• Obraz je nádherný
    • Rada všetkým odporúčam

dobrá komunikace, krásný výsledek

Zboží jsem si objednala a zaplatila - dvě trička - do dnešního dne nemám ani trička, ani peníze zpět. Majitel psal o problémech s dodávkou a nabídl zrušení objednávky a vrácení peněz. Doposud se tak nestalo.

Reakce obchodu BIG LITTLE JOY

Dobrý den, moc se omlouváme, ale s ohledem na naši aktuální situaci jsme nebyli schopni reagovat dříve. Vaše peníze jsme vám již poslali. Děkujeme za trpělivost. Za BIG LITTLE JOY Pepa

• Originální a nápaditý dárek
    • Komunikace obchodu
    • Bonusem k nákupu jsou ještě pohlednice se stejným motivem jako na tričku

Již druhý nákup u BLJ a výsledek opět nezklamal! Namalovaný obrázek je nádherný, věrná kopie od originální fotografie, kterou jsem zaslala jako předlohu. Materiál kvalitní, potisk drží i po několika vypráních, nejsou na něm patrné žádné “praskliny”.
    Delší dodací lhůta, ale to bylo avizováno již před objednáním zboží, takže jsem s tím počítala. Tento obchod mohu s klidným svědomím jen doporučit!

• Jako bomba trička jsou nádherná, materiál kvalitní... můžu jen doporučit
    • Komunikace s obchodem na jedničku
    • Nádherně zabalené
    • Delší doba dodání, proto doporučuji objednat s předstihem

Obchod mě sám kontaktoval, že nestíhá časově objednávku po měsíci vyřídit. Ruším objednávku a čekám, zda mi budou vráceny peníze.

Chvíli trvalo, než se někdo z obchodu ozval s návrhem obrazu, ale pak šlo vše strašně rychle.

• Nereaguje na telefon ani email

• Super domluva, celkově spokojenost

• věrné překreslení dle fotky
    • originální provedení
    • skvělá komunikace
    • náhled před zadáním do výroby

Originální dárky, dobrá komunikace. Pěkné zpracování.

• Zatím mi nedorazil ani návrh trika

Reakce obchodu BIG LITTLE JOY

Dobrý den, víme, že se na svoje radosti hodně těšíte a chtěli byste je mít doma co nejrychleji, ale bohužel v tomto předvánočním období, i když pracujeme dnem a nocí, je dodací lhůta trošku delší. Děkujeme za trpělivost a věříme, že až si svoji radost doma rozbalíte, uvidíte, že se opravdu vyplatí na to pěkné chvilku počkat. ;-) Pepa - BIG LITTLE JOY

Velká spokojenost!!!!! Obraz je nádherný, božííí, luxus . Určitě DOPORUČUJI!!!!

Krásné, kvalitní, úprava dle přání a milá pozornost v balení

Bezva komunikace, krásné tipy na dárky... nakoupeno podruhé a určitě ne naposledy :-)

• Líbí se mi Váš přístup,že když jsem měla špatnou fotku byli jste tak hodní a dali jste mi vědět,děkuji

Spatne jednani se zakazniky

Skvělá milá domluva, vždy ochotní cokoliv upravit. Krásný obraz, moc děkuji.

• Zaslání náhledu

Potěšilo mě překvapení v balíčku

Objednávám podruhé a určitě ne naposledy :)

Komunikace na jedničku,ochota a vstřícnost!Výsledek perfektní,jsem jedním slovem nadšena!Děkuji a určitě všude doporučím!