50kč (platba předem)

• Dodací lhůta (byť zboží nebylo skladem)
    • Flexibilita vyzvednutí (vyzvednuto o půl deváté večer na soukromé adrese)
    • Komunikace obchodu bez problémů, obratem po objednávce jsem obdržel info, že se objednávka cca o dva dny zdrží, v avizovaný den mi volal sám pan majitel, že je zboží možné vyzvednout.
    • Navzdory zde uváděným komentářům - z mé strany žádné proti (možná jen méně přehledné stránky).

• Objednal som tovar ktory mali mat skladom , neodpovedali na emaily tak po 7 dnoch som stornoval objednavku aj na to zareagovali az po 4 dnoch

• Obchod vyřídil objednávku
    • Objednávka došla poškozená a doteď nevyřízeno. Prestali komunikovat a musí se řešit pomocí ČOI.

Nedoporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Pěkné nabízené ceny
    • Deklarovaná dodací lhůta
    • Možnost odběru v zásilkovně
    • Cena přepravného
    • Nejsem si jist, za zboží deklarované jako skladem, skladem v obchodě opravdu je

Obchod se zatím nerealizoval. Objednal jsem pneu s poznámkou, že pokud obchod nedodá DOT2017, je objednávka neplatná. Chápu tedy, že možná objednávku realizovat obchod nebude. Ale nechápu, proč mi tuto informaci nemůže dát někdo vědět. Mohl jsem již mít pneu z jiného obchodu, který by jistě lépe komunikoval. Doporučuji pouze z důvodu, že můžete mít větší štěstí. Příště žádnou podmínku dodání neuvedu a zkrátka v případě, že mi nebude vyhovovat DOT pneu, zásilku zkrátka nepřevezmu. To se obchodu vyplatí jistě mnohem víc, než mi poslat informativní e-mail, že nemají mnou požadované zboží.

• Po 10 dnech nemám zboží a do obchodu se nelze dovolat.

Pokud si chcete ušetřit nervy určitě nedoporučuji!!!

• Nedá sa do Slovenskej pobočky dovolať . Jednoducho komunikácia žiadna. 3x katastrofa!!!

• Rychlá expedice zboží
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Včera jsem objednal a dnes už mám balík doma. Prostě ideální obchod.

• široký sortiment,rychlost dodání
    • neznám

mohu doporučit

• dobré ceny
    • po týdnu, kdy měl mít zboží dopravce, jsem je kontaktoval s dotazem - bez odezvy

Nepřišla žádná reakce na moji objednávku.