• Přehlednost
    • slabiny jsem zatím nenašel

dobrá cena, obchod bych doporučil

[email protected]

• Tento obchod jsem znal, podle mě má dobré jméno
    • Dobrá komunikace, chodily mi pravidelně emaily o stavu zásilky

[email protected]

• nevím,zboží,které jsem si objednala nebylo na skladě..
    • Vystavuje zboží a nemá ho na skladě!!!

Nemám žádný názor,až tam nakoupím vícekrát,pak názor budu mět.

• doporučení akčního zboží - prima cena
    • o žádných nevím

Doporučuji.

dobrý obchod

[email protected]

suprovy,odjednam si dalši věci,od real madrid mate tam skvěle nabidky od nich,s pozdravem blaškova

• standardní nabídka
    • nedodání objednaného zboží, oddalování

při objednání nestandardního zboží zřejmě nejsou schopni dodat, neustále oddalují

tento internetový obchod z výše uvedeného důvodu nedoporučuji

Vážený zákazníku,
    byla bych ráda, kdyby jste mi sdělil konkrétní problém při vyřizování Vaší objednávky, abychom našli příčinu Vaší nespokojenosti a ev. abychom se napříště vyvarovali případných chyb.
    [email protected]

• prodej mých oblíbených výrobků
    • výhodná cena
    • akce
    • většinu zboží nelze vyzkoušet a prohlédnout si

cenově zajímavéakce

Naší snahou je, aby jste byl ještě více spokojen.
    Všech internetových obchodů je nevýhoda, že si zákazník zboží nemůže vyzkoušet.

• super sety
    • delší dodací lhůty

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše ohodnocení.
    [email protected]

• Někdy se čeká hodně dlouho na zboží,které je v nabídce.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše ohodnocení.
    V minulých dnech jsme zkrátili dodací lhůtu na 3-7 dnů. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 3-7 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,4 dnů. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,4 dnů na dodání velice dobrý

Jsem spokojena mohu doporučit

[email protected]

• Velky vyber za dobre ceny

• spolehlivost personálu,kvalita zboží,vsřícnost,

• Široký sortiment
    • Dostupnost zboží

Objednávejte pouze v případě kdy na zboží nespěcháte

Vážený zákazníku,
    byla opravdu ráda, kdyby jste i Vy nás kontaktoval, rádi bychom zjistili příčinu Vaší nespokojenosti. V minulých dnech jsme zkrátili dodací lhůtu na 3-7 dnů. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 3-7 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,2 dnů. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,2 dnů na dodání velice dobrý

• Délka dodací lhůty

odpovídám Vám podobně, jako u předchozích zákazníků,
    byla opravdu ráda, kdyby jste i Vy nás kontaktoval, rádi bychom zjistili příčinu. Každý, kdo se podívá na náš e-shop vidí u každého zboží dodací lhůtu. Pokud si neotevřete skladový výprodej, u všech položek je dodací lhůta 5-14 dnů. I zde na Heurece vidíte, že průměr dodání máme 6,2 dnů. Zboží, které není ve skladovém výprodeji, objednáváme u dodavatelů. Většina dodavatelů má sklady po celé Evropě. Jsem toho názoru, že pokud např. NIKE objednané zboží dováží ze skladů v Belgii, je průměr 6,2 dnů na dodání velice dobrý
    [email protected]

• lepší komunikaci se zákazníkem

Vážený zákazníku,
    náš systém je uzpůsoben tak, že jste emailem informován a to nejméně třikrát v průběhu celé objednávky.
    Ale stává se, že se nám emaily vrací z důvodu, že zákazník má třeba plnou emailovou schránku.
    Dále bych se chtěla zeptat zda-li jste psal nebo jiným způsobem kontaktoval zákaznický servis?? Na všechny podněty reagujeme nejpozději do 24 h.
    Ráda bych byla, kdyby jste se se mnou spojil a sdělil č. obj., abychom zjistili, kde nastal problém.

• dodaci lhuta

odpovídám Vám podobně, jako u předchozích zákazníků,

• široký sortiment
    • ceny
    • profesionální přístup
    • design webu, ale to je prkotina

Reakce obchodu BIGfotbal.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za Vaše hodnocení a i za Vaše doporučení.

[email protected]

• Jednání pana Veselého bylo pro mne zklamáním.

Chování a komuniakce s klientem je na bodu mrazu. Nejdříve zašlou špatné zboží, poté ujistí že vše napraví a déle než týden se neozvou a nereagují na výzvy.

Vážený zákazníku,
    znovu se omlouváme, že jste omylem obdržel zboží jiného zákazníka.
    Zboří jste objednal 17.10.2012 a 18.10. 2012 Vám byla expedována zásilka. Stala se chyba v expedici, kdy jste omylem obdržel zboží jiného zákazníka. Dne 22.10. jste zboží reklamoval a zaslal zpět na naší adresu, kam zboží bylo doručeno 24.10.2012. Komunikovali jsme ve všech těchto dnech s Vámi telefonicky a emailem. Kontaktovali jsme i druhého zákazníka, který slíbil, že Vaše zboží zašle zpět. Dne 27.10. a 28.10. jsme s Vámi hovořili telefonicky. Toto zboží nám bylo vráceno až 31.10.2012 a hned tento den Vám bylo vyexpedováno pochopitelně na naše náklady.
    Vím, že tato situace se záměnou zboží byla nepříjemná nejenom pro Vás, ale i pro nás a bylo naší smahou vše co v nejkratší době napravit, ale určitě, jak vidím v historii Vaší objednávky, né tím, že s Vámi nebudeme komunikovat.

• široký výběr
    • schopnost zajistit zboží,co není skladem

ať se sami přesvědčí, ale doporučím ji dál..

Reakce obchodu BIGfotbal.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za Vaše hodnocení a i za Vaše doporučení.